Discutii libere L77 !

MenTor

member
Scor reacție
0
Bai gunoaielor. Voi RS numiti echipa de top ? Top 3 ? Pai cand vreodata o sa fi-ti voi altceva decat sclaveti ? Cand ma stafilococilor ?
Terminati naiba cu astea ca va mai si aude lumea si va faceti naiba de ras de ajungi sa-ti tai venele pe urma.
Man mai esti frustrat ? Te mandresti pe 77 la toti ca mi-ai luat satul cand aveam tot deful trimis in granita si apoi mai dai si mesaj cu Remember 73 ! Jucam la PP acolo ca sa scapi de o intrebare ce te macina

Bai "parnaie " inca ai cosmaruri cu noi de pe 73 :))
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Dar de 77 nu zice nimeni nimic ? Recruteaza woc si bmb tot ce prind din SCITII...

Pai, BMB a luat strategia de la “fratele mai mare” (WoC) , probabil.
Asa cum au inceput sa primeasca si “recomandari” in privinta innobilarilor de barbare, pe anumite zone.
Asteptam si marea fuziune, de buna voie, bineinteles.

5AC238AA-0894-46F6-A1FF-A8E8DC145741.jpeg
 
Ultima editare:
Scor reacție
1
Fiecare trib isi vede interesul, pana interesul unora nu va mai fi la fel cu interesul celorlalti.
Inca vor mai fi tradari pe lumea 77, e departe de a sti exact care va fi finala.
 

Rasmus

member
Scor reacție
0
Dar de 77 nu zice nimeni nimic ? Recruteaza woc si bmb tot ce prind din SCITII...

Sa fiu sincer mie unu mi-a parut rau ca unii fosti colegi din scitii n-au jucat cu noi de la inceput. Iar BMB fac ce vor pe tarlaua lor.

Pai, BMB a luat strategia de la “fratele mai mare” (WoC) , probabil.
Asa cum au inceput sa primeasca si “recomandari” in privinta innobilarilor de barbare, pe anumite zone.
Asteptam si marea fuziune, de buna voie, bineinteles.

La modul cum e setata conditia de castigare a lumii nu e nevoie ca BMB sa dispara. Daca ei vor dori sa fie pe harta la inchiderea lumii e foarte probabil ca vor fi. La fel si TSL, un trib cu oameni pe care ii respectam si care zilele astea mi-au aratat si de ce.
 

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
Te auzi ce spui? Cum fac BMB ce vor ? :)))
Primesc ordine de la Woc si executa.
A, stai...esti si tu in woc, desigur ca le iei apararea.
Nu as juca intr-un trib ca BMB niciodata :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Sa fiu sincer mie unu mi-a parut rau ca unii fosti colegi din scitii n-au jucat cu noi de la inceput. Iar BMB fac ce vor pe tarlaua lor.



La modul cum e setata conditia de castigare a lumii nu e nevoie ca BMB sa dispara. Daca ei vor dori sa fie pe harta la inchiderea lumii e foarte probabil ca vor fi. La fel si TSL, un trib cu oameni pe care ii respectam si care zilele astea mi-au aratat si de ce.

Fac ce vor, cata vreme nu deranjeaza pe Big Brother :))
Cat despre finalul de lume, e greu de crezut ca va mai retine cineva ca a existat BMB, la momentul respectiv.
Sa fie asta prima lume pe care vor exista mai multe triburi pe harta ? Sau facem propaganda, inainte de alegeri?
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Fac ce vor, cata vreme nu deranjeaza pe Big Brother :))
Cat despre finalul de lume, e greu de crezut ca va mai retine cineva ca a existat BMB, la momentul respectiv.
Sa fie asta prima lume pe care vor exista mai multe triburi pe harta ? Sau facem propaganda, inainte de alegeri?
75. 66. 43
In special lumile care nu au dominamta conditie de victorie se termina cu mai multe triburi.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Si acuma scitii au devenit academie KMK :))))))
Se scapa aia din Kwai pe ei cand vad ce le-au dat-o woc si bmb la sciti

Toata harta isi freca mainile cand au vazut razboi FAME - WoC.
Densitatea de sate creata in k55 nu a fost pe nici o lume. Asta a fost un avantaj enorm fata de restul echipelor de pe harta.
Kwai au ales asa cum mai toate echipele procedeaza, sa joace si sa faca totul neanuntat.
Razboi au declarat apoi de ochii lumii, au sange in ....
Ceea ce nu stiu ei, este ca o sa se termine asa cum si ei stiu, urat pentru ei.
 

Rasmus

member
Scor reacție
0
Toata harta isi freca mainile cand au vazut razboi FAME - WoC.
Densitatea de sate creata in k55 nu a fost pe nici o lume. Asta a fost un avantaj enorm fata de restul echipelor de pe harta.
Kwai au ales asa cum mai toate echipele procedeaza, sa joace si sa faca totul neanuntat.
Razboi au declarat apoi de ochii lumii, au sange in ....
Ceea ce nu stiu ei, este ca o sa se termine asa cum si ei stiu, urat pentru ei.

Da frate, au bagat aia din Fame `jdemii de pp-uri in sate numa ca sa ajunga la noi. Modul cum l-am lucrat noi pe rockfeller de sate ramane una dintre cele mai bune actiuni de coordonare tribala pe triburile.
Iar acuma WoC si BMB o sa le-o dea la ``mumu`` la Kwai care raman fraierii serverului 77.
 

piterake

member
Scor reacție
0
bine ca 78 ii cu viteza 2 si nu vor mai fii triburi mamut care au pretentia la castigarea lumii!
 

Rasmus

member
Scor reacție
0
Ba da asta nu mai face hartile avansate pt l77?! Ca apare 78 si noi tot nu avem harti...
 
Sus