ROM vs SP@RT@ - TOP - BEM - Master - = SN =

  • Autor subiect DeletedUser34570
  • Data de început

DeletedUser32874

Ce plictiseala pe tine, mai Mircea, de comentezi pe atatea forumuri. :))
 

DeletedUser13059

pai fac pe unde activez :D aici momentan ma bat cu barbarele si internele :(
 

DeletedUser38912

magie.jpg

baietii din master, va hotarati pana la urma?

cine joaca pe contul lui -Abyss- , eu ,Simax ,Vladcs1 sau Brraa ?........ca nu mai inteleg nimic....

Gabitza , ia zi, au pregatit baietii trupele pentru parada gay? ...pardon M-day , ca am vazut zilele trecute o circulara de la tine...zile sa se grabeasca putin ca eu nu ma plictisesc...

haide baieti hai ca se poate ..
 

DeletedUser5970

Vezi atașament 1856

baietii din master, va hotarati pana la urma?

cine joaca pe contul lui -Abyss- , eu ,Simax ,Vladcs1 sau Brraa ?........ca nu mai inteleg nimic....

Gabitza , ia zi, au pregatit baietii trupele pentru parada gay? ...pardon M-day , ca am vazut zilele trecute o circulara de la tine...zile sa se grabeasca putin ca eu nu ma plictisesc...

haide baieti hai ca se poate ..

Nu am inteles ce astepti cu atata nerabdare, parada gay sau organizatul nostru? La oricare dintre variante mi-e teama ca o sa ai parte de aceeasi finalizare :)
Se pare ca nu ati inteles ca prin aceste mistouri va denigrati doar imaginea voastra, pentru discutii serioase va invit pe p.m. ... memo, esti convins ca se poate discuta si serios cand e vorba de Master.
 

DeletedUser

Nu sunt asa convins, Cand am vrut sa discutam serios, ne-ati intors spatele :)
Acum, fie ce-o fi...important este sa mergem cu capul inainte!!
 

DeletedUser38912

pai cum mai domnule Gabi sa vorbesc serios cu voi,cand eu ii raspund politicos la mesaje marelui domn Grigo si el imi vorbeste de sus .

Sau ca alti 2 mari titani din master mi-au dat mesaje in care m-au jicnit si eu ca baiat bun ce am fost am zis sa ne batem pe harta ca puteam sa le fac tikete la admini.

Eu stiu ca situatia actuala e ca vreti sa faceti un organizat maret pe mine si vroiam sa colaborez cumva cu voi sa va ajut sa va desenati M-ul . ( am pe cineva in Enigma , student la desen tehnic daca te intereseaza ,te pun in legatura cu el).
Am vrut sa va arat recunonstiinta mea si devotamentul fata de voi, si chiar daca am plecat sa va demonstrez ca inca va citesc forumul si tot ceea ce comunicati , ca sa vedeti ce fan master sunt.

In rest despre discutii serioase , voi inca trebuie sa invatati sa respectati,.la mesajele urmatoare o sa le fac tickete.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

E o diferenta delicata in a vorbi de sus sau a vorbi la misto cu si despre colegii de pe harta. Data viitoare cand esti jignit da-mi mie fw si iti promit ca innobilam impreuna persoana respectiva, daca e de la mine din trib.
O sa scoatem fostii jucatori bem dintre noi si o sa revenim la masa cu Rom

Bafta
 

DeletedUser38912

E o diferenta delicata in a vorbi de sus sau a vorbi la misto cu si despre colegii de pe harta. Data viitoare cand esti jignit da-mi mie fw si iti promit ca innobilam impreuna persoana respectiva, daca e de la mine din trib.
O sa scoatem fostii jucatori bem dintre noi si o sa revenim la masa cu Rom

Bafta



Sincer tu ai fost mereu cu bun simt, ....cine si cum ma jignit nu conteaza, important e ca razboiul sa se duca pe harta nu prin tikete la admini.Cel putin eu asa consider.

Cat despre Bem ,Master si Rom , eu nu ma ocup de diplomatie, ,dar Rom e obisnuit cu mult rosu in jur si noi jucatorii preferam sa avem rosu langa noi, nu tinem neaparat in a ne face noi prieteni,dar conducerea are decizia finala.

Ca ne batem cu voi pana cand intr-un final oricat de optimist ai fi , cred ca esti si tu constient ca o sa pierdeti pana la urma.Adevarata intrebare nu e daca cedati sau nu cedati, ...ci cand si cat de mult puteti sa ne tineti pe loc pentru a ne indeplinii obiectivele.

Oricum apreciez insistenta si devotamentul unora de la voi.

In rest, toate bune, ne vedem pe harta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

Sincer tu ai fost mereu cu bun simt, ....cine si cum ma jignit nu conteaza, important e ca razboiul sa se duca pe harta nu prin tikete la admini.Cel putin eu asa consider.


Si de ce sa nu se faca ticket? Daca jucati corect nu se intampla nimic....acum nu prea te mai lasa sistemul sa gresesti cum se intampla inainte.... Sa se faca tickete...si cat mai multe.... asa se mai cerne harta de toti marii jucatori/trisori. Cel putin asta e parerea mea :p
 

DeletedUser38912

:))) nu ai citit tot, eu nu am vrut sa fac ticket pentru cateva cuvinte urate. Jignirile si trisorii nu au nimic in comun.
 

DeletedUser46551

Sincer tu ai fost mereu cu bun simt, ....cine si cum ma jignit nu conteaza, important e ca razboiul sa se duca pe harta nu prin tikete la admini.Cel putin eu asa consider.

Cat despre Bem ,Master si Rom , eu nu ma ocup de diplomatie, ,dar Rom e obisnuit cu mult rosu in jur si noi jucatorii preferam sa avem rosu langa noi, nu tinem neaparat in a ne face noi prieteni,dar conducerea are decizia finala.

Ca ne batem cu voi pana cand intr-un final oricat de optimist ai fi , cred ca esti si tu constient ca o sa pierdeti pana la urma.Adevarata intrebare nu e daca cedati sau nu cedati, ...ci cand si cat de mult puteti sa ne tineti pe loc pentru a ne indeplinii obiectivele.

Oricum apreciez insistenta si devotamentul unora de la voi.

In rest, toate bune, ne vedem pe harta!


Pai la inceput era tot albastru :))))
 

DeletedUser38912

Cristi :)) ...ai ramas setat pe inceput, ....stiu ca mereu tu ai vrut rosu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Gaby ghost, vezi de ce niciodata n-a putut omul sa vorbeasca serios cu tine, si nimeni nu are incredere in tine, pentru ca esti o persoana care schimba un mesaj cu cineva, si apoi are comedyy din astea in trib, la care le da mesajul si se lauda cu ce vorbeste el pe harta, de asta sunteti in plina cadere.

Cat despre satele cucerite de voi in razboaiele de pe aceasta harta, cred ca adunate la un loc, nici daca punem la socoteala satele fostului trib RP, voi ca trib, nu sunteti pe plus in nici-o statistica, iti place sa-ti minti jucatorii si de asta lumea nu mai are incredere in tine.

In viitorul apropiat te vei duce la vale, asa cum trebuia s-o faci de-mult, dar ai primit o sansa la inceput, ai profitat de ea cat ai putut, in momentul de fata nici-un trib de pe aceasta harta, nu va mai poate salva de la esec, pentru ca sunteti intr-o groapa din care nu puteti fi scosi, pentru ca sunteti mincinosi si parsivi.

Inca nu s-au terminat spionajele rom, ai grija, tine aproape, in viitorul apropiat o sa mai vezi cateva miscari ;)

Seara buna!!




http://prntscr.com/7rl9in
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Parte 1:
Triburi: ROM, ROM ., ROM 1, ROM 5, ROM 6
Parte 2:
Triburi: Master, Mast3r, M@st3r, M@ster, Ma$ter

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 137
Tabăra 2: 75
Diferență: 62


Parte 1:
Triburi: Enigma
Parte 2:
Triburi: Master, Mast3r, M@st3r, M@ster, Ma$ter

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144
Tabăra 2: 78
Diferență: 66
 

DeletedUser38912

Sa fim seriosi, Gabi incerca sa le ridice moralul jucatorilor mintindu-i frumos .

Cred ca e constient si el ca noi doar la un organizat local de 7-8 jucatori maxim , am luat 25-30 de sate de la ei, asa lejer.Oare ce sa-r intampla la un organizat mare?....probabil stergere in masa..

Totusi e de inteles situatia lor, cand ai in trib jucatori care la organizate trimit full atacuri de pe sate care nu au biserici si mai ajung si pe bonus.....sau ca la organizatul asta am vazut cu aproximatie 20 de trenuri de la jucatori la care poate avem minime pretentii ,in care intre nobili erau minute bune, timp in care pana si mamaia putea sa faca split.

Gabi stie ca la el in trib peste 80 la suta din jucatori nu stiu sa joace la recuperare, nu stiu sa faca splituri....Nu poti emite pretenti cand sti ca nici macar un tren asa cum se trimite ca la carte ,80 la suta din jucatori nu au habar.

Nu vrea nimeni sa para mai grande decat altu, sa fim ingamfati ,dar totusi trebuie mereu sa ramanem ancorati in realitate si sa privim lucrurile asa cum sunt ele defapt.

Succes.
 

DeletedUser5970

Clasament - razboaiele tribului si aduna acolo nr satelor, o sa vezi aceleasi cifre :) daca nu suntem inganfati, astept si scuzele de rigoare pt presupunerile de mai sus
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Trebuie sa recunosc, buna strategie...
Cum gasiti pe harta un trib micut si prapadit cum le dati razboi, sa castigati puncte in clasamentul razboaielor, sa aveti apoi cu ce minti membrii. Ca vezi doamne, noi nu mancam bataie, noi stam chiar bine...Suntem pe plus.
Statistica in cele 2 razboaie adevarate pe care le aveti se vede mai sus.
 
Sus