Conținut recent de Simonica

  1. S-a stins lumina... :-)))

    @Hefa: Vecina e ocupată rău, nu își mai vede capul de treabă. Câștigă și tu lumea aia odată, să avem timp de o șuetă :P
  2. S-a stins lumina... :-)))

    Felicitări, Lili, și membrilor Clasic pentru că ați câștigat! A fost nevoie, știu, de efort și tenacitate, pe o lume intensă datorită vitezei și a valorii jucătorilor. Mă bucur că ați reușit!
  3. Quit vs S.L+M.E

    Da, chiar, Chiri. Esti in urma rau cu stirile :)
  4. Quit vs S.L+M.E

    Lasa, cata, ca avem si noi distractie o zi pe saptamana :)
  5. Noua lume clasica

    Si eu am votat pentru bonusul de noapte, din cauza vitezei serverului. Totusi, aceasta setare nu asigura obligatoriu un somn linistit: atacurile organizate vor fi lansate, de obicei, noaptea, pentru a ajunge la 7.00.01 - deci atacatorii vor sincroniza, iar aparatorii clar vor sta treji pentru...
  6. Discutii libere L26 ( spam )

    Eu, recunosc, mai si farmez intre doua Refresh-uri :)
  7. Discutii libere L26 ( spam )

    Pauleta, sincer, da :) Pe raka l-am vazut si in poze, si in realitate o data. Dar Dana m-a facut curioasa :)
  8. Discutii libere L26 ( spam )

    Uf, si noi care asteptam poze, ne aduci tu repede la realitate cu rapoartele :)
  9. Cronica de SPAM la speed

    poate pentru ca ai fost singurul care a atacat? :)
  10. Cronica de SPAM la speed

    aha, deci dupa :) o zi faina in continuare!
  11. Cronica de SPAM la speed

    inainte sau dupa back-stabbing-uri? :)
  12. Cronica de SPAM la speed

    multumesc de invitatie, dar stii foarte bine ca nu exista 1 vs 1 pe triburi. felicitari pentru satul de test, luat.
  13. manuta. despre noi

    Cred ca tribul Manuta este, in prezent, combinatia perfecta intre decizii stricte, aproape dictatoriale, luate de conducerea tribului, si comunicare faina intre membrii lui. Jucatorii activi, care stiu fiecare ce au de facut, si colaborarea stransa cu aliatii, sunt iarasi ingredientele unei...
  14. Mereu in sufletele noastre...

    Condoleante familiei!
  15. Discutii - Tribal Land

    Planeta Soarelui, foarte frumos ai rezolvat complicatiile incaierarii, felicitari!
Sus