Discutii libere L77 !

open mind

member
Scor reacție
0
Pasul 3, recruteaza barbarii :))
Iti dai seama nub, ramai fara barbosi :))

Ce-au ajuns si barbarii astia...
Nici astia nu mai au demnitate in ei...:(
Cine poate rezista mirajului unor familii de 5-6 sute de prieteni si cateva sute de amici?!
Chiar cu riscul minor ca doar cresti sate pentru "prieteni", "ai facut-o pentru familie".
Iti vor trece numele la hall of fame, pe racla. :(
 

Rasmus

member
Scor reacție
0
Daca ai echipa buna poti incerca sa faci ce a facut TSL, sa bati Kwaii cu 6 academii la fund in timp ce tu ai doar o academie. Dar uite ca pierzi in fata altora care pe langa faptul ca au echipa buna mai au si 5-6 academii cu care sa te bombardeze la organizate sau sa bage deff pe bunkere.
 

open mind

member
Scor reacție
0
Daca ai echipa buna poti incerca sa faci ce a facut TSL, sa bati Kwaii cu 6 academii la fund in timp ce tu ai doar o academie. Dar uite ca pierzi in fata altora care pe langa faptul ca au echipa buna mai au si 5-6 academii cu care sa te bombardeze la organizate sau sa bage deff pe bunkere.

Cine sunt TSL astia? Din ce spui imi place de ei.
Pacat ca au fost bombardati cu bunkere de def. Probabil au fost mai saraki si n-au avut si ei pp sa aiba in sate bombardiere si bunkare misto...Dar nah, daca ailalti erau mai bogati si cu multe academii si echipa mai buna de sute de prieteni si verisori primari toti...pare rau de ei...:(
Dar zi-mi cu pasul trei...la reteta succesului jucatorului de triburi modern.
Notez...
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ma James! lasa vorbaria pe extern si joaca pe harta :) sti bine ca majoritatea stim cam cum esti tu,degeaba vii si ti dai cu pumnii in piept ca vai de mine ati scos Fame si rupeti harta,mai este de mancat mult pana sa ajungeti voi sa castigati lumea :) pe sp 17 ai avut noroc cu grupu nostru si ca s o implicat Maryo in conducere etc de s a castigat impotriva jderilor...dupa cand s a intrat pe speciala si Revo a picat contra jderilor de am venit la voi,nu ai mai fost in stare de nimic sa conduci si se pierdeau sate pe banda rulanta ca tu ai lasat contu de izbeliste! macar taci si joaca pe harta,ca numa cand ai o trupa(neformata de tine) iti sti da cu pumnii in piept si vai de mine ce conducator esti tu,da cand formezi tu o echipa tu o echipa si intri pe o lume nu te prinde al 2 lea sat ca deja cica cedezi contu! mai lasa prostiile pe extern si vezi ti de joc pe harta :)

Piterake, are rost sa-ti dau vreo replica?
Nu cred...
Mario a avut implicarea lui, la fel ca multi altii. Dar te rog..abtine-te cand vine vorba de joc/conducere cand stim ce paleta esti si parerea ta este egala cu 0 pentru multa lume.
Tocmai tu te-ai gasit sa vorbesti :)))
Vanzator de sate/conturi engros si endetail :)))
 

piterake

member
Scor reacție
0
eu vanzator de sate si conturi engros? :)) niciodata de cand joc n am intrat cu nici un suport...de vandut conturi chiar te rog sa aduci pe cineva care zice ca a cumparat vreun cont de la mine! asa ca stai lejer in banca ta,ca si ca jucator te iau si te bag in buzunar cat ai zice peste :)
 
Scor reacție
1
Ma pitere, lasa omul ca nu stii tu.
Noi suntem nubi, nu ne pricepem la joc. Nu vezi ca ei acum joaca cu bunkere subterane si mai stiu eu ce.
Nu mai sunt sate blindate, sunt sate bunkarite, le baga in pamant ma, cand ajungi tu cu atacul, satul nu mai e, a intrat in pamant:))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
eu vanzator de sate si conturi engros? :)) niciodata de cand joc n am intrat cu nici un suport...de vandut conturi chiar te rog sa aduci pe cineva care zice ca a cumparat vreun cont de la mine! asa ca stai lejer in banca ta,ca si ca jucator te iau si te bag in buzunar cat ai zice peste :)

:)))))))
Guraliv ca intotdeauna
Cauta putin in arhivele de pe speciale...ultimele
Ai sa gasesti pe acolo cateva chestii care iti detaliaza contrariul si mai mult, oameni din echipa adversa au confirmat asta si pentru tine si pentru altii cu care ai jucat pe acolo
Cat despre bagat in buzunar...pe burta goala, toti, smecherasi cat cuprinde. La fel ca si altii care au zis ca la 17 ne intalnim si apoi nu au mai raspuns nici la sms.

Ma pitere, lasa omul ca nu stii tu.
Noi suntem nubi, nu ne pricepem la joc. Nu vezi ca ei acum joaca cu bunkere subterane si mai stiu eu ce.
Nu mai sunt sate blindate, sunt sate bunkarite, le baga in pamant ma, cand ajungi tu cu atacul, satul nu mai e, a intrat in pamant:))

Esti pamant :))
Continua showul...devine ceva de succes :))
 
Scor reacție
1
Pasul 3 , DonCiccio :)))))))))))))))))))))))))))))))
Ce faci Cici?
Am vazut numele la satele tale.:D
Kudos, nu stiam ca esti chiar asa mare fan.
Ce sa facem, multi vor sa fie ca noi. Tom stie mai bine din moment ce la un momentdat a si facut TSL pe o lume, acum ceva vreme:))
Una e sa ai numele, alta e sa ai ECHIPA.
 

cheles

member
Scor reacție
0
Alta lume, aceleasi discutii: “esti noob”, “esti jalnic”, “te-am batut pe lumea x”, “nu esti in stare sa faci split” etc. Exista o durere crancena de minte.
 
Scor reacție
1
Putem vorbi despre fotbal daca vrei.
Poi despre prea multe nu se poate vorbi aici.Sa facem o analiza a top 20 de triburi de pe lumea asta?
Stai ca nu se poate ca 3 sferturi din ele sunt academii:))
 

DonCiccio

member
Scor reacție
0

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Autografele se dau in numele tribului recrutor (pardon, câștigător) sau .. individual?
E frumos ca se extind repede prin recrutare.
Sper ca toti membrii noi ai echipei, nu mai au prieteni si prin alte echipe. Nu e asa? :)
 
Scor reacție
1
Ma cici, bravo, ai fost blindat si ai facut un split. Nu prea vad ce e de ras la rapoartele alea sincer, dar mna, fiecare cu umorul lui :D.
Felicitari WoC si Cici pentru aparare.
Noi acum ne tiram pe 78. :D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ma cici, bravo, ai fost blindat si ai facut un split. Nu prea vad ce e de ras la rapoartele alea sincer, dar mna, fiecare cu umorul lui :D.
Felicitari WoC si Cici pentru aparare.
Noi acum ne tiram pe 78. :D

Mai stati putin, ca nu s-au asezat inca barbarele pe harta, acolo.
Pana vin vedetele de pe lumea 78, pana se instaleaza si ei pe forum, mai ai timp sa ii admiri pe câștigătorii de aici.

Totusi, nu stiu ce se intampla in BMB? Cred ca s-a stricat defectul la ei.
 
Sus