Discutii libere L36 !

DeletedUser41528

tu **?....
mai si joci pe lumea asta si mai ai si tupeul sa stergi postari.....
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
tu **?....
mai si joci pe lumea asta si mai ai si tupeul sa stergi postari.....

Eu cred ca tu ai o problema, unde joc eu pe lumea asta sau pe alta lume .ro ?
Daca vrei sa ma vezi jucand ma gasesti la italieni, esti baiat destept si afli cu ce nick joc. Posturile eu le-am sters, evident.
 

DeletedUser44200

Cam toata spuma .ro e la italieni in acel trib :) Un fel de All-Stars. Mult succes. apropo.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Mersi, spuma o fi...in afara de mine, ca n-am mai jucat de la L13 si sunt cam noob :D
Si quzor la fel...ferma :))
 

DeletedUser42487

Sergiu e ferma oriunde joaca :p

Sa nu ma spui ca pune baietii sa ma rezerve si am zidul la 1 :))
 
Scor reacție
209
Ma gandeam sa mergem si pe la greci intr-o buna zi, sa vedem marea macar :)).

Pentru cine nu stie, astea-s toate serverele deschise pana acum de Inno http://ro.twstats.com/language. Daca v-ati plictisit de .ro, aveti de unde alege. E destul de palpitant cand te iei de unu si ii sar in ajutor 2-3 din triburi diferite ca se cunosc de pe alte lumi si tu esti al nimanui :)).

Raka, daca tot bantui pe aici, poate imi explici si mie o chestie. M-a rugat cineva sa intru pe uk17 sa-i cresc satul. Stiam ca am mai avut cont pe acolo si am dat recuperare parola dar imi zicea cont inexistent. Am dat search pe twstats-ul lor si nu ma gasea. Asa ca m-am inregistrat iar dand click pe link-ul primit de la el (si-a luat si steag pentru treaba asta deci serverul tot n-a recunoscut contul meu vechi) iar acum ce sa vezi. Imi apar si statisticile vechi de pe lumile anterioare http://www.twstats.co.uk/index.php?page=search&name=daredevil+mephisto&type=player.

Are vreo legatura faptul ca atunci m-am inregistrat fara majuscule si acum cu majuscule?

UK5 daredevil mephisto 0 2010-06-06 21:55:45
UK17 Daredevil MephistO 0 2013-09-19 22:17:35

N-ar trebui sa aiba ca de logat te poti loga si daca scrii fara majuscule :).

P.S.: Tot pe uk intrasem un grup de romani si nimerisem pe continent cu niste francezi. I-am subestimat, tot faceam baza de ei dar au ajuns primii la nobili si ne-au dat-o peste nas :)). Sa nu patim la fel cu italienii.

Waterloo, eu nu am intrat cu ei ca aveam de gand sa ma las. De la l30 tot zic :)). Asa ca te rog sa ma cruti, n-am nici o vina >:).
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daredevil MephistO <--- asta e "O" ? sau zero ?
Daca e "O" teoretic nu, nu are treaba ca e cu majuscule sau fara, acum n-am idee cum si ce preia tw-ul
 

DeletedUser44200

Nu esti cu adevarat jucator bun pana nu te lasi de cateva ori pentru totdeauna.
 
Scor reacție
209
E Ou mare,raka :)).

Pai m-am lasat. Si 1 an am rezistat fara sa mai stiu nimic de triburi. Stersesem adresa de mail, schimbasem cartela :)). Si cand am reactivat mail-ul, ce sa vezi? LiviusGeorgesco te invita pe lumea 30. Am sters mail-ul cu gandul ca nu intru dar am acceptat invitatia. Dupa o zi eram pe joc si aveam magazia plina :)). Asistent farmare, steaguri, secrete, pre-inregistrare - ce e nou mereu imi starneste interesul.

As mai renunta un an, sa ma mai uite dusmanii :)). Pana si pe casual am primit unele mesaje.

3adyy mai 19,2013 18:52
+1?

3adyy mai 19,2013 18:55
Inca o lume pe care te-au innobilat :))

:))

:))

Noobule :))

3adyy mai 19,2013 18:55
+1?

3adyy mai 19,2013 19:18
O sa te raportez pe 30 si o sa ramana sate de barbari. :))
Dar mi-as pierde dixstractia. Si nici nu-s sigur. Si nici macar nu-mi pasa.
Imi place sa strivesc noobi :)) . De aia!

3adyy mai 19,2013 19:18
+1?

Daredevil MephistO mai 19,2013 22:46
Vorbesti singur? :O

3adyy mai 19,2013 23:47
Tu?

3adyy mai 20,2013 22:17
Imprumuta-ma, te rog, cu 10 PP. in maxim o luna le dau inapoi. Dar mai sigur intr-o saptamana.
Doar 10 (zece) ca am o urgenta.
Merçi!

Daredevil MephistO mai 22,2013 11:51
N-am pp-uri ramase.

3adyy mai 22,2013 12:56
Asta e.
Succes!

Asta a ramas salvat ca m-a dat cu premium-ul ramas de pe 32. Mai aveam cateva dar s-au sters.

Felicitari, talibanule. 2 ani deja e o viata de om :)).
 
Sus