Discutii libere L60 !

DeletedUser48274

ham ham, latra lucifer

tu esti cu miau miau sa inteleg? :)) Apropo ca tot nu mi-ai raspuns: 29-93 da cu minus sau cu virgula? :)))

Pana una alta noobule e 2-0 pt mine, ai grija ca la 3-0 esti descalificat asa ca ai grija cum iti joci cartea :)) cine vorbea de obsesie si se uita la profilul altora :))) hai ca mai ai o sansa sa faci 2-1 sa iti speli rusinea dar trebuie sa apelezi la mai multe "lucruri" decat ai facut pe 54 :)) hai la somn lucică ca maine te cheama arabii la raport...nu mai e cu ham ham-ul...acum e cu chiț-chiț

2-0 pt tribul din care faci parte, vs tine, la sate luate ramane 3-0 pt mine, stii tu de ce ;) BTW: La profilul tau m-am uitat dupa ce mi-ai scris (totusi, tu ai fost cel care sa bagat in seama cu mine, nu invers :D), si era normal sa ma uit sa vad daca esti ferma, asa cum iti place tie in start, sau ai uitat cum imi plangeai in mesajele alea de "bine ati venit" pe 54? :))) Esti si vei ramane un noob penibil, promit insa sa nu te mai bag in seama, deja ti-am acordat prea multa atentie, atentie care ti-se urca la cap se vede treaba, junior aka fanul number one :)))

PS: arabii ca arabii da aia din clanul tau ce mai fac? :))) (nu-ti bate capu ca nu te prinzi :p)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

pxywdSosReO_gljvnEu47w.png


Esti slab.. mai invata sa farmezi :D


vrei sa fac totalu peste tot unde farmez ? :D culmea ii ca numa in dt imi merge bine farmu am langa mine unu care cica ii intemeietor goghi

pdU53PPFRuaSy88XexBeIg.png


dar farmeaza slabut de tot :(


hannbial membru dk urla pe aici ca nu poate dormi noaptea din cauza galagiei de la drujbari dar top 6 la sate jefuite este dominat de ... dk :))

asta ii un fel de goloie care trimtea 2-3 atacuri in aceiasi ms cu prostia aia de chinezarie iar dupa cand am dat 25 comenzi de genu a facut tiket ca vai doamne astia ataca ilegal :( of of
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48423

vrei sa fac totalu peste tot unde farmez ? :D culmea ii ca numa in dt imi merge bine farmu am langa mine unu care cica ii intemeietor goghi

pdU53PPFRuaSy88XexBeIg.png


dar farmeaza slabut de tot :(


hahahahhahahahahahahaahahahahahahahahahahaaa....DT la gara, sa trageti clopotele ca vine trenu....
 

DeletedUser13059

a ajuns "fotosopu" pe plantatie?


deci pana nu imi arati ca ti-ai luat opinci noi nu ai ce comenta pe aici , ti-am zis ca nu imi place sa vorbesc cu toti descultii

7TsJSjLIQHOeswW_jlLOqA.png


asa pentru linistea ta sufleteasca nu il am instalat dar daca vrei il instalez sa iti editez niste nike in picioare (nike una dintre cele mai mari firme de incaltaminte blabla)
 

DeletedUser13059

imi pare rau dar nu cunosc acesti termeni dar o sa intreb maine bunicii poate ei cunosc si iti raspund dupa , alte intrebari ? la fiecare postare a ta imi spui de rosii , varza , castraveti , porumb , etc vrei sa faci cumva misto ca sunt agricultor , ca vand produse de genu in piata , ca sunt de la tara , nu stiu dar am impresia ca iti cauti loc de munca si nu stii cum sa ma intrebi , daca vrei te chem acuma la iarna sa strangi rosiile din solar
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Dresati? Ai venit cu spamul si aici ? :)))
Vezi sa nu te imbeti si aici sa strici vro alianta si in Mnk.s :)

tu ia si citeste si ce-au zis ai tai de mine inainte sa zic eu de ei
si inainte sa-mi dai tu sfaturi despre cum sa cresti doar pe interne sau sa lasi sitter cand ai organizat.. stai, despre ce vorbeam?
ah, lumea 60. spor acolo, gabi
 

DeletedUser48315

Macar am avut bunul simt sa caut un sitter sa lanseze.
La fel codrine :)
 

DeletedUser45667

No, dar ce e cu atatea certuri deja? Bafta tuturor si un joc cat mai placut!
 

DeletedUser41053

Am intrat si noi pe L60 la provocarile celor din Gentle. Se credeau mari viteji dupa ce ne-au dat backstab pe 53 ... Aline mai ti mine ... green and gentle forever :))))

Azi se ridica protectia ... dau si eu click pe jucatorii din gentle sa vad cand ii pot ataca. Am ramas dezamagit.

Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit

Ok se mai intampla caut alt jucator la fel altul la fel ... :eek: nu am gasit jucator sa il pot ataca pe o raza de 5 ore cu topoarele. Si credeti-ma sunt la jucatori gentle langa mine cata frunza si iarba. Asta e o noua strategie gentle sa blocheze toti jucatorii de langa mine sa nu ii pot farma. ... Aha am inteles. Nu e bai exista mastercard nu am nevoie de farm :D

Aline ai fugit cu relocarea in mijlocul harti ... sa stii ca vin dupa tine daca nu te innobileaza alti prieteni pana ajunga la tine.


Ora 5 se apropie. Bafta tuturor.
 
Sus