Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ei au secretara baiat asa ca si una de "58 ani plina de slana si riduri" e mai buna decat ce aveti voi :))

taci bre nu le spune tuturor , lasa-ma sa ii mint si eu ce naiba :)
prea va atacati pentru un joc ( toti ) amarat parca v-ar da inno vreun premiu . candva ( cand eram tanar ) eram si eu ca voi dar am depasit momentul ala cu brio ;) :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

chiar mai conteaza motivul declararii razboiului a WoC-ului in fata INQ-ului, sau cine a acaparat primul din WoC pe TGL si INQ pe RPT?

*LaLeagane*dNd, tu ai inceput o discutie de la care, bag de seama, ca nici tu nu stii ce vrei:))...pana la urma care e marea ta nemultumire?
 

DeletedUser

oricum era previzibil de cand a aparut primul wochist cu sat langa inq . ca sa nu mai zic si de harta ca tot asta spunea si ea saraca
 

DeletedUser35176

chiar mai conteaza motivul declararii razboiului a WoC-ului in fata INQ-ului, sau cine a acaparat primul din WoC pe TGL si INQ pe RPT?

*LaLeagane*dNd, tu ai inceput o discutie de la care, bag de seama, ca nici tu nu stii ce vrei:))...pana la urma care e marea ta nemultumire?

Eu doar mi-am exprimat nemultumirea despre metoda folosita de WoC pentru a ajunge pe prima pozitie .
 

DeletedUser35176

Atat , nimic mai mult ;)
Apoi a inceput fata aia sa ma ia la misto , eu i-am raspuns , apoi ai aparut tu si ceilalti ....
 

DeletedUser

hai mai Rook ... esti convins 100% ca daca INQ-ul nu recruta din RPT .. voi nu ne declarati razboi ... ?!!!
pff .. ma faci sa rad .. si sincer .. nu prea am chef la ora asta ..

lasati-o frate mai moale ..

uite daca va face placere .. eu ma declar invins pe lumea 23 .. dar niciodata ingenuncheat .. si in plus .. nu o sa vedeti .. nici macar un sat al meu .. la voi in triburi .. pina cel putin la sfirsitul lunii august ...

daca totusi sunteti in stare .. jos palaria .. insa .. sunt convins ca pina atunci or sa mai aiba destule schimbari pe harta ..

nu sunt convins ... dar nu e nevoie de vreun motiv special ca sa declari un razboi
pur si simplu e suficient sa spui ca virgula caii vecinilor au pascut iarba si au baut apa de pe tarlaua noastra :D
nu e suficient?
 

DeletedUser

Eu doar mi-am exprimat nemultumirea despre metoda folosita de WoC pentru a ajunge pe prima pozitie .

eu va recomand sa faceti si voi la fel ... si zau daca ma supar :cool:
de fapt ati procedat si inca procedati si voi la fel dar nu cu acelasi spor
trebuie sa te si pricepi :D
vopsesti cu spor ... muncesti cu spor ... sau era invers? :confused:
 

DeletedUser35176

Ok . Ne-am inteles cu totii . Noapte buna forum ... :))multumim ca ati venit ..conduceti cu grija =))
 

DeletedUser16966

taci bre nu le spune tuturor , lasa-ma sa ii mint si eu ce naiba :)
prea va atacati pentru un joc ( toti ) amarat parca v-ar da inno vreun premiu . candva ( cand eram tanar ) eram si eu ca voi dar am depasit momentul ala cu brio ;) :p

de la o varsta depasesti mai multe momente. toate par sau sunt mai mici. asa ca ne bucuram si noi de tinerete
 

DeletedUser15222

nu sunt convins ... dar nu e nevoie de vreun motiv special ca sa declari un razboi
pur si simplu e suficient sa spui ca virgula caii vecinilor au pascut iarba si au baut apa de pe tarlaua noastra :D
nu e suficient?

un raboi se declara pt ca este normal sa fie declarat daca unul dintre triburi considera ca este cea mai buna solutie de a se "deschide" .... si daca constata ca in fapt granitele lui ii sunt insuficiente pentru dezvoltare ...sau asa cum se argumenta prin anii 38-39 .. are nevoie de "spatiu vital"

insa tu ai postat mai sus un motiv pueril ..

pt acel motiv .. m-am vazut nevoit sa postez .. altfel nu ma pasiona prea mult postul tau .... insa consider intotdeauna ca trebuie sa fim corecti cu noi insine inainte de a cere la altii sa fie corecti cu noi
 

DeletedUser

Atat , nimic mai mult ;)
Apoi a inceput fata aia sa ma ia la misto , eu i-am raspuns , apoi ai aparut tu si ceilalti ....

eu te-am "luat la misto" dupa ce tu ai spus ca ti-e rusine sa joci in trib cu mine, fara ca eu personal sa iti spun nimic inainte de asta...
 

DeletedUser35176

In mare ... da..Ma refeam la tot tribul si cum tu zici ca faci parte din trib...te-ai simtit jignit, poate...nu asta a fost intentia mea..am vrut doar sa ii raspund cu aceeasi moneda ;)
 

DeletedUser

puteai sa ii raspunzi cu aceeasi moneda lui...vorbind la adresa lui, nu la adresa tuturor jucatorilor...ma bucur ca in sfarsit ai inteles:)
 

DeletedUser35176

Pai in acel moment ..vorbea doar cu el....:)
era special pt el mesajul
Oricum..ma bucur ca s-a rezolvat
 

DeletedUser2821

Stati ca nu am prins discutia, haide-ti ca va mai explic odata, celor care comenteaza despre woc sau despre mine, cand o sa ajungeti sa faceti voi tribul de pe primu loc pe cateva lumi o sa aveti dreptul, atentie, SA DISCUTATI cu mine, pana atunci nu pot decat sa va tratez cu dispret asa cum ii tratez pe toti cei care latra fara niciun argument :)

Laleagane- se vede ca ai 12 ani dupa cum e scris nickul ala, vai de capul lui si dupa romana nu foarte corecta pe care atentie, INCERCI, sa o folosesti pe aici...

dacus,assasyn - voi pareti ceva mai inteligenti si mai experimentati decat altii care apar pe aici e3 lq foi si va fac de ras, va recomand sa le explicati ca mai trebuie sa ' manance ' pana sa se apuce de latrat aici :) Si banuiesc ca ambii ati auzit de PROPAGANDA asa ca nu vad de ce va suparati asa de tare cand facem asta!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus