Discutii libere L46 !

Bai baiatule, iar ne intoxica astia cu mamutii. De s-ar fi uitat si ei la setari :rolleyes:
 
Auzi tepes, tu cam strangi pp-uri de cand a aparut optiunea asta, ia zi, cat de gras ti-e portofelul?
 
tot strang dar le-am si folosit asa ca nu am 100k :p
nici macar o pag de discutii libere? se vede ca e lumea plecata in concediu :)
 
A intra pe extern inseamna sa-ti largesti orizonturile...sa te salti pe varfuri, sa-ti incretesti putin fruntea. Sa vrei nimic, in principiu, dar sa descoperi tot ceea ce ai refuzat. Atunci cand reusesti sa-ti angajezi timpul drept vasal, descoperi o multime de pasi facuti in liniste...
 
reactionez random atunci cand sunt fumat, totusi, multumesc de apreciere :)
 
Înapoi
Sus