Discutii libere L32 !

DeletedUser40689

Gargara multa fara sens si rost .

SMILEYX , ti-am zis sa scrii clar si concins ce vrei da vad ca tu o tot intinzi pe aici , din cate am intels esti nemultumit ca e trib de '' zei '' Ibidem , asta inseamna ca si tu te consideri zeu , iar nemultumit de statutul tau de zeisor ai plecat intr-un trib unde poti fi zeu deplin .

Ce incerci/incercati sa faceti voi e o prostie , asta ca sa nu folosesc cuvinte mai grele , denigrati un trib fiindca sunt ''zei'' in el si nu v-au placut unele metode , bine mai , felicitari , inseamna ca voi aveti un trib perfect .

Majoritatea care ati plecat sunteti doar niste LASI , lasi si FRICOSI fiindca nu ati incercat sa schimbati ce nu v-a placut , ati renuntat cu o lupta minima sau chiar deloc pentru opiniile/parerile voastre , jocul asta nu inseamna doar pac pac cu lanci topoare spade si allte de-astea .

Ati vazut aliantele care s-au facut contra noastra , oare ce ati gandit ? nu cumva v-ati zis in sinea voastra ' e greu aici aproape toti ne-au pus gand rau , nu e de stat , mai bine sa gasim niste motive si s-o tulim intr-un loc mai ferit ' ? :D

Nici mie nu mi-au placut destule , nici acum nu imi plac toate , am fost inconjurat de puncte rosii ( nici acum nu s-au inmultit asa mult alea albastre in jur) , putini colegi , la distanta , mi-a trecut prin cap inclusiv sa imi sterg contul si sa nu mai joc pe RO , nici nu pot sa zic ca o sa joc pana la sfarsit in Ibidem , dar ce stiu e ca am ramas si am sa raman aici atata timp cat nu o sa am motive serioase sa plec , nu ca nu imi place nu stiu ce zeu ori zeita , ba ca nu stiu cum gandeste cutarica , astea sunt prostii . Na , eu am scris ce gandesc , voua ce va e asa greu ? ce tot bla bla bla tra la la
 

DeletedUser9858

Gargara multa fara sens si rost .

SMILEYX , ti-am zis sa scrii clar si concins ce vrei da vad ca tu o tot intinzi pe aici , din cate am intels esti nemultumit ca e trib de '' zei '' Ibidem , asta inseamna ca si tu te consideri zeu , iar nemultumit de statutul tau de zeisor ai plecat intr-un trib unde poti fi zeu deplin .

Ce incerci/incercati sa faceti voi e o prostie , asta ca sa nu folosesc cuvinte mai grele , denigrati un trib fiindca sunt ''zei'' in el si nu v-au placut unele metode , bine mai , felicitari , inseamna ca voi aveti un trib perfect .

Majoritatea care ati plecat sunteti doar niste LASI , lasi si FRICOSI fiindca nu ati incercat sa schimbati ce nu v-a placut , ati renuntat cu o lupta minima sau chiar deloc pentru opiniile/parerile voastre , jocul asta nu inseamna doar pac pac cu lanci topoare spade si allte de-astea .

Ati vazut aliantele care s-au facut contra noastra , oare ce ati gandit ? nu cumva v-ati zis in sinea voastra ' e greu aici aproape toti ne-au pus gand rau , nu e de stat , mai bine sa gasim niste motive si s-o tulim intr-un loc mai ferit ' ? :D

Nici mie nu mi-au placut destule , nici acum nu imi plac toate , am fost inconjurat de puncte rosii ( nici acum nu s-au inmultit asa mult alea albastre in jur) , putini colegi , la distanta , mi-a trecut prin cap inclusiv sa imi sterg contul si sa nu mai joc pe RO , nici nu pot sa zic ca o sa joc pana la sfarsit in Ibidem , dar ce stiu e ca am ramas si am sa raman aici atata timp cat nu o sa am motive serioase sa plec , nu ca nu imi place nu stiu ce zeu ori zeita , ba ca nu stiu cum gandeste cutarica , astea sunt prostii . Na , eu am scris ce gandesc , voua ce va e asa greu ? ce tot bla bla bla tra la la

gunnerdai pe langa rau de tot

Nam renuntat la lupta , am renuntat sa mai cred in planuri , marete cu oameni snobi doar.
La naiba toti sunt lasi numai voi nu , orice lider intrun trib cand ii pleaca mai mult de 30 de oameni pe termen scurt incepe sa se gandeasca unde greseste , acolo nu se intampla asta , vei vedea pe parcurs cine anume are dreptate ,cu toate ca acum sunteti acolo , nu sunteti deloc asa periculosi cum va laudati , pentru ca coeziunea tribului e 0, fiecare joaca pentru el, si tinad cont ca pana acum desi sunt cativa buni de tot ca si jucatori ati inobilat mai mult barbari care nu riposteaza si satele colegilor care sau lasat din cauza unor snobi care strica pofta de joc spune tot.
Cand decimati voi un trib cap coada mai vorbim , pana acum nu ati avut nici macar o amenintare serioasa, e abia inceputul sa va vad la cursa lunga nu acum la start;)

plus ca dupa cate se vede va cam simtiti cu musca pe caciula grav:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

;)Si inca ceva incearcati sa nu va mai laudati asa tare ,in momentul de fata chiar nu aveti cu ce si toate comentariile voastre pe tema asta sunt lipsite de substanta , merite nu aveti pana acum
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Si uite cine vorbeste.. :)))

Lasa/ne ma in snobia noastra, si duuute ca Dică.

ati inobilat mai mult barbari care nu riposteaza
Stai sa vezi cand vom incepe sa ne innobilam intre noi :D

am renuntat sa mai cred in planuri

Pai da, clar. Am desenat ca la copiii mici cum se formeaza un culoar si ce anume iti ofera strategia asta. E logic ca nu toti merg intr/o directie, tocmai de asta le dau pp/uri colegilor , sa mai stea in trib..

orice lider intrun trib cand ii pleaca mai mult de 30 de oameni pe termen scurt

Pe termen scurt, adica se intorc inapoi? Off 'tzui mama ei de limba romana astazi si maine!

fiecare joaca pentru el
Nem! Toti joaca pentru mine.. :D

nu sunteti deloc asa periculosi cum va laudati
Unde am zis eu ca sunt periculos? Suntem ciuca batailor pe 44. Vai de capu' si mamaliga noastra.


Ps. Mai invata sa numeri, intre 30 si 3 sau 4 e o mare diferenta. :D

Mai continua, si ma voi convinge ca cel mai mare merit pe care mi/l pot asuma in momentul asta este unul singur: Ca nu te mai am in trib. Imi era rusine.
 
Ultima editare:

DeletedUser9858

:rolleyes:Mai bine te duci tu sa joci alceva eventual "monopoly " , si cumparati un abac :rolleyes: ,
Ce iar te simti cu musca pe caciula?
 

DeletedUser9858

:DIa vezi poate prin absurd reusesti sa intelegi , daca nu iti trimit par avion un borcan de lecitina forte ai nevoie
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Poate prin absurd incerci sa fii si tu mai ligibil, nenea Smiley. Daca tot faci misto, macar fa/l cum trebuie..asa anagrafic nu te intelegi nici tu.

Stii morala cu rahatul, soarecele si vaca?
 

DeletedUser9858

Nui asa ?
Mai respira:rolleyes: , si nu te mai da asa de invatat, ca nu esti:rolleyes:,si cu asta am zis tot
 

DeletedUser9858

Apropo: cuvantul "ligibil " domnul lup moralist , sa stii ca nu exista
 

DeletedUser43337

Vad ca tu nu cedezi... eu te-am lasat sa vorbesti singur.

Bafta! Demonstreaza-ne cat te duce capu...
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Daca pui un "n" acolo unde trebuie, sau un "z" iti ies doua cuvinte diferite. Eu le/am combinat, pentru ca te reprezinta amandoua.
Lin..liz..
amandoua se termina cu "g"/ibil.

Bafta la lecturat.
Noapte buna, pasarele.. :D
 

DeletedUser9858

Poi asta e de fapt problema, voi aveti impresia ca trebuie sa va demonstreze voua ceva dar din pacate , pentru voi nu se poate cenzura replica pe extern cu faceati voi in trib;).
Obisnuitiva ca nu scapati asa usor.:D va convine sau nu tot aia e
 

DeletedUser9858

:DQ fugi la scoala, ca ai ramas repetent , faptul ca ai copiat la fel ca si colega de pe google nu te face mai doxat:D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
respira, reformuleaza in gand, scrie...sterge de 10 ori, consulta dex online, cere sfaturi, suna un prieten..constrange/ti colegii de trib sa te sustina..fa ceva ..dar scrie si tu macar o fraza corect :)))

hai ceau, am fugit..am o innobilare interna de facut :)))
 

DeletedUser9858

:rolleyes:Q numai te da rotund, :rolleyes:daca nu te simteai cu "musca pe caciula" nici macar nu te bagai in discutie,pentru ca sunteti constienti ca ati facuto de oaie ati incercat sa musamalizati nitel ,dar sunt destui care au inteles calitatea ta :rolleyes:, lumea citeste si fara sa scrie.
Si vom vedea ce soarta o sa aiba "ibidemul" tau in timp e abia inceputul lumii 32
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Lasa ma, sa fii tu sanatos si sa te intereseze in continuare soarta tribului nostru. Ca nu e al meu, desi l/am cumparat cu pp/uri..cum ziceam :))))

Noapte buna.
 

DeletedUser9858

:Dba da o sa ma intereseze, si o sa te intereseze si pe tine , mai ales cand apar vor aparea razboiele, sau cand incep discutile interne in trib la tine:rolleyes:,
Oricum e amuzant ce scrieti voi pe forum la voi :D
 
Sus