Discutii libere L32 !

DeletedUser4920

Jucat si altceva intre timp plus foarte foarte putin timp , scarbiciu :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Cata impertinenta bai nene, pe jucatorii astia din top 40. Auzi la el, ma trimite inapoi pe 44.

Asa sunt ciresele cu atitudine? :D
 

DeletedUser40689

Cata impertinenta bai nene, pe jucatorii astia din top 40. Auzi la el, ma trimite inapoi pe 44.

Asa sunt ciresele cu atitudine? :D

Ce top ? cine pe cine unde trimite ? eu daca nici macar in top 100 nu sunt , am vre-o importanta ? :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Mi s/a adresat azi o ciresica tupeista, cica sa/mi iau catrafusele de pe k54 si sa trec imediat pe k44.Ca acolo n/am ce cauta. Pai si eu imi permit sa fiu nesimtit? Ma conformez, in 2 zile mahan are bagajele facute si e si suit in trenul de 44. Noi o sa/l asteptam in gara, cu steagurile fluturand :D:D.
 

DeletedUser40689

I-e frica de concurenta oare ?

hm... mare atentie la steaguri cine ce flutura .
Am zis .
 

DeletedUser4920

ma cica ti-o poti flutura odata la 24 de ore , o fi bine o fi rau depinde acu de la om la om:)
 

DeletedUser42476

Mi s/a adresat azi o ciresica tupeista, cica sa/mi iau catrafusele de pe k54 si sa trec imediat pe k44.Ca acolo n/am ce cauta. Pai si eu imi permit sa fiu nesimtit? Ma conformez, in 2 zile mahan are bagajele facute si e si suit in trenul de 44. Noi o sa/l asteptam in gara, cu steagurile fluturand :D:D.

Proasta alegere ai facut ca l-ai luat acolo....vei vedea in viitorul apropiat despre ce vorbesc.
 

DeletedUser9858

:eek:la naiba ce de laude pe aici , mai ales de la tribul care cica nu vr:rolleyes:oia in top
 

DeletedUser40689

iti sta bine cand esti rau ione :))
Sa spamam la spam :)

Nu sunt rau , da mi se pare aiurea ' hai la noi ca nu e stress ' nu e nici un trib perfect , daca aia e singura latura negativa foarte bine , stresul nu inseamna neaparat ceva rau , poate fi si constructiv .

Cat despre
la naiba ce de laude pe aici , mai ales de la tribul care cica nu vroia in top
cand iti atingi un obiectiv cred ca nimeni nu se complace cu el , tot timpul tintesti mai sus

Laudele astea sunt oare chiar adevarate laude in adevaratul sens al cuvantului ? parca si tu te laudai odata .

Hai sa nu facem o polemica pe seama tribului ca nu are nici un rost , dar daca tot vrei sa spui ceva scrie clar si concis ce .
 

DeletedUser42487

Noi am vrut sa jucam, voi ati vrut sa spamati.
Deci nu vad care e problema ta, noi ne vedem de joc cum am vrut, voi la fel, jucati cum vreti.
 

DeletedUser9858

Noi am vrut sa jucam, voi ati vrut sa spamati.
Deci nu vad care e problema ta, noi ne vedem de joc cum am vrut, voi la fel, jucati cum vreti.

Scrie cumva pe aici numele tau ?
Sau tia cerut cineva vreo explicatie tie personala?

din cate stiu eu , am voie sa comentez ce anume vreau eu fara sa imi dai voie donsoara zeita, asa ca mai respira pe aici nu toata lumea trebuie sa tina cont de opinile tale asa tare (doar ca ai drepturi pe pile) ,si era de ajuns sa zic comentariile unui mare jucator de pe casuta ascunsa de la voi pe aici ,daca chiar imi doream sa arunc cu noroi in voi.
Te rog sa te abtii sa te iei in discutii cu mine de acum incolo , pana acum nam facut nici cea mai mica refererire la tine, dar daca tii neaparat sa te fac de ras pe aici cu metodele alea dragute si cu stilul de ala misto de joc provoaca-ma in continuare ;)
 

DeletedUser42487

Q, nu te baga cu el in discutii, ca ne face de ras...

Cat despre amenintari, ce sa mai zic?
De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere...
Vezi-ti de jocul tau si nu mai fa referire la Ibidem, ne descurcam cu greu de cand ne-ai parasit, dar incercam sa rezistam.
 

DeletedUser9858

Q, nu te baga cu el in discutii, ca ne face de ras...

Cat despre amenintari, ce sa mai zic?
De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere...
Vezi-ti de jocul tau si nu mai fa referire la Ibidem, ne descurcam cu greu de cand ne-ai parasit, dar incercam sa rezistam.

Asa e faptul, ca a plecat jumate de trib ,dovedeste capacitatile de conducere extraordinare(mai ales ale tale)
Faptul ca tia dat Q niste buline acolo(ca te cunoaste) nu te face eminenta cenusie a triburilor,si "tring" fata, de tine ma iau nu de trib.
Numai amesteca ciorbele cum faceai si acolo ;)

Si e nemaipoment pe zona asta ,mai ales ca acum numai avem asa multi "zei" in trib
 

DeletedUser9858

Sau ai nevoie sa-ti scriu mai mare ?
Poate asa te prinzi si tu ca faceam referire la tine
 
Sus