(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser8343

a580763e57ab5008dd50504b47100bea.gif


Si Green inca mai plange pe aici ca pierd sate, ca pierd jucatori (desi nu au fost niciodata ai lor :D:D:D ) .. Amuzant!

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 55
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,768
Tabăra 2: 254,769
Diferență: 155,001

chart
 

Centorag

member
Scor reacție
0
a580763e57ab5008dd50504b47100bea.gif


Si Green inca mai plange pe aici ca pierd sate, ca pierd jucatori (desi nu au fost niciodata ai lor :D:D:D ) .. Amuzant!

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 55
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,768
Tabăra 2: 254,769
Diferență: 155,001

chart
Habar n-ai ce grafice faci. Din alea 55 de sate, 40 sunt sate de barbari luate in mijlocul gentle de noi si recuperate de ei. Sau nu ti se pare deloc dubioasa diferenta de 12-55, dar la puncte doar 99k-250k?:):)
 

DeletedUser45063

nu incerca sa-i explici ceva ingerasei despre joc, ca nu are ea treaba. iti recomand eu niste filme draga pentru popcornul ala, ca aici oricum esti spectator.
 

DeletedUser8343

Habar n-ai ce grafice faci. Din alea 55 de sate, 40 sunt sate de barbari luate in mijlocul gentle de noi si recuperate de ei. Sau nu ti se pare deloc dubioasa diferenta de 12-55, dar la puncte doar 99k-250k?:):)

Inseamna ca e si mai trist daca voi va laudati ca atata mai puteti..sa luati niste barbare in mijlocul lor ;)

Graficele nu le-am facut eu, sunt luate de pe tw-stats, statistica pe 48 de ore..dar la cum am vazut pe rapoarte astazi mai multi o incaseaza :p
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cu ce am laudat pe cine? Am zis ca statistica aia nu arata nimic, mare parte din satele alea necontand:) Intelege ce vrei :)) Tu ai dat stergere cand ai fost conditiile in care suntem noi, deci cam multa vorbarie din partea ta, ca atata putem, ca baliverne:))
 

DeletedUser46527

a580763e57ab5008dd50504b47100bea.gif


Si Green inca mai plange pe aici ca pierd sate, ca pierd jucatori (desi nu au fost niciodata ai lor :D:D:D ) .. Amuzant!

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 55
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,768
Tabăra 2: 254,769
Diferență: 155,001

chart


ingerasa in actiune!!!! ...pe extern ca pe triburile.ro nu stiu ce face dar nu se prea descurca :)) te-au angajat sa pui statistici?
Ti-ai schimbat jobul ?:O
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Pai fata de tine, dimpotriva, el stie sa pastreze sate in marea rosie mult timp fara sprijin si fara sa isi dea stergere cont cand ajunge granita langa el =)))

Imi place ca esti pe langa subiect total :))
 

DeletedUser8343

Pai fata de tine, dimpotriva, el stie sa pastreze sate in marea rosie mult timp fara sprijin si fara sa isi dea stergere cont cand ajunge granita langa el =)))

Imi place ca esti pe langa subiect total :))

Da, clar stie sa pastreze cu deff pe ele, altfel e un nimeni pe harta ca alti cativa green. :D:D:D
Eu mi-am dat stergere atunci cand toti din echipa noastra au renuntat. Pana sa renuntam noi nu ati fost in stare nici sa luati sate nici sa faceti vreo branza desi ati subestimat multa vreme ZIG. De altfel, erati degeaba pe harta ca si acum .
Si totusi, noi inca ne distram cu voi in timp ce voi plangeti pe aici ca ati luat backstab din cauza conducerii de doi lei. Dati o bere si pentru maram ca ii plesneste o vena de nervi! :p
 

DeletedUser46527

Daca asta inseamna distractia pentru tine ..sa stai si sa comentez pe forum ...atunci ii grav ...vezi ca ai incurcat forumul :>
 

DeletedUser29124

a580763e57ab5008dd50504b47100bea.gif


Si Green inca mai plange pe aici ca pierd sate, ca pierd jucatori (desi nu au fost niciodata ai lor :D:D:D ) .. Amuzant!

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 55
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99,768
Tabăra 2: 254,769
Diferență: 155,001

chart

Doamna(domnisoara) statistician iti faci pokemonii de ras cu statisticile astea...
Pai nu se laudau backstaberii ca termina Greenu din doua organizate? Matematic asta inseamna minim 2000 sate luate la un organizat...
Imi mentin ideea ca sunteti cel mai slab trib intalnit vre-odata pe .ro.Ati ajuns locul 1 datorita backtaburilor, recrutarilor si marseviilor ce le-ati facut pe lumea aceasta ,noaptea..ca hotii!.Ati ajuns locul 1 pe un joc virtual dotarita calitatii morale tot mai scazute a jucatorilor de pe .Ro care au devenit majoritari.
Respect Green!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Nu draguta, distractie e sa ne amuzam de voi cum pierdeti lumea asta cand ne amintim cu totii ce castigatori va vedeati voi pe la inceput si ce aroganti erau multi cu restul jucatorilor. Bafta la pierdut sate!

@Evo: Nu stiu cu cate organizate s-a laudat Gentle ca scoate Green, insa stim amandoi ca la un moment dat pentru jucatorii mari devine o problema si sa bati taleri si momentan nu s-a implementat vreo metoda de injumatatire a talerilor pe lumea asta deci mai greu cu nobilii. Poate de-aia se lauda mai devreme un coleg de-al vostru ca voi luati barbare pe k-ul Gentle.

Pe de alta parte, e clar ca pentru green aceasta lume este pierduta. Legat de calitatea jucatorilor scazuta pe .ro, stim amandoi ca astfel de caractere exista si prin Green nu neaparat doar in gentle, acesta este si motivul pentru care lumea asta nu s-a terminat cu o fuziune ci cu un razboi.

Aloha si o bere rece! :p
 

DeletedUser46527

Draguta , de amuzat se amuza toti jucatorii greenului de cand te-au scos de pe harta , se amuza fostii jucatori ai zigului dupa ce au vazut ca esti intr-o relatie cu Tradarea si minciuna :)) si doar gura este de tine ...se amuza probabil si jucatorii din gentle tot de tine ca te plimbi pe fiecare lume dintr-un trib in altul , finalul fiind de fiecare data acelasi ca si pe 53 ..ingerasa vede busola ....

Pot sa fac o paranteza?
Daca pe acest joc te plimbi dintr-un trib in altul si de fiecare data cazi jos ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46857

@ingerasa^fara^aripi ma chinui de 20 minute sa te gasesc pe harta si nimic...

Toti suntem constienti ca mai devreme sau MAI TARZIU asta o sa fie lumea celor din Gentle, cu un procent de 60% pentru Gentle si doar 30% Green, ce pretentii ai avea de la noi? In momentul de fata conteaza si cantitatea, nu doar calitatea. Tu esti fumata de ceva timp, nu stiu ce mai cauti pe aici, s-au dus de mult sarbatorile si colindetele, te asteptam la anu' sa ne mai colinzi. ceau
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Mega, giga, tera ... organizatul gentle!!! Ala anuntat cu surle si trambite :))
55d010496aa54c8db32760e93e921783.png

Ridicol!
Din 45 sate innobilate, cca 20 au fost barbarii din mijlocul gentle, innobilati de noi just for fun!
Au fost cel putin 250 trenuri pe noi.
Cam asta va e nivelul... si oricat v-ati bate pe aici cu pumnii in piept, nu insemnati mai nimic pe serverul asta. O adunatura de jucatori recrutati din triburile adverse si cam atat!

Spor :D
 
Sus