Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser

Eu macar joc, frizeru ne tunde la oua :).Atunci cand nu traieste pe forumuri.Daca a ajuns saracu si pe tribalwars.us :).Cat de trist sa fii ?:)).
Ma asa urat esti de nu poti iesi din casa ? :).
 

DeletedUser

Eu macar joc, frizeru ne tunde la oua :).Atunci cand nu traieste pe forumuri.Daca a ajuns saracu si pe tribalwars.us :).Cat de trist sa fii ?:)).
Ma asa urat esti de nu poti iesi din casa ? :).

Mah ****ca,hai sa-ti explic cum sta treaba ca esti in pom si pomul in aer . Daca ti-am taiat creanga ,cade copacu : Ia uite-te tu aici la postarile din ultima saptamana si o sa vezi ca tu traiesti mai mult decat mine pe forumuri. Mai mult, chiar suferi din cauza asta . La americani joc ca m-am saturat de agrici ca tine . Macar pe-aia nu-i inteleg ce zic.Nu ca pe tine te-as intelege prea mult. Tu zici, tu intelegi . Iar faza cu Miss, a fost o distractie copioasa . Ceea ce tu nu o sa intelegi vreodata pt ca nu ai capacitatea de distractie . Daca te-as duce la circ printre clovni ,tu ai fi singurul dintre ei care ar plange .Daca te-as duce la o piesa de tatru dramatic tu ai fin singurul dintre spectatori care ar rade . Iar toti ceilalti colegi de scaune se vor intreba : De ce rade moronu?!!! Ca sa intelegi si tu ca ai mintea-n colturi precum masa : Sictirit de toate manevrele care se fac la concursurile de pana acum,am vrut sa le arat astora ca se poate vota si pe bune ,la concursul ala de miss. Acum zi sa mori tu ca nu ai salivat dupa vreuna din piesele de la Miss?!! Trebuie sa fi ghei sau misogin ca sa nu iti placa vreuna dintre candidate ...hahaha
Mah te tund si la ooo. Pe bune de nu te tund , dar daca iti tai ooolelele ti le fac papara si ti le indes pe gatlej cu unt ca sa alunece mai usor?!!! Te tund ma flocos mic ce esti . Acum vor rade fetele de tine ca nu te ingrijesti inghinal ,mah parosule. Uite vezi tu care e treaba cu tunsu?!!! Nu stiu de ce toti moroni cred ca m-au dat pe spate cu faza asta a tunsului?!!! Eu sunt genul ala de frizer sadic . Stai sa-mi pregatesc sculele de tuns si te poftesc sa te asezi pe scaunul mortii. Acum mai vrei frizura pubiana?!! Ca iti tai carnatu de plescoi si oolelele de avicola si te fac sa le mananci la micul dejun chiar daca nu ti-e foame ...hahaha.
Chiar ma amuza astia de o dau cu tunsul . Am impresia ca voi nu stiti cum tund eu?!! tund zero cu perciuni,parul din nas ti-l bag pe gat ,Mararul de pe picioare ti-l lipsesc cu super glue de buza de sus sa pari mai masculin cu mustata ,iar intre craci tund cu foarfeca de oi .Si la cat de mare sunt lamele ,defrisez fara sa ma uit ce forme de viata salasluiesc pe-acolo. Mai barbiereste-te dreacu si tu inghinal ca o sa faci latei, flocos mic ce esti ...hahaha
 

DeletedUser

Da mah, tu esti mai tare ca frana de avion in mers . O sa-ti fac dreacului statuie in cimitir, sa te pomeneasca lumea ca pe Elvis . Si ala suferea tot asa ca tine de autografe :D
 

DeletedUser42412

Stiu ca vrei autograf dar iti e rusine sa ceri

Parte 1:
Jucători: abuser
Parte 2:
Triburi: Sith, ATC, TSL

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 377
Tabăra 2: 27,581
Diferență: 27,204

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 0
Diferență: 64

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,335,821
Tabăra 2: 136,727,811
Diferență: 133,391,990

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 576,793
Tabăra 2: 0
Diferență: 576,793

chart


nu am nevoie de autograf , da mi statistica ta "jucatorule"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34781

adevarul e ca sint impresionata, abuser, chiar ieri ma uitam la puncte de razboi, si in ce priveste satele luate de la dusmani esti mult peste mine,,, asa ca daca tot ai adus vorba, te felicit in mod public:))
Puncte de războiLoc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
...
5 abuser 72 0 5.102.038 1.322.470
...
18 Anne71@ 44 3 8.762.554 2.202.083


deci cine vrea autografe?:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai sa fim seriosi :), toate sunt luate de la jucatori veniti din patria..Dar na, normal ca in loc sa recunoasteti, va faceti ca ploua, poate impresionati pe aici pe cineva..
Vrei sa va repet? Se compara fuziunea Clasic + Fum, adica triburile de pe primele locuri, cu incearcarea TSL de a salva lumea asta de la un final rapid, si preluarea muribunzilor din Patria ? Eu zic ca nu..Dar na, glorie lu abuzatu , una de carton ce e drept, dar totusi :).
 

DeletedUser34781

deci, as vrea sa ramina foarte clar...
- nimeni nu a vrut sa fie asa, doar s-a nimerit... clasicul si-a dat preinscriere si s-au cistigat multi jucatori acolo la inceput, din care au ramas acum citiva, foarte putini, nici macar intemeietorul
- fum a dat incepere mai tirziu cu 1-2 zile, cu alti jucatori, alti prieteni, si fara legatura cu clasic
- legatura fum-clasic s-a creat pe parcurs, si nu usor, au fost momente cind ciondanenile curente ar fi putut duce la ruperea relatiilor, foarte putin a lipsit
- dar... in final, mai ales tinind cont de setarile lumii, am ales sa ne unim, dar asta nu este o chestie preconceputa, ci pur si simplu este meritul conducatorilor clasic si fum ca au stiut sa atenueze toate conflictele si au reusit sa-i uneasca pe toti
- in tot acest timp, toti jucatorii clasic si fum au tot luptat si asta fac si in continuare
- nu avem multiconturi, nu avem kk-uri in strategii... cei care au ramas sint doar ei insisi
- ORICE ACUZATIE CA ACEASTA SITUATIE AR FI FOST PRESTABILITA ESTE ERONATA
- ORICE ACUZATIE CA AM AVUT MULTICONTURI SI CA AM CISTIGAT SATE DE LA DUSMANI PE NEDREPT ESTE ERONATA
- daca aveti ceva de spus, spuneti, dar verde in fata, si lasati prostiile...
- cunoastem stilul baga disensiuni, ca o sa reuseasca...

exemplu, care NU o sa reuseasca...
Lucifer cel mai Viteaz nov 21,2012 22:07
Salut,
Voi stiati ca jucatori sprijiniti cu ardoare de trib precum [player]Gabriel 4[/player] sau [player]andrei bogdan[/player] isi tin propriul sprijin blocat la [player]iuan cu coasa[/player]?
Doar asa ca idee!...in caz ca stiati atunci ar fi jenant :)

Lucifer cel mai Viteaz nov 21,2012 22:08
Si nu numai la Iuan, si la [player]v1s3zz[/player]..are cam 30.000 din fiecare :)) loool

Anne71@ nov 21,2012 22:16
da care-i faza , te oftici?

Lucifer cel mai Viteaz nov 21,2012 22:23
Nu, conducerea voastra ar trebui :)
Mie sincer imi convine sa aveti trupe blocate pe sate inutile, nevizate de nimeni...
Eu v-am zis doar asa sa va mai intristati putin!

Lucifer cel mai Viteaz nov 21,2012 22:26
Din intamplare am observat cand cuceream sate de la ei si vedeam de unde dispare sprijinul!

Anne71@ nov 21,2012 22:37
daca n-ai si un raport, asta se numeste doar calomnie:)

oricum, sincer chiar de ar fi asa, 5-10 ferme is nimica, nu crezi?

Lucifer cel mai Viteaz nov 21,2012 22:59
Stiu ca 5-10 ferme nu e mare lucru, dar e nesimtire sa ai 6 sprijine venind din trib de la colegi iar sprijinul tau sa-l trimiti la plimbare in alte triburi. La noi interne scrie pe oameni dinastia..
[report_export]C6BUMSVGbGkqyzBvzQM4+Mb6VIzkgh+w0FEJQdc0VgdrYFYhTfGJPfjmojHYF7eef3+Xk+FRuoYk/ifb0qCzOByoqukG41lpvE8GFo5gdbDEgrjzO7dO4d3NZy05DnvnjwDXtoLv6zwFth/fqe/IrSBJt3Gskb9aq2bHbqF2KEIm3p7hCNVCqd5BP9JD9iEnaLrepDte3WMbqT0cZ82BolFKfBFVSOLE7+rfQ3M85NNQXskEb8hkrM3Ptk9f+pG41Ed/mj1e6UWWlzjbwsMy2jB6MuBIXU0XgmaHrisCYWG6p5EG6zbSEWQ+MGft4sHWvdyyDkYobCgJ[/report_export]
Eu nu le pastrez mult rapoartele ca mai aveam...iti trimiteam daca era.
Si asa in general, ce faci tu? ;)

Anne71@ nov 21,2012 23:13
Iuan si visez sint cazuri mai aparte; iuan cel putin, tre sa recunosti ca-i "fenomen", nu neaparat in sensul cel bun, dar suficient de ciudat cit sa i se faca niste mofturi:)
Asa ca nu are importanta ca s-au gasit ceva trupe la ei, din moment ce si eu am dispus sa se trimita pe acolo niste deff, desi de la jucatori aflati la distanta mare de granita, da ma rog.
Fiecare cu pasarelele lui, dar oricum, fii sigur ca si noi dam la interne pentru greseli chiar mai mici decit asta:)

Eu..? momentan ma pregatesc sa ma bag la somn ca urmeaza o zi naspa... in rest, ca tot omu', cind mai bine , cind mai rau:)

Lucifer cel mai Viteaz nov 21,2012 23:18
Sa inteleg ca nu ai copii,...daca te culci asa devreme!
Si poate nici prieten!? :)

Anne71@ nov 21,2012 23:20
:))))
intelegi gresit:)
doar ca tre sa ma trezesc pe la 3, asa ca macar vreo 3-4 ore sa dorm

Lucifer cel mai Viteaz nov 21,2012 23:24
Ups! Sa nu te mai retin cu vorbele ca deja e cam putin 3 ore jumate de somn. Nb!
pana mea, lucifer, de ce a trebuit sa-mi dai mesaj, pt prima data in lumea asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu am zis nimic de multiconturi, sau ca ati intrat 2 triburi premade, cu gandul de a cucerii lumea.Dar totusi eu unu nu am inteles pt ce aceasta alianta , asa devreme ? Si mai recunoaste ca, atunci cand TSL se juca cu putza in tarana, voi deja aveati aproape jumatate de harta ocupata...De aici faptul ca suntem multumiti de ce am realizat, si daca noi nu faceam ce am facut, lumea era inchisa deja de voi, ATC singurei nu aveau cum sa va faca fatza.
De aia imi permit sa nu ma impresioneze alea 60 de sate luate de abuzatu ala din TSL...Asa ca sa mai incerce..
Daca citeai ce am scris eu pe forum la inceput, vedeai ca chiar nu am emis vreo pretentie la aceasta lume , nici eu si nici TSL ca trib...Acu e altceva, daca vom juca cum am jucat in alte parti, cred ca cel putin o sa dureze mult de tot lumea asta , cu toate ca veti avea mereu avantaj de cateva mii de sate, am mai jucat in dezavantaj, stim ce sa facem :).
Iar despre lucifer, no comment :p
 

DeletedUser34781

Eu nu am zis nimic de multiconturi, sau ca ati intrat 2 triburi premade, cu gandul de a cucerii lumea.Dar totusi eu unu nu am inteles pt ce aceasta alianta , asa devreme ?
pentru ca era necesara , altfel ne luptam intre noi, exact ceea ce asteptati voi:p, asa ca , la faza asta ati ratat si va ofticati, dovada e ca incercati prin orice mijloace sa creati disensiuni

in schimb , zic eu de multiconturi la voi, pentru ca e super ciudat, cum deodata, dupa o luna de inactivitate, conturile voastre incep sa dea sprijin , exact la secunda... las-o jos, ca macane...

propunere: cititi setarile acestei lumi mai cu atentie, fuzionati ATC-TSL, pentru ca oricum conlucrati fain, respect, lasati imbirligarile si plingerile si hai sa vedem...
pina la urma nimeni nu e vinovat pt diplomatia voastra decit voi, si... daca aveti senzatia ca faceti senzatie pt ca vreo citiva au intrat mai tirziu, iar te inseli...fiecare isi joaca contul pe harta

daca voi incercati sa ne discreditati pentru ca vezi doamne am avut avantaje pe harta... nu pot decit sa spun asa cum spun tuturor celor carora ne cer invitatie: "ai avut o sansa, acum e tirziu sa o iei de la inceput"

ma intreb... daca strategia noastra ar fi acceptat orice neica nimeni din margine, numai ca sa faca deff pentru noi, asa cum faceti voi... crezi ca mai aveati timp sa deschideti gura pe extern?

din fericire pt voi, noi nu ne schimbam stilul, chiar jucam CORECT, asa ca vedeti-va de treaba si lasati vrajelile

in acelasi timp, sincer multumesc, ca era chiar naspa sa ne luptam de aiurea pe harta, asa ca, sinteti bineveniti ca dusmani... si... la mai multi:):*
 

DeletedUser

Anne, puteati sa jucati sub aceeasi alianta ca si pana acuma, nu sa fuzionati, la asta ma refeream..Lucifer de cand sa nascut, baga disensiuni, dar nu asta e telul TSL .Vorbiti individual cu el :).
Multiconturi la noi? Eu as putea, ca as gasi 2 calc cu ip-uri diferite in casa, dar stai linistita, e prea mare lenea pt asa ceva..Probabil sitere, daca zici ca sa schimbat ceva brusc...Daca imi dai un exemplu, poate iti pot zice mai exact .
Conlucram fain TSL-ATC? Bun atunci, inseamna ca ce e bun, e pacat sa fie stricat....
Nu e vorba ca facem senzatie, ca am intrat mai tarziu, e vorba ca suntem devantajati, dar aici nu e nimeni de vina.
In schimb da, apreciez ca fata de alte triburi intalnite, nu ati recrutat orice agarici pt a il innobila intern, si sunt constient cel putin eu, ca marea aia de sate de barbare pe care nu le innobilati inca, or sa va ajute mai tarziu, aici aveti bile albe din partea mea, fie ca imi place sa nu..Ramane sa coontratacam si noi cu ce avem :).Eu te asigur ca putem scoate o gramada de asi din maneca, dar depinde de ei daca vor sa fie scosi :).Avem jucatori excelenti, ce pana acum nu au jucat....Daca vor juca, se va simti, te asigur :).
 

DeletedUser34781

"Anne, puteati sa jucati sub aceeasi alianta ca si pana acuma, nu sa fuzionati," - da, puteam, dar...repet, ca aliati este mult ma usor sa te certi din diverse motive, iar conform setarilor lumii era mai super asa, un motiv in plus...
"Conlucram fain TSL-ATC? Bun atunci, inseamna ca ce e bun, e pacat sa fie stricat...." - repet, conform setarilor lumii, se cam impune sa fuzionati, fie ca vrei sau nu, asta daca vreti sa faceti ceva serios, nu musai sa lungiti lumea de aiurea
"In schimb da, apreciez ca fata de alte triburi intalnite, nu ati recrutat orice agarici pt a il innobila intern, si sunt constient cel putin eu, ca marea aia de sate de barbare pe care nu le innobilati inca, or sa va ajute mai tarziu, aici aveti bile albe din partea mea, fie ca imi place sa nu.."- poate, contrar asteptarilor altora, chiar sintem o conducere care ne bazam pe ceea ce este la modul concret, fara mismasuri sau imbirligaturi, si ma bucur ca ai constatat asta

dar ... tot nu te iert daca te legi de ai mei.. vezi ca-ti catapultez vreo 2 nobili de te innobilez instant:p
 

DeletedUser12439

adhemar


2x Apărătorul zilei
Ai învins în 24.11.2012, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (7.336.910 trupe)!

ai de pana mea ce de a mai rupt.
 
Sus