Discutii libere L46 !

DeletedUser

Eu??
Nici nu exista termen de comparatie intre cat ai depasit tu limita pe aici si cat am depasit eu, pe mine nu ma intereseaza persoana ta, tu esti ala care ma aduci in discutii pe fel si fel de forumuri..stai in banca ta.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Eu??
Nici nu exista termen de comparatie intre cat ai depasit tu limita pe aici si cat am depasit eu, pe mine nu ma intereseaza persoana ta, tu esti ala care ma aduci in discutii pe fel si fel de forumuri..stai in banca ta.

Nu ma refeream la tine :) Oare o fi luat vacanta stranutelu ?:)
 

DeletedUser23722

Trebuie doar unu sa citesc,sa imi dau seama ce fac :)) Mai au un pic si se iau de par...
 

DeletedUser523

sa-i filmezi si sa-i pui pe net apoi. sa vezi cate vizualizari va avea clipul apoi ;)
 

DeletedUser40689

Trebuie doar unu sa citesc,sa imi dau seama ce fac :)) Mai au un pic si se iau de par...

Domnisoara Alexandru , oare chiar stii ce fac ? intradevar , se iau de par , dar nu cred ca stii motivul , te lamuresc eu , au existat ceva diferente de opinie in privinta rezistentei radacinii firului de par si acum se testeaza care e mai rezistent , e o problema asta ?
 

DeletedUser23722

Dominisorule Ione, o sa ramana fara par si apoi se plang ca au chelie si devin persoane complexate :D

Ziua buna,cheliosilor :))))
 
Sus