(Pokemonii) Gentle vs Green

Vndhl

member
Scor reacție
2
1o1z59.jpg

http://ro.twstats.com/ro53/index.php?page=player&mode=tribe_changes&id=113714


Pfui....eram om de baza in maretul trib green nu ? Hai sa nu ne invartim in jurul degetului, dupa ce ca ma "bat" cu voi de la inceputul lumii,in plus primesc mesaje/posturi de "misto si smechereala" din partea unor colegi de-ai tai ca vezi doamne ce mari si tari sunteti voi cei din Green ,mi se pare penibil ca in momentul in care a izbucnit razboiul acesta,desi v-am avertizat totusi ca asa se va intampla............. sa imi dati mesaj si invitatie in trib si sa aveti pretentia ca sa trec peste orice a fost intre noi in trecut,doar pentru a ma bate alaturi de voi ,impotriva Gentle.
Pai ce as avea impotriva lor si de ce as fi stat alaturi de voi pana la final ?
 

DeletedUser45667

Domnisoara Maram, la organizatul vostru de paste unde ati iesit pe sate minus unde erai? Nu erai aici sa trambitezi din gurita sau sa postezi. Stai linistia, de noi nu fug oamenii asa cum fug de tine. Pana acum ai speriat destui de au plecat. Ma intreb cine v-a fi urmatorul...
 

DeletedUser46857

Dupa ultima miscare facuta de tine, nu o sa stai nici alaturi de noi dar nici alaturi de ei pana la final :)
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Noi nu am avut organizat pe voi=)))))
Nu aveti simtul ridicolului. La 70% vs 30% nu exista organizat, nu exista statistica!
Numai poate niste mascarici care pun statistici pe forum si se imbarbateaza cu sloganuri de gen "fortza gentle"! =))))))
 

DeletedUser45667

Era normal ca vei spune ca nu ati avut. Daca reuseati sa luati mai multe sate de la playmaker, rasuna forumul de urale si de veselie.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Aici s-a jucat organizatul Gentle:

5c12a5c5ba2e49bea51fc1c5e5c2a135.png


Cred ca s-a dovedit ce era de dovedit, ~30 sate (aproximare pe plus pt voi) luate in fata tribului ce are 30% din harta, cu inca o tentativa de destabilizare :))

Era normal ca vei spune ca nu ati avut. Daca reuseati sa luati mai multe sate de la playmaker, rasuna forumul de urale si de veselie.

Dar normal, daca pierdeati si mai multe sate (eu ma mir ca s-au luat, aveti DUBLU numarului de sate fata de noi) pe 400 full-uri si 20-30 trenulete, apai erati cu mult sub nivelul oricarui trib ce a ajuns in late-game.
Mie chiar nu-mi vine sa cred ca voi chiar sunteti mandrii de asta =)))) La modul teoretic ar trebui sa aveti full-uri deff egale cu numarul nostru de sate :)))

ps: nu plangeti, demolarile revin
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Noi nu am avut organizat pe voi=)))))
Nu aveti simtul ridicolului. La 70% vs 30% nu exista organizat, nu exista statistica!
Numai poate niste mascarici care pun statistici pe forum si se imbarbateaza cu sloganuri de gen "fortza gentle"! =))))))
Deci nu exista statistici dar tu le postezi si aberezi,are you mad woman? :O
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Mai mult seamana cu green dupa ce au avut organizat din winter si au plans la gentle ca au nevoie de ajutor =))))
 

DeletedUser46527

Mai mult seamana cu green dupa ce au avut organizat din winter si au plans la gentle ca au nevoie de ajutor =))))
Am impresia ca tu esti putin ... pe vremea aceea eram ALIATI si era normal sa va cerem ajutorul din moment ce , cei din winter ne atacau organizat doar pe noi (pe voi nu indrazneau ca ii recrutati :)) ) partea amuzanta este ca acum voi va plangeti ca nu a iesit organizatul cum v-ati dorit :))) poate daca mai recrutati inca 2-3 o sa va iasa :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

Parte 1:
Triburi: green
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: 28/04/2017 07:00:00la29/04/2017 12:09:12

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 73
Diferență: 37

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 280,822
Tabăra 2: 570,275
Diferență: 289,453

chart




Ne tot intrebam de ce alianta rupta noaptea si fara anunt
Uite de ce
La organizat ati luat mai nimic
V-a fost frica ca daca green sunt pregatiti chiar nu luati nimic
Aveti 3 sferturi din harta superioritate la trupe si ati luat ce?
Mari gentlemani

:D:D

Sunt curios ce mai ziceti acuma
Unde sunt sutele de sate luate la inceputul razboiului?

De castigat castigati lumea dar daca mai dati 2 fail-uri de astea........
:D

Felicitari organizatorilor

:D:D
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: green
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: 28/04/2017 07:00:00la29/04/2017 12:09:12

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 73
Diferență: 37

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 280,822
Tabăra 2: 570,275
Diferență: 289,453

chart




Ne tot intrebam de ce alianta rupta noaptea si fara anunt
Uite de ce
La organizat ati luat mai nimic
V-a fost frica ca daca green sunt pregatiti chiar nu luati nimic
Aveti 3 sferturi din harta superioritate la trupe si ati luat ce?
Mari gentlemani

:D:D

Sunt curios ce mai ziceti acuma
Unde sunt sutele de sate luate la inceputul razboiului?

De castigat castigati lumea dar daca mai dati 2 fail-uri de astea........
:D

Felicitari organizatorilor

:D:D


E ok pentru inceput, ati jucat-o, e si normal ca v-ati aparat... vor mai fi organizate, nu-i problema :D
 
Ultima editare de un moderator:

Centorag

member
Scor reacție
0
E ok pentru inceput, ati jucat-o, e si normal ca v-ati aparat, mai ales sa aveti jucatori care nu au o viata reala.. vor mai fi organizate, nu-i problema :D
Stii ce nu inteleg? Unnamed. ne face noobi ca nu stim sa jucam la split, ca fara blindaje suntem 0, in ziua de dupa ruperea aliantei . Tu vii si ne spui ca n-avem viata ca am jucat asa, indiferent ce tactica avem, blindaje sau split, tot nu e bine :))) Ah.. cred ca m-am prins si de ce, voi voiati sa dam stergere...
 
Scor reacție
98
Stii ce nu inteleg? Unnamed. ne face noobi ca nu stim sa jucam la split, ca fara blindaje suntem 0, in ziua de dupa ruperea aliantei . Tu vii si ne spui ca n-avem viata ca am jucat asa, indiferent ce tactica avem, blindaje sau split, tot nu e bine :))) Ah.. cred ca m-am prins si de ce, voi voiati sa dam stergere...

Eu nu vreau sa dati stergere, eu vreau sa joc, am dreptate cu "nu aveti viata", poate ca nu o recunoasteti, dar multi de la voi stau foarte mult pe joc, eu am pierdut 8 sate din cauza somnului(dormeam), e ok.. se mai intampla..
 

DeletedUser41053

E ok pentru inceput, ati jucat-o, e si normal ca v-ati aparat, mai ales sa aveti jucatori care nu au o viata reala.. vor mai fi organizate, nu-i problema :D

Eu nu vreau sa dati stergere, eu vreau sa joc, am dreptate cu "nu aveti viata", poate ca nu o recunoasteti, dar multi de la voi stau foarte mult pe joc, eu am pierdut 8 sate din cauza somnului(dormeam), e ok.. se mai intampla..


Doamne cat de ipocrit poti sa fii. Adica ca voi ati dat sute de atacuri la secunde inseamna ca aveti viata dar noi ca ne-am aparat si am facut splituri nu aveam viata. E pur si simplu epic.

Daca ai fi vrut sa jucam nu ai fi rupt alianta la ora 2 noaptea si dat atacuri din scurt. Nu ai mai fi facut recrutari si backsaburi peste backstaburi ... voi sunteti prea n00bi si tremurati toti. Ca dovada ... nu am picat dintrun organizat. Sunteti de rasul curcilor ... aveti 2/3 din harta si luati 30 de sate la organizat !!!

In locul tau as face exact ce ai facut in ziua ruperii aliantei. Te-ai ascuns ... unde ?! :confused:
navel_fluff.jpg
 
Scor reacție
98
Doamne cat de ipocrit poti sa fii. Adica ca voi ati dat sute de atacuri la secunde inseamna ca aveti viata dar noi ca ne-am aparat si am facut splituri nu aveam viata. E pur si simplu epic.

Daca ai fi vrut sa jucam nu ai fi rupt alianta la ora 2 noaptea si dat atacuri din scurt. Nu ai mai fi facut recrutari si backsaburi peste backstaburi ... voi sunteti prea n00bi si tremurati toti. Ca dovada ... nu am picat dintrun organizat. Sunteti de rasul curcilor ... aveti 2/3 din harta si luati 30 de sate la organizat !!!

In locul tau as face exact ce ai facut in ziua ruperii aliantei. Te-ai ascuns ... unde ?! :confused:
navel_fluff.jpg


Voi va comparati cu Eoel ca sa picati dintr-un organizat ? E normal rezultatul asta, ati avut si def si oameni pe conturi.. vor mai fi organizate :)
 
Sus