R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24444

Deoarece sunt multi care se dau rotunzi(ca el are rank si diferite forme prin care arata ca este "buricul pamantului" ) si sunt plini de interne...toti playerii cand vad interne sar de parca le-ai da Cp :)))))
 

DeletedUser

atunci de ce comentariul asta? ~MAG~ are 5 razboaie...........R.S-ul ,omerta, internele ,internele si iar internele

mi-a răspuns el în locul lui relaz :). aparent, în opinia lui, tribul său duce greul pe hartă, de asta eram ironici :D
 

DeletedUser14726

iti zic sincer,ca nu te gandesti nici 0,1% la tribul pe care il am eu acum in cap
apropo,de iti spun cine sunt:D
cred ca si acum mai fi ajutat,am vreo 4-5 membri in r.s care imi sunt foarte buni prieteni.chiar de nu am mai tinut legatura,de la zic cine sunt....nu ar iesi bine penttru tribusorul asta



Totusi... lumineaza-ma. Daca nu vrei aici, tranteste-mi un PM pe joc.
 

DeletedUser39475

Neata ! :) Te-ai trezit si tu ? :)) Felicitari Clasic pentru atacul de asta noapte :).

Multumim !

Vin si eu cu o statistica daca nu se supara cineva :


Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: R.S

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 167
Tabăra 2: 227
Diferență: 60

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 5
Diferență: 30

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 667,075
Tabăra 2: 500,518
Diferență: 166,557

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 315,736
Tabăra 2: 40,386
Diferență: 275,350

chart
 

DeletedUser41589

@emy:IQ mic . Te salut !
@mariuk3: MariukParry , a daa cea care face pe spioanca . Ma rog asa cum te numim noi . Parca pe extern avea tot mariukpary cont .

Joaca in 2 pe un cont, si se cred buni...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1195

Adevarul e ca pe aceasta lume, la viteza ei ma refer, e obligatoriu sa joci cu un co player macar.
 

DeletedUser

toate conturile astea mai mari au co-player. doar că nu toţi vin pe extern să se dea mare :D
 

DeletedUser39926

Deoarece sunt multi care se dau rotunzi(ca el are rank si diferite forme prin care arata ca este "buricul pamantului" ) si sunt plini de interne...toti playerii cand vad interne sar de parca le-ai da Cp :)))))

Te referi la ai tai?:)
 

DeletedUser39926

~MAG~ are 5 razboaie...........R.S-ul ,omerta, internele ,internele si iar internele

Voi cate aveti?cu clasic,mag,internele, plus aia pe care ii dati afara ca sa luati cu japca ca de,unii pierd sate si recupereaza de acolo
Nu ne dam rotunzi dar nici obtuzi nu putem fi
 

DeletedUser39926

Andreyyy,nu ne zici si noua cu ce nick joci in rs sau e prea mic,ca aici pari mare asa

PS:stai linistit ca eu nu fac liste negre cum face ingenios si ii cauta pe alte lumi
 

DeletedUser

Andreyyy,nu ne zici si noua cu ce nick joci in rs sau e prea mic,ca aici pari mare asa

PS:stai linistit ca eu nu fac liste negre cum face ingenios si ii cauta pe alte lumi

*thumbs up* daca ar fi sa il caute toti pe care el ii cauta cred ca sar strange mai multi decat la protestele din bucuresti =)))))
 

DeletedUser

Voi cate aveti?cu clasic,mag,internele, plus aia pe care ii dati afara ca sa luati cu japca ca de,unii pierd sate si recupereaza de acolo
Nu ne dam rotunzi dar nici obtuzi nu putem fi


când tribul tău o să aibe la activ războaiele r.s-ului şi să se descurce bine,atunci dă comm :D..voi sunteţi papă-lapte în ploaie :D nu aţi fost în stare să scoateţi omerta din spatele vostru,imediat or să calce pe sate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus