Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47776

mama ce ne-a zis umbra asta bai Hannibal..., gata tata, zi cum facem sa iau si eu lectii de engleza de la tine "umbra la umbra" (last shadow? pai ce ai avut doua si ti-a mai ramas una cand ai stins becul?)?
fac pariu ca te descurci ca la caterinca, precum un orb care vrea sa iasa dintr-un magazin de clante. dar ai grija ce clanta iei sa nu fie aia gresita ca nu mai iesi!

Ce gluma "buna", nene google sa traiesti, mai baga una da vreau sa fie "stilata", o intepatura ironica cum nu am mai vazut forumul asta. "Stimabile", pana una alta nu prea iti reusesc glumitele, da daca tot le memorezi de pe funfacts.com bag-o si pe aia cu pateul vegetal, te-ai prins?

PS: Cum era de asteptat hannibal nu a avut o replica pe masura asa ca a "dat-o" tot cu aia invechita, cu scripturi, frustrari si restul tacamului lustruit cu limba, pardon cu degetele. Tu fiind singurul noob de la tine din trib care nu are acces la chinezarie, cred si eu ca plangi pe aici =)) Lasa ca daca promiti sa pui la profil ca esti ucenicul meu, te voi invata personal cum sa apesi pe mouse in asa fel incat sa-ti intre si tie atacurile macar in aceasi secunda ;).
 

DeletedUser48123

Tu crezi ca ne-am nascut ieri, nu? :))) ai tu asa multa experienta de reusesti fix la milisecunda sa dai asa-i?:))...hmm..si atunci spalatu de ce a fost "taxat" ? Ca a mintit cu numele de la cont si el defapt era nespălat sau de ce?
 

DeletedUser48123

Ce gluma "buna", nene google sa traiesti, mai baga una da vreau sa fie "stilata", o intepatura ironica cum nu am mai vazut forumul asta. "Stimabile", pana una alta nu prea iti reusesc glumitele, da daca tot le memorezi de pe funfacts.com bag-o si pe aia cu pateul vegetal, te-ai prins?

PS: Cum era de asteptat hannibal nu a avut o replica pe masura asa ca a "dat-o" tot cu aia invechita, cu scripturi, frustrari si restul tacamului lustruit cu limba, pardon cu degetele. Tu fiind singurul noob de la tine din trib care nu are acces la chinezarie, cred si eu ca plangi pe aici =)) Lasa ca daca promiti sa pui la profil ca esti ucenicul meu, te voi invata personal cum sa apesi pe mouse in asa fel incat sa-ti intre si tie atacurile macar in aceasi secunda ;).


Cat ai dat pe scriptul ala? Hai, sincer acum si lasă vrajelile cu google si ucenici ca nu iti ies
 

DeletedUser47664

Hannibal37 nu vreau sa sufar,dar eu ti le dau pe toate la milisecunda, timp sa ai ca le dai. Am dat si in acelasi ms pe alte lumi, si nu am fost banat . Manual. (vorbesc de mine)

am avut tikete si a fost in regula.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47776

Mai usor hannibal ca iti pusca vena si te pierdem prematur, dupa aia de cine mai radem ? Poti sa crezi ce vrei, cand vi cu dovezi concrete atunci mai vorbim, pana una alta accepta faptul ca pe lumea asta exista jucatorii mai buni decat tine, care au suficienta experienta incat sa lanseze atacuri cu precizia unui ceas elvetian. Cu asta am incheiat discutia ca prea ti-am dat importanta cand tu defapt mai ai "muuult" de invatat. Asta o las aici cu dedicatie pt toti fanii mei, sper sa va placa :D Ai dreptul s-o distribui si la tine in trib draga hannibal ;)
2.png
 

DeletedUser13059

Tu crezi ca ne-am nascut ieri, nu? :))) ai tu asa multa experienta de reusesti fix la milisecunda sa dai asa-i?:))...hmm..si atunci spalatu de ce a fost "taxat" ? Ca a mintit cu numele de la cont si el defapt era nespălat sau de ce?


si cei din dt cand au deff in aceiasi ms dupa ultimul nobili sau in aceiasi ms curatare si nobil dupa ? ... despre ce vorbim ? ... asa se nimeresc acele milisecunda , este cand pica in aceiasi ms , daca dai multe atacuri ai sanse mari sa ai cat mai multe atacuri in aceiasi ms , daca nu atunci normal ca nu intra asa , am trimis cam 300 si ceva de atacuri aseara dintr-e care sa zic ca au fost intre 20-30-40 in aceiasi ms dar asta este doar pentru ca asa a fost sa fie , chiar ii penibil sa spui ca nu se poate asa ceva , daca tu esti incapabil aia nu inseamna ca altul nu este capabil , daca nu crezi mergi si cere partajare la goloie si vezi cum ataca
 

DeletedUser24948

si cand ai cautat pe google si ai vazut ca "glumita" asta nu-i p'acolo, ce ai facut "stimabile"? ai mai dat inca odata cautare dupa key word clanta?
ce te mai roade invidia, pune mana pe o carte si dezvolta-ti macar vocabularul ca altceva nu mai poti recupera ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17245

Am vazut azi dim acu o ora si 41 de min ...cat te duce si pe tine bicicletele alea de le tii pe ochi...mare jucator esti..print nu mai pun..sa nu te fac de cacao...
 

DeletedUser17245

Si inca ceva..mai lasati aroganta si trufia ...ca nu va ajuta cu nimik si la nimik..
 

DeletedUser13059

Am vazut azi dim acu o ora si 41 de min ...cat te duce si pe tine bicicletele alea de le tii pe ochi...mare jucator esti..print nu mai pun..sa nu te fac de cacao...


bai mie chiar imi place cu ochelari , nu ma deranjeaza .. vad ca doar pe tine si acuma cand ma gandesc ca deja a 2a oara iti faci griji pentru mine si dupa tot tu ai aparut aici sa spui ca eu mor de grija ta ...Whaaat? (asta ii pentru adiflok - am vazut ca ii place sa traduca diverse "limbi") .... tie ti-am dat cu harta oricand a vrut mouse-ul meu care face o treaba asa de buna incat tu nu poti face decat sa speri la adeziune 1-2-3 ... deci eu zic sa ne limitam doar pana la ce poti tu , sa nu trecem peste si sa vorbim de ce fac eu pentru ca doar iti faci dureri de cap (nu stiu ce ai inteles prin asta dar durerile alea apar pentru simplu fapt ca aici se lucreaza intens , mai multe detalii, etc) iar tu care stiu ca oricum esti o persoana inteligenta , adica nah nu oricineva poate memora atatea strazi , NUMERE , in Tulcea sau unde ziceai ca activezi , oricum nu ma privesc pe mine astea dar iti ziceam asa doar sa te linistesti si sa nu iti ami faci griji pentru mine , eu o duc bine asa cum sunt ... mersi oricum pentru griji






si cand ai cautat pe google si ai vazut ca "glumita" asta nu-i p'acolo, ce ai facut "stimabile"? ai mai dat inca odata cautare dupa key word clanta?
ce te mai roade invidia, pune mana pe o carte si dezvolta-ti macar vocabularul ca altceva nu mai poti recupera ;)


nu stiu despre ce vorbesti , am dat odata explicatie despre cum se face treaba ... acuma ca la voi in dk nu a venit nimeni din dt sa ii ofere mitraliera si va lasa tot cu sulitele de lemn asta nu ii problema mea , crezi ca mie imi place ca vad ca ma ataca aia in halul asta ? ca ma uit la atacuri si nu am ce sa fac :( stai linistit ca nu imi place , fac tikete mereu cand vad 10 atacuri asa si degeaba ca nu se intampla nimic , asa ca mai este cand ne suparam si noi , iar atunci incepem sa bagam 200-300-400-500-1000 cate vrem fiecare ... si ne chinuim sa bagam cat mai bine iar cand iti doresti ceva , cand te zbati , cand insisti asupra problemei pana se rezolva , uite ca apar si rezultatele ... voi acolo jucati asa sa nu zica lumea ca nu sunteti pe harta ... trimiteti nobili de la 110 ore , 10 atacuri azi , 5 maine , etc ... iti dai seama ce aiurea ma simt cand vine unu de asta si spune ca trebuie sa fiu banat pentru ca trimit asa ... pai daca eu stau aici si muncesc , ma chinui sa trimit fiecare atac sa intre bine etc etc iar la final vine unu ce manca seminte in fata blocului , isi adunce aminte ca are organizat maine , urca rapid sus pac pac 5 atacuri la 6 ore diferite si a terminat , iar a2a zi apare pe extern sa spuna ca trebuie banat :(


ce pot sa zic adiflok , iti doresc si tie si colegilor tai tot bine din lume , sa fiti sanatosi , sa avem parte de voi pe harta pana la ultimul sat , sa nu aveti probleme in viata reala cand incepeti sa pierdeti si chestii de genu , daca ai grija sa fiti aici pentru fiecare satuc iti pormit ca fac cinste cu 1 bax de seminte , fara coaja ca pari simpatic chiar daca esti putin rosu pe la gura ... nu stiai ca nu ii ok sa faci unele chestii cand nu ii momentull potrivit ? :| ... pff
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24948

rosu pe la gura? :)))))))))))) genial :))))))))))))))) tu ai fost doar la baieti, nu prea stii cum te intorci de la fete :)))))))))
in caz ca nu stii, barbatii sunt de doua feluri, aia care recunosc si aia care nu, plus domnisoarele care stiu ele ceva cu rosu la gura :))))))

Vorba lui bunicu' (Taticu' lui Cristi sa-l odihneasca in pace), zicea el cu mare intelepciune: prostu-i ca tamplaru', traieste ce traieste si la urma moare!

si de la tine ce sa inteleg? citez: "... nu stiai ca nu ii ok sa faci unele chestii cand nu ii momentull potrivit ? :| ... pff". baiat seriost tu asa de fel, le faci doar la momentul potrivit :))))))
 

DeletedUser13059

nu stiu ce sa zic dar din ce observ aici este doar o frustrare care te cam domina , sa inteleg ca asta este tot ce poti ? "seriost" acuma ... asa zici de mine ca am fost "la baieti" de parca ma vedeai cum intru pe usa pe care ai intrat tu inaintea mea ... deci vreau sa vad si putina daruinta din partea ta daca incerci sa pari cineva , asa degeaba citezi oameni care au stiut ce scot pe gura daca tu le spui doar asa sa fie iar la final vedem ca vorbele tale sunt gloante oarbe (vrei sa iti explic si aici de ce la tine sunt oarbe?) .... acuma fugi si cauta altceva , ceva sa fie fie de la tine , dar vezi sa nu te fortezi prea tare ca ii vara si se simte imediat :| (am mai avut ocazia sa il vad pe sick&os cand a vrut sa forteze un text inteligent pe o lumea mai veche si la final dupa ce am citit tot am vazut ca defapt sa facut noob singur, dar astea sunt detalii care nu au importanta acuma , acuma este randul tau sa demonstrezi ca iti domini colegii)
 

DeletedUser47776

si cand ai cautat pe google si ai vazut ca "glumita" asta nu-i p'acolo, ce ai facut "stimabile"? ai mai dat inca odata cautare dupa key word clanta?
ce te mai roade invidia, pune mana pe o carte si dezvolta-ti macar vocabularul ca altceva nu mai poti recupera ;)

Asta e un răspuns "inteligent", muuult prea "inteligent", n-am ce să-ți răspund aici, eu om de rând "nu" ma pot compara cu un "intelectual" de calibrul tău. Vocabularul tau ma "da" pe spate, clanța, un cuvânt nemaiîntâlnit, da fa aluzie si la gurița s-o ți deschisă ca poată poate pică ceva. Te pupa si pe tine Lucifer sa nu zici ca sunt băiat rău ;)

PS: Asa de curiozitate, tu ai impresia ca esti suficient de important sa-ți răspund folosind un vocabular rafinat? SPOILER ALERT: nu esti, ca atare mulțumește-te cu trolatul, #TBC :D
 

DeletedUser24948

ai plans putin cand ai cautat pe net si ai vazut ca doar expresia "gloante oarbe" e imprumutata de la unul ombladon (macar daca-l parafrazai pe colegul lui ca-i mai inteligent). data viitoare cand acuzi vino si cu dovada, in rest esti simpatic, macar te straduiesti :))))
 

DeletedUser13059

nu am cautat nimic nicaieri :)) inca odata defapt tot timpu ai aceleasi texte , acelasi limbaj foarte limistat ... vad ca ai auzit de ombladon si zici ca am imprumutat de la el expresia "gloante oarbe" , pai sincer sa fiu imi pare rau pentru tine daca doar datorita lui au auzit aceea expresie si doar intr-o melodie , de acuzat nu am acuzat pe nimeni cu nimic asa ca nu am ce dovezi sa duc , cand spun ca sunteti slabi aia nu inseamna ca acuz , este doar relitatea pe care orice om slab nu vrea sa o accepte , in mintea lui este mare cineva , dar defapt ii doar in mintea lui ;) intelegi ? (nu m-am referit la tine acuma , tu vad ca ai priceput cum sta treaba si faci exact ce ti-am zis mai sus , deci esti ascultator)
 

DeletedUser24948

ai inteles si te-ai exprimat fix ca un pitecantrop intr-o sala de curs de matematici speciale :)))))
esti tare ma, si amuzant si bun la triburile, ce sa mai, o mare scula :)))

PS: "limistat"? ; "pai sincer sa fiu imi pare rau pentru tine daca doar datorita lui au auzit aceea expresie si doar intr-o melodie"?... wtf, esti autist?!?!
"de acuzat nu am acuzat pe nimeni cu nimic asa ca nu am ce dovezi sa duc , cand spun ca sunteti slabi aia nu inseamna ca acuz " la asta crezi tu ca m-am referit?
tu nici nu-ti dai seama ce mare valoare esti, iti fac eu statuie, bust, intr-un parc cu maidanezi, sa-ti ajunga la cap :)))))) sa nu mai intrerupi tratamentul ca uite ce rau iti face :)))))))
 

DeletedUser48123

1+1 fac 2 (asta pentru lucifer in caz ca nu le are cu matematica asa cum nu le are nici cu romana) , cu 4k sate in plus ati demonstrat ca sunteti jucatori slabi care nu reusesc sa ia decat cate 30 de sate odata la 2 saptamani (defapt ati avut 4k avantaj acum nu mai aveti:D ) , s-a vazut, cand ati dat pe o zona cu putin mai mult deff ati luat 2 sate :D Iar daca aveti impresia ca lumea e castigata, nimic nu e mai gresit :D
 

DeletedUser39475

ai inteles si te-ai exprimat fix ca un pitecantrop intr-o sala de curs de matematici speciale :)))))
esti tare ma, si amuzant si bun la triburile, ce sa mai, o mare scula :)))

PS: "limistat"? ; "pai sincer sa fiu imi pare rau pentru tine daca doar datorita lui au auzit aceea expresie si doar intr-o melodie"?... wtf, esti autist?!?!
"de acuzat nu am acuzat pe nimeni cu nimic asa ca nu am ce dovezi sa duc , cand spun ca sunteti slabi aia nu inseamna ca acuz " la asta crezi tu ca m-am referit?
tu nici nu-ti dai seama ce mare valoare esti, iti fac eu statuie, bust, intr-un parc cu maidanezi, sa-ti ajunga la cap :)))))) sa nu mai intrerupi tratamentul ca uite ce rau iti face :)))))))

Dar lasă-ne bre cu evoluționismele astea. Faptul că îți sunt familiari acești termeni, mă face să mă gândesc la un singur lucru. :D
Atât de slabi, încât fractura de gât e pandemie în tabăra adversă (datorită multitudinii culturale [mandarine] folosesc acest termen).
Pe bune, pe ce server jucați? Sau în ce lume trăiți? Deocamdată, pe hartă e demonstrație de forță și sunt sigur că nu din partea voastră.
Iar acum, să stăm strâmbi și să judecăm drept, e o valoare atât de mare (ursu) încât l-ați plăti să joace la voi. Ori spui cuvinte pe care nu le înțelegi, ori habar nu ai datele problemei. În oricare dintre aceste 2 ipostaze, lumina în care ești pus se transformă în lipsa luminii.
Ați simțit miros de sânge pe anumite zone? Stați liniștiți, sunt lucruri normale la nivel de joc. Nu vrem să generăm stări suicidale la nivel de visători printr-un joc care tinde spre perfecțiune. Chiar și cu toate acestea, derizoriul este o stare de fapt în rândurile voastre.

1+1 fac 2 (asta pentru lucifer in caz ca nu le are cu matematica asa cum nu le are nici cu romana) , cu 4k sate in plus ati demonstrat ca sunteti jucatori slabi care nu reusesc sa ia decat cate 30 de sate odata la 2 saptamani (defapt ati avut 4k avantaj acum nu mai aveti:D ) , s-a vazut, cand ati dat pe o zona cu putin mai mult deff ati luat 2 sate :D Iar daca aveti impresia ca lumea e castigata, nimic nu e mai gresit :D

Bre, eu tind să cred că ești de-al rușilor andercover. Numai propaganda ălora e atât de aberantă încât îi face să se întrebe ce caută ei în viața lor.
Nu avem nicio impresie. Nu umblăm cu impresii, ci cu certitudini. O certitudine e pandemia menționată anterior. Hai noroc!
 

DeletedUser47776

1+1 fac 2 (asta pentru lucifer in caz ca nu le are cu matematica asa cum nu le are nici cu romana) , cu 4k sate in plus ati demonstrat ca sunteti jucatori slabi care nu reusesc sa ia decat cate 30 de sate odata la 2 saptamani (defapt ati avut 4k avantaj acum nu mai aveti:D ) , s-a vazut, cand ati dat pe o zona cu putin mai mult deff ati luat 2 sate :D Iar daca aveti impresia ca lumea e castigata, nimic nu e mai gresit :D


Acelasi repertoriu invechit, hai bag-o si pe aia cu victima sa fie cercul complet :)) Ai uitat organizatele alea unde s-au luat 100+ sate ? Atunci erai foarte tacut oare de ce? Acuma ca ati facut deff ca disperatii va credeti toti zmei, de aia ia deteu 1 sat la organizate ca sunt asa de "buni", ce sa mai vorbim de organizatele unde au iesit pe minus. Sunteti slabi si veti ramane slabi, nu mai incerca s-o dregi ca nu ai cum.

PS: Ce faceti voi acuma este doar o prelungire a inevitabilului ;). Obeserv ca si tu la randul tau suferi de mania grandorii, lucuru total nejustificat, in fond si la urma urmei nu ati demonstrat decat ca va puteti apara si nici asta prea bine.

Parte 1:
Triburi: REVO-H, REVO., REVO..
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT..

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,053
Tabăra 2: 579
Diferență: 474

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,438,987
Tabăra 2: 5,067,787
Diferență: 4,371,200

chart

Parte 1:
Triburi: REVO-H, REVO., REVO..
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT.., -DK-, -DK- .

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,228
Tabăra 2: 737
Diferență: 491

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,694,149
Tabăra 2: 6,322,774
Diferență: 4,371,375

chart


Pana una alta vezi ca tribul tau de vedete strica statistica ;)

http://prntscr.com/f3a9c9
http://prntscr.com/f3a9hz

Asta cam spune tot ce e de spus, trib de aparatori deteu\dekau, da nu prea eficient la cate trupe am tocat la nivel de trib numai ieri, ce sa mai vorbim de organizatele trecute =))
 
Sus