R.S vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39926

când tribul tău o să aibe la activ războaiele r.s-ului şi să se descurce bine,atunci dă comm :D..voi sunteţi papă-lapte în ploaie :D nu aţi fost în stare să scoateţi omerta din spatele vostru,imediat or să calce pe sate

Inca unu pe dinafara,probabil aduna idei :)
 

DeletedUser34110

Voi bre astia din R.S sunteti campioni mondiali la vorbit aiurea in tramvai,bre Mag-ul a avut razboi cu r.s si cu aka in acelasi timp,pe aka i-a scos in mai putin de 5 zile,acum din nou cu crama pe care i-a scos in 2 zile,cu crama care nici ei nu mai rezista veti vedea asta.
Au avut nu stiu cate razboaie,mai ziceti de noi,puteati sa atacati magul in acest timp dar de...voi sunteti zei si va conducere mag la statistici cu 100 de sate in total de la declarare.
Magul cand a dat organizat pe voi ati facut pe voi,ari pierdut peste 100 de sate in 24 de ore,mie mi-ar fi rusine sa fiu dominat in halu asta!
Daca magu se concentra numai pe voi,erati toti prin copaci nu mai stiati de voi,asa ca terminati ,aveti niste comentarii tampite si aberati nevoie mare,daca voi nu stiti sa va faceti diplomatia si sa o respectati cu ce sunt devina cei din mag?
ati avut alianta cu clasic,nu stiti sa o respectati sa fiti sanitari,deci nici nu ar trebui sa deschideti pliscu,v-ati plans 3 zile dupa incetarea aliantei cu clasic.
Ciocu mic ca nu ati demonstrat nimic sunteti zero.
Acum sunteti liberi la orice comentariu neinsemnat,nu ma astept la altceva de la voi,asa ca nu ma intereseaza!
 

DeletedUser38860

Ce sa spunem ai dreptate !O mica corectie:
Parte 1:
Triburi: R.S, A.R.S
Parte 2:
Triburi: ~MAG~, ~M-A~

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 539
Tabăra 2: 571
Diferență: 32

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,981,708
Tabăra 2: 4,570,110
Diferență: 588,402

chart


Unde sunt alea 100 de sate?:confused:
Inca o corectie daca nu te superi : Razboiul cu Aka a fost castigat pe voi din a doua zi cand ati blocat Pe nagato si altii din Aka ( Motivul fiind unul extrem de banal - numele acelui sat). CRAMA e PA fara beekeeper si cine mai era pe acolo. Omerta a rezistat ceva timp in spatele vostru . Dar nu vreau sa zic ca nu ati facut nimic . Chiar va felilcit ca v-ati descurcat si ati ramas in ultimele 4 mari triburi de pe aceasta lume :)
 

DeletedUser

păi spuneţi atâtea despre r.s fără să cunoaşteţi prea multe, asta denotă prostie, tribul omerta le stă în coaste magului de o groază de timp,şi sunt sigur că or să mai steie, ei nu se descurcă cu omerta dar au curaj să spună că r.s-u e slab,că ei sunt cei care duc războaie adevărate şi cum se mai laudă unul şi altul.


P,S ce le-a făcut aka-ului? :)) l-au dărâmat pe orochimaru, atât au făcut,restu s-au destrămat de la altceva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39926

cu omerta nu s-a omorat nimeni,au fost doar atacuri izolate
dar acum de cand s-a rupt pna-ul,am intors foaia si daca au crezut ca va fi ca si inainte,s-au inselat
s-a atacat unitar si s-a vazut din avion
omerta nu era un pericol pentru noi si i-am evitat cat de cat
dar daca au rupt pna-ul fara sa mai discute si alte aspecte diplomatice,asta e
 

DeletedUser39926

păi spuneţi atâtea despre r.s fără să cunoaşteţi prea multe, asta denotă prostie, tribul omerta le stă în coaste magului de o groază de timp,şi sunt sigur că or să mai steie, ei nu se descurcă cu omerta dar au curaj să spună că r.s-u e slab,că ei sunt cei care duc războaie adevărate şi cum se mai laudă unul şi altul.


P,S ce le-a făcut aka-ului? :)) l-au dărâmat pe orochimaru, atât au făcut,restu s-au destrămat de la altceva.

tu chiar esti pe dinafara rau
cauta-ne pe tw stats
nu ati luat voi atatea sate in niciun razboi de-a lungul lui,cat am luat noi in 2 zile
 

DeletedUser

uita-te la statisticile in ultimele 2 zile cu omerta..ca de atunci a inceput razboiul propriu zis pentru noi....si da..vorba aia: pestele de la cap se impute! a picat orochimaru a picat si aka...acum cu omerta e la fel!
 

DeletedUser41545

ma bag si eu aiurea fara sa insinuez nimic despre clasic sau alte triburi ..citez de la profilul domnului "adun idei" acesta ne spune clar ca "Sigur o să ajung la margine cu ăştia ai mei... "deci..de ce mai insistati ..?
 

DeletedUser

ma bag si eu aiurea fara sa insinuez nimic despre clasic sau alte triburi ..citez de la profilul domnului "adun idei" acesta ne spune clar ca "Sigur o să ajung la margine cu ăştia ai mei... "deci..de ce mai insistati ..?

nu are legătură cu actualul trib ci cu fostul :)
 

DeletedUser34110

Andreyyy,pe mine nu ma intereseaza academiile,eu ma refer de cand s-a declarat razboiul:

Statistică
Total Triburi Jucător
Loc Porecla Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 MAGNIFICII 346 252 31.526.450 70.018.760
2 Vechea garda a samurailor 252 346 37.164.755 43.904.977

andreyy,eu nu am nimic cu r.s dar mai am de facut o precizare,uitate putin mai sus
eu vad ca voi aveti mai putine sate luate de la mag plus ca aveti mai multi inamici invinsi ca in acest razbel,asta inseamna risipa de trupe,mag a omorat mai putine trupe ca voi si au luat mai multe sate

inca o data,chiar daca e razboi jucatorii trebuie sa se respecte...nu sa vorbeasca aiurea si sa nu aiba habar despre ce vorbesc
 

DeletedUser39926

mi se pare normal,dar daca stam sa radem de unu si de altul,devine deja un topic urat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus