Discutii libere L46 !

DeletedUser40689

Dominisorule Ione, o sa ramana fara par si apoi se plang ca au chelie si devin persoane complexate :D

Ziua buna,cheliosilor :))))

Ba eu cred ca cei fara par ar trebuii sa fie dezcomplexati ( o exista cuvantul asta ? si daca nu pricepeti voi ) scapa de o bataie de cap .
 

DeletedUser523

mai Angel pai eu am zis ca NU sunt chelisoi pe forum :) ce zic eu si ce intelegi matale? :p
 

DeletedUser23722

Ba eu cred ca cei fara par ar trebuii sa fie dezcomplexati ( o exista cuvantul asta ? si daca nu pricepeti voi ) scapa de o bataie de cap .

Pai si cum scapa de complex? Si daca nu au o bataie la cap,au o bataie pe umar...sau pe sat :p

Bai,uite acum ma uit la mine si inafara de faptul ca nu-mi vine sa cred cat de frumoasa sunt :))) ma gandesc ca sunt cheliosi peste tot,nu doar pe forum :))) Si...eu mai am pana la stadiu ala...
 

DeletedUser40689

Ce spusasi frumusete neasemuita , ca mai ai pana la stadiul in care o sa chelesti ? adica cum , ai inceput deja ? daca te lasi trasa de par ... cine e de vina ? :)
 

DeletedUser523

vrei sa-ti dau add pe facebuc si nu sti cum sa ceri prietenia? :p :) ca sa vezi ca nu sunt chelios in ciuda varstei inaintate ;)
 

DeletedUser23722

Ce spusasi frumusete neasemuita , ca mai ai pana la stadiul in care o sa chelesti ? adica cum , ai inceput deja ? daca te lasi trasa de par ... cine e de vina ? :)

De vina esti tu....ca intelegi mereu ce vrei :)

Codrin,te las sa-ti faci de cap,nu ma bag peste safu :)
 
Sus