Woc VS RPT

  • Autor subiect DeletedUser28194
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

RPT ... locul 9
daca woc nu fura atatia membri si nu facea atatea fuziuni nu mai avea tupeu sa declara razboi celor din INQ

Asta este doar parerea mea , nu vorbesc in numele tribului .

Nu cred ca WoC a furat jucatori din vreun trib, ei au venit de bunavoie si nesiliti de nimeni.
Sigur ca uneori s-au facut presiuni si amenintari dar in limitele jocului.
Iar cei care au venit chiar din triburile inamice au venit tocmai pentru ca aveam un nucleu, o conducere si o organizare foarte buna si au considerat ca au mai multe sanse cu noi.
Sigur ca Mason a fost o familie imensa dar au esuat tocmai din cauza ca nu aveau o organizare pe masura, in ciuda faptului ca ne depaseau numeric ca numar de sate si puncte (poate de 2 ori, poate mai mult).
Ei si-au axat strategia tocmai pe marime si se asteptau sa ne invinga numai prin puterea inertiei.
Acum voi va mascati neputinta motivand ca noi suntem prea multi, desi diferenta este relativ mica.
Iar strategia ca voi sa rezistati pana ne plictisim si renuntam este puerila :D
Speranta moare ultima si odata cu ea si voi :cool:
 

DeletedUser

galles, dar tu de ce nu postezi pe extern cu nickul de pe joc, si postezi cu numele asta, ca tot ai pomenit de "nickuri mult apuse" :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu m-am referit la tine personal prietene , m-am referit la tot tribul .

ori te prefaci ca procesezi mai greu informatia ori chiar o procesezi greu

si daca ai spus de tot tribul din care fac eu parte, ai spus si de mine, logic...sau e necunoscut acest termen pentru tine???

si atata timp cat te-ai referit la tot tribul, te poti astepta la un raspuns din partea fiecarui membru al tribului care nu a spus nimic de tine, PRIMUL...asa ca domnule assasyn, ii iei apararea degeaba...atata timp cat ne jigneste pe toti membrii WoC primul, avem tot dreptul sa "dam de pamant" cu el :cool:
 

DeletedUser35176

Bine rockmaster poate ai dreptate ..nu stiu totul despre Mason...stiu ca erau foarte multi atat :))
Dar despre TGL care mai e povestea?Ati facut fuziune cu ei special ca sa ajungeti la noi..ca sa luptam noi de pe toate fronturile...mai ramane sa ii luati pe trage :)
 

DeletedUser16966

Bine rockmaster poate ai dreptate ..nu stiu totul despre Mason...stiu ca erau foarte multi atat :))
Dar despre TGL care mai e povestea?Ati facut fuziune cu ei special ca sa ajungeti la noi..ca sa luptam noi de pe toate fronturile...mai ramane sa ii luati pe trage :)

Din cate vad nu prea esti in tema cu nimic. Dar aberezi despre toata lumea...
 

DeletedUser35176

Dar cine esti tu ma sa iti dai cu parerea despre mine ? Nu sunt in tema ? Majoritatea celor din TGL s-au dus in WoC si academiile lor . FUZIUNE ! Dupa ce s-a realizat fuziunea si au mai ramas 20 de membri in TGL , familia WoC a declarat razboi familiei ~INQ~ . Este ceva gresit aici?
 

DeletedUser

Dar despre TGL care mai e povestea?Ati facut fuziune cu ei special ca sa ajungeti la noi..ca sa luptam noi de pe toate fronturile...mai ramane sa ii luati pe trage :)
si daca asta a fost motivul care e problema ? daca decizia e gresita isi vor da palme peste ceafa singuri , daca e o decizie pozitiva pentru ei ... bravo lor ca au luat-o , altii de ce nu au facut-o ? e joc de strategie si il castiga cei cu strategia cea mai buna in general , ca va fi woc deo sau inq vom sau un alt trib nou format vom vedea .
 

DeletedUser

e clar ca in mintea lui "FUZIUNEA" e mai grava ca genocidul =))
cred ca ar fi cazul sa incetam cu discutia asta,e pierdere inutila de timp :D
 

DeletedUser35216

si atata timp cat te-ai referit la tot tribul, te poti astepta la un raspuns din partea fiecarui membru al tribului care nu a spus nimic de tine, PRIMUL...asa ca domnule assasyn, ii iei apararea degeaba...atata timp cat ne jigneste pe toti membrii WoC primul, avem tot dreptul sa "dam de pamant" cu el :cool:

1. eu nu am trib pe L23. ca sa fie clar.
2. se scrie "asasyn" nu cu 2 de s... ca iese un cuvant interzis :p
3. a gresit ca nu a stiut sa intoarca vorba cum trebuie... si a trecut-o la plural... dar eu nu vad jignirea!
 

DeletedUser

Dar cine esti tu ma sa iti dai cu parerea despre mine ? Nu sunt in tema ? Majoritatea celor din TGL s-au dus in WoC si academiile lor . FUZIUNE ! Dupa ce s-a realizat fuziunea si au mai ramas 20 de membri in TGL , familia WoC a declarat razboi familiei ~INQ~ . Este ceva gresit aici?

da ... este gresit
noi am declarat razboi INQ dupa ce INQ a recrutat din RPT care se afla in razboi cu noi
ideea e ca cine recruteaza de la dusmanii nostrii devine dusmanul nostru
mai pe intelesul tau ... e ca si cum ai incerca sa iei un os de la un caine :cool:
 

DeletedUser16966

Wow. ai descoperit america!!!!! Vrei si aplauze? Care e problema? INQ nu a fuzionat cu Montecount si secretara lui si inca 5-6?
 

DeletedUser

si ce bre va e ciuda ca voi aveti secretara o baba de 58 ani plina de slana si riduri si inq are una tanara cu fustita de-o palma si silicoane la vedere ? :p :):)
 

DeletedUser35176

INQ era de mult in alianta cu RPT si a recrutat din INQ pt ca au facut fuziune ...asta se face la o fuziune;)
 

DeletedUser

nici macar pe aproape nu esti,avem secretare de top :D
pentru detalii cereti informatii la adifok ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15222

da ... este gresit
noi am declarat razboi INQ dupa ce INQ a recrutat din RPT care se afla in razboi cu noi
ideea e ca cine recruteaza de la dusmanii nostrii devine dusmanul nostru
mai pe intelesul tau ... e ca si cum ai incerca sa iei un os de la un caine :cool:

hai mai Rook ... esti convins 100% ca daca INQ-ul nu recruta din RPT .. voi nu ne declarati razboi ... ?!!!
pff .. ma faci sa rad .. si sincer .. nu prea am chef la ora asta ..

lasati-o frate mai moale ..

uite daca va face placere .. eu ma declar invins pe lumea 23 .. dar niciodata ingenuncheat .. si in plus .. nu o sa vedeti .. nici macar un sat al meu .. la voi in triburi .. pina cel putin la sfirsitul lunii august ...

daca totusi sunteti in stare .. jos palaria .. insa .. sunt convins ca pina atunci or sa mai aiba destule schimbari pe harta ..
 

DeletedUser16966

Ei au secretara baiat asa ca si una de "58 ani plina de slana si riduri" e mai buna decat ce aveti voi :))
 

DeletedUser

1. eu nu am trib pe L23. ca sa fie clar.
2. se scrie "asasyn" nu cu 2 de s... ca iese un cuvant interzis :p
3. a gresit ca nu a stiut sa intoarca vorba cum trebuie... si a trecut-o la plural... dar eu nu vad jignirea!

1.nu am spus ca ii iei apararea colegului de trib...ci doar ca ii iei apararea
2.scuzele mele pentru nume ca l-am scris gresit:)
3.poi cine a spus ca a jignit...i-am raspuns pe masura "vorbelor" aduse la adresa mea...vorbe chiar considerate de tine "urate"... si daca i-am raspuns la acel post in care a spus si despre mine fara sa ii spun nimic, nu inteleg de ce spui ca eu dau de pamant cu el...
 

DeletedUser35176

Si ca idee...INQ a recrutat din RPT dupa fuziunea tribului WoC cu TGL ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus