Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Adenauer

member
Scor reacție
105
Offf...o sa va las fara ziare intr-o zi daca mai spamati atata. :(

Ce se mai intamplat cu RP? Cat preconizati ca va mai tine?
 

DeletedUser24948

RPT vrei sa zici? Nu cred ca mai apucam sa dam inca un organizat pe ei.
 

DeletedUser2821

Offf...o sa va las fara ziare intr-o zi daca mai spamati atata. :(

Ce se mai intamplat cu RP? Cat preconizati ca va mai tine?

Au dreptate colegii, nu mai apucam inca un organizat pe ei in forma asta, deja le pleaca tot mai multi, au semi-fuzionat deja cu INQ, deci...
 

DeletedUser24948

La cererea lui Cezarica :)

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM.
Parte 2:
Triburi: RPT,, RPT., RPT

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 277
Tabăra 2: 54
Diferență: 223

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,679,517
Tabăra 2: 502,445
Diferență: 2,177,072

chart
 

DeletedUser

michelle2007 .
tu mai bine ai invata sa joci...stii forte bine nobili aia...:))))...lasa comentarile pe forum.
 

DeletedUser24948

plin de pene si aici, lasa ma zburlitul, ia si citeste... daca esti capabil, apoi rumega, cugeta si da cu capul de realitate... poc surpriza, o sa vezi ca esti pe post de colivie
 

DeletedUser

nu mai fi asa tare in gura ca poate ramai fara ea....mai bine ai jelii dupa trupele care le-ai pierdut...:))))
 

DeletedUser

Cum ai ajuns mai tu la mine asa o sa ajung si eu la tine binenteles.Cat despre neuroni creca ar fi bine sa te ea un lancier de mana pe tine sa te duca pe un drum mai bun ca acuma ai ramas in locu lui 'becali' cu oile pe camp....de asta e se mai intampla intalnesti multi incopetenti pe drum.
 

DeletedUser24948

te rog sa scrii mai mult, stiu si cele doua-trei fraze pe care ai reusit (cu greu) sa le debitezi, au convins tot forumul de "valoarea" ta, dar zau ca vreau sa rad mai mult. esti adorabil in inconstienta ta, fac pariu ca poti mai mult :)))))))
 

DeletedUser

Cum ai ajuns mai tu la mine asa o sa ajung si eu la tine binenteles.Cat despre neuroni creca ar fi bine sa te ea un lancier de mana pe tine sa te duca pe un drum mai bun ca acuma ai ramas in locu lui 'becali' cu oile pe camp....de asta e se mai intampla intalnesti multi incopetenti pe drum.

te referi la becali27? el e incompetentul de pe drum?
nu cumva a fost la voi in trib? de asta l-ati dat afara din trib?
ia zi adi cum sunt oile lu' raposatu' becali? negre sau albe?
 

DeletedUser24948

oile-s si albe si negre, dar vezi tu, eu am discutat cu un berbec
 

DeletedUser2821

michelle2007 .
tu mai bine ai invata sa joci...stii forte bine nobili aia...:))))...lasa comentarile pe forum.

In aproximativ 2 saptamani-1 luna o sa plangi de la margine :)
Mi-ai omorat 4 nobili, adevarul e ca intr-adevar, este o mare realizare si nu imi ia decat 12 ore sa ii refac :eek: !

Prietene, las-o mai moale si inca ceva, invata limba romana ca te faci de tot rasul :) ! Stii cati zmei ca tine am ' mancat ' eu in 4 ani de triburi :)?
 

DeletedUser35216

si regulamentul forumului cand il citesti?
te rog sa citesti cu mare atentie regula 1.4 ;)
 

DeletedUser

Dati sa luati satele mele daca vreti ... Ca mau dat afara din trib asa cum au facut si cu ceilalti colegi ca sa nu piarda ei satele si acuma ne ataca ca sa ne ia satele de aceia luatile voi si distrugeti
 

DeletedUser16966

Dati sa luati satele mele daca vreti ... Ca mau dat afara din trib asa cum au facut si cu ceilalti colegi ca sa nu piarda ei satele si acuma ne ataca ca sa ne ia satele de aceia luatile voi si distrugeti

daca s-au prins ca esti spionul nostru :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus