Conținut recent de DEVIL32

  1. DEVIL32

    BJJ vs VICI

    Si locurile de la margine, se impart mai nou? :rolleyes:
  2. DEVIL32

    Discutii libere L82

    te asteptam pe forumul l80, eventual, cu noutati. mult succes tuturor, pe aceasta lume ... fenomenala.
  3. DEVIL32

    Discutii libere L80 !

    Sarbatori linistite, alaturi de cei dragi! A vazut cineva pe uncheasu? (pentru ca era mai evlavios , din fire ...) Sa mai adauge el cateva randuri, eventual...
  4. DEVIL32

    Stiri Degeaba 05 - A venit potopul!

    New, nu mai e ? Ce veste tragica. Eu ma ascunsesem la SPAM! in “bunker” si asteptam “rachetele” Sper ca tribul Pain, sa lase ceva in urma lor (barbare macar). P.S.: Felicitari pentru timpul alocat postarilor de genul! Se mai schimba putin atmosfera si pe forumul asta. Asteptam episodul 6, de...
  5. DEVIL32

    Discutii libere L77 !

    Daca o trimit pe soacra-mea acolo, sunt sanse sa le explice despre ce e vorba intr-un razboi. Nu ii mai debusolez. Multi cred ca vor “inchide lumea cu WoC”, dar.. singurul WoC , cu care vor inchide lumea e asta:
  6. DEVIL32

    Discutii libere L77 !

    In caz ca nu ati primit invitatia, v-o cedez pe a mea ... ocazie unica ..
  7. DEVIL32

    TWMaps RO77

    Multumim
  8. DEVIL32

    TWMaps RO77

    Nici la mine nu se incarca complet. Am crezut ca e vreo problema la netul meu..
  9. DEVIL32

    Discutii libere L77 !

    Pe fiecare lume, unde s-a tot învârtit WoC pe harta (dupa lumea 43) , am tot zis ca joc acolo doar daca ma invita Cleopatra. Se pare ca am ramas fara o asemenea sansa si pe lumea 77. :( Ca si tradiție, WoC a fost un trib de “recrutori” de la prima lume. Deci, vechile obiceiuri se pastreaza...
  10. DEVIL32

    Discutii libere L77 !

    Mai stati putin, ca nu s-au asezat inca barbarele pe harta, acolo. Pana vin vedetele de pe lumea 78, pana se instaleaza si ei pe forum, mai ai timp sa ii admiri pe câștigătorii de aici. Totusi, nu stiu ce se intampla in BMB? Cred ca s-a stricat defectul la ei.
  11. DEVIL32

    Discutii libere L77 !

    Autografele se dau in numele tribului recrutor (pardon, câștigător) sau .. individual? E frumos ca se extind repede prin recrutare. Sper ca toti membrii noi ai echipei, nu mai au prieteni si prin alte echipe. Nu e asa? :)
  12. DEVIL32

    Discutii libere L77 !

    Fac ce vor, cata vreme nu deranjeaza pe Big Brother :)) Cat despre finalul de lume, e greu de crezut ca va mai retine cineva ca a existat BMB, la momentul respectiv. Sa fie asta prima lume pe care vor exista mai multe triburi pe harta ? Sau facem propaganda, inainte de alegeri?
  13. DEVIL32

    Discutii libere L77 !

    Pai, BMB a luat strategia de la “fratele mai mare” (WoC) , probabil. Asa cum au inceput sa primeasca si “recomandari” in privinta innobilarilor de barbare, pe anumite zone. Asteptam si marea fuziune, de buna voie, bineinteles.
  14. DEVIL32

    Discutii libere L77 !

    Iulica Mafeotu si alti colorati, nu vin? Si asa era liniste pe aici...
  15. DEVIL32

    Discutii libere L76

    O sa ne lipsesti! (sau poate nu) Drumuri bune si succes pe harta. Oricum, apare altul sa debiteze prostii si minciuni in numele echipei. Pacat de cativa jucatori pe care ii apreciez la voi. Nu stiu cine v-a facut pe voi asa... cu dreptatea in mana (parca ati fi statuile libertatii) si ceilalti...
Sus