Discutii libere L32 !

DeletedUser43245

Mi s/a adresat azi o ciresica tupeista, cica sa/mi iau catrafusele de pe k54 si sa trec imediat pe k44.Ca acolo n/am ce cauta. Pai si eu imi permit sa fiu nesimtit? Ma conformez, in 2 zile mahan are bagajele facute si e si suit in trenul de 44. Noi o sa/l asteptam in gara, cu steagurile fluturand :D:D.


zorro , de astia ca tine am mancat 100 cel putin pana acuma , te-am tot lasat sa te ridici in slavi singur
zi-le la oamenii astia ce s-a intamplat cu bagajele lui mahan
si alta data vorbeste dupa ce ai reusit ceva, nu te da valuta inainte, pt ca nu esti , esti un average joe aici
 

DeletedUser42770

Totusi ... nu vad rostul acestor atacuri !

Ps: SMILEY stii bine ca eu nu ma las pana nu imi fac norma :))) restul nu stiu :))
 

quz0r

member
Scor reacție
144
am mancat 100 cel putin pana acuma

Te referi la conturile tale de sustinere de la inceput...sau?! :confused:

mahan a gresit ca a atacat unde nu trebuie, eu ii pregatisem un barbar de 400p . Nem bai, nobilii se refac, atacurile se pot coordona si mai bine :))).Crezi ca daca vreau sa va iau un sat, atac de la 40 de ore? Si inaintea lui trimit doar 200 de spioni? Fii serios.
Esti o cireasa coaptă tu..ca sa inteleg.
Z

Am zis!
 

DeletedUser9858

:DCa de obicei pe langa,nimic nou sub soare,iti recomand o doza mare de lecitina;)
 

DeletedUser4838

Salutare!

Ati vazut ca mai intotdeauna MOM este deasupra lui DAD? :D
Oare sa fie o conspiratie sau doar obisnuita?;)
 

DeletedUser42927

Pe fiecare lume vad certuri,nu cred ca exista lume fara a se certa cineva,chiar credeti ca ne intereseaza de treburile voastre?De aceea exista PM-urile,ca sa le folositi.
 

DeletedUser

Pe fiecare lume vad certuri,nu cred ca exista lume fara a se certa cineva,chiar credeti ca ne intereseaza de treburile voastre?De aceea exista PM-urile,ca sa le folositi.

Ce te bagi tu peste certurile oamenilor? Altfel cum mai rad si eu...cum mai ies ban-uri pe extern..ca si asa suntem prea multi si trebuie sa se mai lase din ei..
Go on with your cat-fight :D
 

DeletedUser9858

Pe fiecare lume vad certuri,nu cred ca exista lume fara a se certa cineva,chiar credeti ca ne intereseaza de treburile voastre?De aceea exista PM-urile,ca sa le folositi.

:eek:yote frate alt zeu, Q ia-l repede la tine in trib :D sa nu ti-l ia alcineva;)
 

DeletedUser

Ti-am zis eu ma pakulete ca trebuie sa mai si rad...ca altfel fac riduri..si la varsta mea nu prea e bine :D
 

DeletedUser9858

Crezi?!, se vede clar ca tu , esti "foarte normal" :rolleyes:, mai ales cand te bagi ca" musca" intr-o discutie de care habar nu ai:rolleyes:, norocul nostru ca existi pe aici ca alfel se duceau triburile de rapa fara replicile tale:rolleyes:.
 

DeletedUser

Crezi?!, se vede clar ca tu , esti "foarte normal" :rolleyes:, mai ales cand te bagi ca" musca" intr-o discutie de care habar nu ai:rolleyes:, norocul nostru ca existi pe aici ca alfel se duceau triburile de rapa fara replicile tale:rolleyes:.

1. Nu vreau sa zic nimic despre persoana ta ca imi dau astia ban si daca iti spun adevarul.
2. Semnatura e total adevarata...cel putin pana la virgula.
3. Tu nu vezi ca esti un pic cuvantul ala care incepe cu "f" si se termina cu "rustrat"...te certi cu toata lumea si nici macar nu spui ceva "inteligibil".

Sfat: "Get lost l***r! :D
 

DeletedUser42927

Crezi?!, se vede clar ca tu , esti "foarte normal" :rolleyes:, mai ales cand te bagi ca" musca" intr-o discutie de care habar nu ai:rolleyes:, norocul nostru ca existi pe aici ca alfel se duceau triburile de rapa fara replicile tale:rolleyes:.

Nu vezi ca lumea nu te suporta?Nu stiam ca acest topic este facut doar pentru discutiile voastre "filozofice",injurati-va cat vreti pe skype.
 

DeletedUser40689

gunnerdai pe langa rau de tot

Nam renuntat la lupta , am renuntat sa mai cred in planuri , marete cu oameni snobi doar.
La naiba toti sunt lasi numai voi nu , orice lider intrun trib cand ii pleaca mai mult de 30 de oameni pe termen scurt incepe sa se gandeasca unde greseste , acolo nu se intampla asta , vei vedea pe parcurs cine anume are dreptate ,cu toate ca acum sunteti acolo , nu sunteti deloc asa periculosi cum va laudati , pentru ca coeziunea tribului e 0, fiecare joaca pentru el, si tinad cont ca pana acum desi sunt cativa buni de tot ca si jucatori ati inobilat mai mult barbari care nu riposteaza si satele colegilor care sau lasat din cauza unor snobi care strica pofta de joc spune tot.
Cand decimati voi un trib cap coada mai vorbim , pana acum nu ati avut nici macar o amenintare serioasa, e abia inceputul sa va vad la cursa lunga nu acum la start;)

plus ca dupa cate se vede va cam simtiti cu musca pe caciula grav:rolleyes:

Hai mai lasa-ma , stii tu povestea cuceririlor noastre...

E de prost gust discutia pe tema asta , vrei sa le demonstrezi tuturor ce slabi suntem ? na poftim , eu recunosc : sunt slab ca si jucator .

Ai adresele noastre de skype , fa conferinta si vorbim acolo daca tot vrei .

Toate cele bune .
 

DeletedUser9858

:)gresit ,daca citesti primul meu comentariu o sa vezi , cine a dat primul raspuns care a provocat discutia,cine si-a dat aere etc.
si adrese numai am decat pe a ta.
Si da ,ai dreptate ca ,e de prost gust ca cineva sa faca ca mangotaru,nu e tema ei personala sau a lui Q, si oricine poate comenta nu are importanta din ce trib sa cate puncte are, cand cuiva ii ajung punctele la cap se ajunge si la dinastea.
Daca cei doi nu se simteau cu musca pe caciula ,nu avea cum sa ii deranjeze comentul meu.
 

DeletedUser

Gargara multa fara sens si rost .

SMILEYX , ti-am zis sa scrii clar si concins ce vrei da vad ca tu o tot intinzi pe aici , din cate am intels esti nemultumit ca e trib de '' zei '' Ibidem , asta inseamna ca si tu te consideri zeu , iar nemultumit de statutul tau de zeisor ai plecat intr-un trib unde poti fi zeu deplin .

Ce incerci/incercati sa faceti voi e o prostie , asta ca sa nu folosesc cuvinte mai grele , denigrati un trib fiindca sunt ''zei'' in el si nu v-au placut unele metode , bine mai , felicitari , inseamna ca voi aveti un trib perfect .

Majoritatea care ati plecat sunteti doar niste LASI , lasi si FRICOSI fiindca nu ati incercat sa schimbati ce nu v-a placut , ati renuntat cu o lupta minima sau chiar deloc pentru opiniile/parerile voastre , jocul asta nu inseamna doar pac pac cu lanci topoare spade si allte de-astea .

Ati vazut aliantele care s-au facut contra noastra , oare ce ati gandit ? nu cumva v-ati zis in sinea voastra ' e greu aici aproape toti ne-au pus gand rau , nu e de stat , mai bine sa gasim niste motive si s-o tulim intr-un loc mai ferit ' ? :D

Nici mie nu mi-au placut destule , nici acum nu imi plac toate , am fost inconjurat de puncte rosii ( nici acum nu s-au inmultit asa mult alea albastre in jur) , putini colegi , la distanta , mi-a trecut prin cap inclusiv sa imi sterg contul si sa nu mai joc pe RO , nici nu pot sa zic ca o sa joc pana la sfarsit in Ibidem , dar ce stiu e ca am ramas si am sa raman aici atata timp cat nu o sa am motive serioase sa plec , nu ca nu imi place nu stiu ce zeu ori zeita , ba ca nu stiu cum gandeste cutarica , astea sunt prostii . Na , eu am scris ce gandesc , voua ce va e asa greu ? ce tot bla bla bla tra la la



... amice... inca astept sa-ti retragi cuvintele subliniate mai sus din mai multe motive:

1: nu ma cunosti, nu te cunosc...concluzia: NU NE TRAGEM DE SIRETURI.
2: ia-ti ochelari te rog daca nu ai citit / realizat de cate ori am incercat sa schimb ceva dar am vorbit cu peretii.
3: nu ne intereseaza ce iti convine tie sau ce NU... de aceea nu te apuca tu sa ne povestesti viata ta / contul tau.
4: nu vorbi la plural daca ai probleme personale cu un jucator.
5: nu da sfaturi pe care nu poti sa le aplici.


... iar ca sa-ti explic INCA o data ( desi am explicat si in trib de ce am facut asta )... am plecat din trib din urmatoarele motive:

1: conducerea IBIDEM ( generalizez desi subliniez ca exista si existau SI oameni OK ) = conducere de clasa a 2-a ( idei / perceptii / mentalitate / gandire / frustrari / amenintari ( ex: daca nu faceti asa noi nu va ajutam / daca nu aveti X, Y , nu va bazati pe trib )

2: conducerea IBIDEM ( desi am incercat mai multi sa schimbam ceva, mereu ramanea la fel )
3: conducerea IBIDEM ( deoacere unii conducatori au plecat la drum sa se distreze si altii sa faca performanta )
4: conducerea IBIDEM ( pentru ca ZEUL conducerii, iar aici nu e ** de Q, are 36 de puncte, dar in schimb ii face pe altii noobi, idioti SAU citez: "nu am chef de ei azi, ma ocup maine de ei" )
5: conducerea IBIDEM ( in perceptia unora, citez o conducatoare a tribului: "unde NU este comunism, nu exista success" )
6: conducerea IBIDEM ( pentru ca trupele lor personale, sunt mai presus decat 1 jucator al tribului si aici citez alta conducatoare: "... doar NU vrei sa muncesc sa fac trupe si sa le trimit la un noob care nu are zid doar ca sa-l sprijin..."

...si lista poate continua insa vreau sa cred ca esti destul de intelept sa evaluezi din nou postul tau de mai sus.


Weekend placut va doresc!
 
Sus