(Pokemonii) Gentle vs Green

Vndhl

member
Scor reacție
2

I don't need no, frauds
I don't need no, drama when you call
I don't need no, fake
Soon as I wake up keep an eye out for the snakes, yeah



Drama-1.jpg
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
tot nu ai inteles....filmul este ok.....filmuletul postat de Dread acum 9 ani,e funny,cei vechi pe acest joc stiu despre ce e vorba,dar sa repeti ideea filmuletului si doar sa modifici textul dupa ce alti cativa au mai facut asta inaintea ta,e penibil,o imitatie ieftina,orice ai spune ;)
 

DeletedUser43947

Există persoane din ambele triburi care apreciază clipul, evident trebuia să existe unul cu clismele la zi care să nu fie de acord.
 

DeletedUser41586

penibil,un copy-paste la un filmulet postat acum 9 ani,doar textul schimbat :

Cred ca nu stii despre ce vorbesti...Filmuletul acela nu este creat de catre niciunul de pe triburile! Multe schimbari de subtitrari au fost facute de-a lungul timpului acestui filmulet, insa filmuletul nu este facut de cine zici tu! Unul de genul a fost facut si pe 33, efu sau nu mai stiu cui ia fost dedicat


Cam asta ar fi videoclipul(era unul si mai vechi insa nu-l mai gasesc):
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Dar normal... filmul original este o capodopera, iar secventa respectiva circula pe internet de ani de zile, cu diferite traduceri :)
Vndhl probabil urmeaza sa ne spuna ca el a pus si coada la pruna, ca e detinatorul adevarului absolut si datorita lui/lor au inceput sa apara editarile videoclipului respectiv in intreaga lume :D

Eu ma bucur ca a existat un feedback pozitiv din partea a 90% din adversari. Studiorile Green isi vor continua filmarile si speram sa multumim si cei 2 "hateri" data viitoare :D
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
@sorin08

Gresit:
ADHD
- lumea 16; EQUILIBRUM - lumea 27; Window - lumea 33; Green - lumea 42;
Loading: Green - lumea 53

Varianta Corecta:
ADHD - lumea 16; EQUILIBRUM - lumea 27; Window - lumea 33; Green - lumea 42;
Losing: Green - lumea 53

;)
 

DeletedUser29124

@sorin08

Gresit:
ADHD
- lumea 16; EQUILIBRUM - lumea 27; Window - lumea 33; Green - lumea 42;
Loading: Green - lumea 53

Varianta Corecta:
ADHD - lumea 16; EQUILIBRUM - lumea 27; Window - lumea 33; Green - lumea 42;
Losing: Green - lumea 53

;)

Si tu Brutus? De la tine aveam pretentii...bineinteles daca mai e vechiul titular pe cont...
In opinia mea , pe un joc virtual nu conteaza daca ai castiga sau ai pierdut...ci felul in care ai facut-o...
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
@sorin08

Gresit:
ADHD
- lumea 16; EQUILIBRUM - lumea 27; Window - lumea 33; Green - lumea 42;
Loading: Green - lumea 53

Varianta Corecta:
ADHD - lumea 16; EQUILIBRUM - lumea 27; Window - lumea 33; Green - lumea 42;
Losing: Green - lumea 53

;)

Vai dar ce mi-ai zis-o. Inseamna ca si la numele tribului vostru e valabila:
Gresit: Gentleman (persoana de onoare)
Corect: Cad (persoana care comite fapte reprobabile)
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
@SiCkOsS - iti cumpar eu o tastatura noua, nu-i jale :)
@Ev0 - Pe contul asta joc doar eu ..si numai eu :) .. n-a fost niciodata vreun co-player sau alt owner ..si app de pretentii .. de unde pana unde ?! si era doar o remarca, daca dovediti voi contrariul .. jos palaria :)
@sorin - poate se face un sondaj ceva ...si se schimba numele in ”cad” ... crestineste, ultima dorinta se respecta :)

O seara faină tuturor, eu nu am venit aici sa caut carcotă ..e doar un joc, have fun :)
 
Sus