Discutii libere L100 !

OmenemO

member
Scor reacție
0
Va pup, ne vedem imediat domnilor, aveti grija la frustrari ca nu isi au sensu, pe chill, e doar un joculet, nu un loc unde iti descarci toate frustrarile/lipsurile din viata reala. Gata cu forumu ca e useless daca e asa trist :))
#Casaramaneti#nr1atifacut16latottribul.
PS:Restul e cancan
 
Scor reacție
0
Ce zid , te referi la bug-ul ala când crești zidul în cele 3-4 minute când se blochează serverul la organizate dar îți apare ca l-ai fi crescut intre atacuri , în sub 1 sec ?
Problema veche de pe 85 la care nu are nimeni rezolvare cât timp serverele sunt cum sunt ... cu d'astea vii la mine ? ...Du-te tare .

Ai luat interne și dupa câteva zile, la ultimul vostru organizat, in mare parte pe AAO , mai mult v-ati făcut de ras cu câte sate ati luat în comparație cu organizatul nostru (ST+AAO) precedent ,pe voi și Legend , ai văzut ca scade foarte mult diferenta de sate între cele 2 alianțe ... atunci te-ai trezit ca vine vara ?
1. Din cate atiu n ai voie sa profiti de bugul ala. @Rakanishu am dreptate?
2. Anuntasem ca ma las dinainte, am un copil de 2 luni ce are nevoie de timpul meu, nu jocul asta de 2 bani , insa esti absolut liber sa interpretezi absolut ce vrei tu, ca m ai batut c am fost suport ca plec ca nu mai sunt sanse etc etc. credema ma intereseaza fix 0 . Lumea asta mai dureaza inca 2 3 luni daca se acot banurile , si eu cu capu n telefon pe unde merg nu am de gand sa mai stau, doar ca sa i dovedesc nush ce unuia de varsta cu bunicu. In concluzie, esti liber sa zici ce vrei, eu stiu care mi sunt prioritatile.. nu voiam sa joc si de asta am stat o luna la pp, am recuperat crezand ca va dura lumea pana maxim in mai, insa dupa cim arata harta erau si inca sunt sanse sa se joace pana in august septembrie. Fiecare face ce vrea cu timpu si banii lui.
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
1. Din cate atiu n ai voie sa profiti de bugul ala. @Rakanishu am dreptate?
2. Anuntasem ca ma las dinainte, am un copil de 2 luni ce are nevoie de timpul meu, nu jocul asta de 2 bani , insa esti absolut liber sa interpretezi absolut ce vrei tu, ca m ai batut c am fost suport ca plec ca nu mai sunt sanse etc etc. credema ma intereseaza fix 0 . Lumea asta mai dureaza inca 2 3 luni daca se acot banurile , si eu cu capu n telefon pe unde merg nu am de gand sa mai stau, doar ca sa i dovedesc nush ce unuia de varsta cu bunicu. In concluzie, esti liber sa zici ce vrei, eu stiu care mi sunt prioritatile.. nu voiam sa joc si de asta am stat o luna la pp, am recuperat crezand ca va dura lumea pana maxim in mai, insa dupa cim arata harta erau si inca sunt sanse sa se joace pana in august septembrie. Fiecare face ce vrea cu timpu si banii lui.

Am zis ca nu-ți mai răspund dar nu mă pot abține.

În primul rând, dacă nu minți si chiar ai un copil de 2 luni, sa îți trăiască și să fie sănătos!!❤️

În al 2-lea rând, d-aia am și scrie ca nu m-am putut abține, este urat rău să n-ai respect, asta m-au învățat părinții de când eram mic, nu degeaba este vorba aia cu “cei 7 ani de acasa” dar la tine lipsesc cu desăvârșire. Crede-mă, este cel mai bun sfat pe care ți-l poate da cineva, nu te lăsa de joc și lasă nevasta să se ocupe de “casa”.

EȘTI SUB ORICE CRITICĂ, băiețelule!
 
Scor reacție
0
Am zis ca nu-ți mai răspund dar nu mă pot abține.

În primul rând, dacă nu minți si chiar ai un copil de 2 luni, sa îți trăiască și să fie sănătos!!❤️

În al 2-lea rând, d-aia am și scrie ca nu m-am putut abține, este urat rău să n-ai respect, asta m-au învățat părinții de când eram mic, nu degeaba este vorba aia cu “cei 7 ani de acasa” dar la tine lipsesc cu desăvârșire. Crede-mă, este cel mai bun sfat pe care ți-l poate da cineva, nu te lăsa de joc și lasă nevasta să se ocupe de “casa”.

EȘTI SUB ORICE CRITICĂ, băiețelule!
Intocmai ca eu am aflat tarziu ca omu e batran si mi am cerut scuze pt toate chestiile din trecut( fara ironie). Nu stiu de unde pana unde o bagi p asta cu “sa n ai respect”, dar e treaba ta. Legat de “casă”, propun sa si vada fiecare de casa si familia lui, si sa ti vezi lungu nasului cu sfaturile astea. Pupice.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
1. Din cate atiu n ai voie sa profiti de bugul ala. @Rakanishu am dreptate?
2. Anuntasem ca ma las dinainte, am un copil de 2 luni ce are nevoie de timpul meu, nu jocul asta de 2 bani , insa esti absolut liber sa interpretezi absolut ce vrei tu, ca m ai batut c am fost suport ca plec ca nu mai sunt sanse etc etc. credema ma intereseaza fix 0 . Lumea asta mai dureaza inca 2 3 luni daca se acot banurile , si eu cu capu n telefon pe unde merg nu am de gand sa mai stau, doar ca sa i dovedesc nush ce unuia de varsta cu bunicu. In concluzie, esti liber sa zici ce vrei, eu stiu care mi sunt prioritatile.. nu voiam sa joc si de asta am stat o luna la pp, am recuperat crezand ca va dura lumea pana maxim in mai, insa dupa cim arata harta erau si inca sunt sanse sa se joace pana in august septembrie. Fiecare face ce vrea cu timpu si banii lui.
Durează 2-3 luni dacă e criza de nobili , ceea ce nu prea cred ... inafar de vreo 3-4 de la voi ,restul nu prea cred ca vor sta la încasat , mulți ati început să cedați sate (povestea cu corabia) ,aceleași motive viata personala , lipsa timp.
Acum că v-au " părăsit si brazilienii ".... ce să mai ziceți și voi ...
 
Scor reacție
0
Durează 2-3 luni dacă e criza de nobili , ceea ce nu prea cred ... inafar de vreo 3-4 de la voi ,restul nu prea cred ca vor sta la încasat , mulți ati început să cedați sate (povestea cu corabia) ,aceleași motive viata personala , lipsa timp.
Acum că v-au " părăsit si brazilienii ".... ce să mai ziceți și voi ...
vedem peste 2 luni. Eu zic ca se va juca. Ps: uiti ca top 3 vostru e banat. In fine nici nu prea mi pasa.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Durează 2-3 luni dacă e criza de nobili , ceea ce nu prea cred ... inafar de vreo 3-4 de la voi ,restul nu prea cred ca vor sta la încasat , mulți ati început să cedați sate (povestea cu corabia) ,aceleași motive viata personala , lipsa timp.
Acum că v-au " părăsit si brazilienii ".... ce să mai ziceți și voi ...
zici?
 

kreizy

member
Scor reacție
0
Acum, adresez si eu urmatoarea intrebare :

Domnul Dicsie (respectiv nenea Puiu4) s-au jurat pe ce au mai sfant (pacat ca s-a sters thread-ul acela) ca ei lanseaza dumnezeieste manual, si ca nu folosesc alte metode(gen lansatoare/plaforme - ptiu, ptiu, sa scuip in san sa nu fac de deochi) . Se pare ca Domnii INNO au fost de alta parere, si ca de fapt are si contul puiu4 urme de necuratie in el.

Cum se face? Cine are dreptate pana la urma ? Dicsie sau INNO ?

Intreb si eu pentru un prieten.
@Rakanishu
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Acum, adresez si eu urmatoarea intrebare :

Domnul Dicsie (respectiv nenea Puiu4) s-au jurat pe ce au mai sfant (pacat ca s-a sters thread-ul acela) ca ei lanseaza dumnezeieste manual, si ca nu folosesc alte metode(gen lansatoare/plaforme - ptiu, ptiu, sa scuip in san sa nu fac de deochi) . Se pare ca Domnii INNO au fost de alta parere, si ca de fapt are si contul puiu4 urme de necuratie in el.

Cum se face? Cine are dreptate pana la urma ? Dicsie sau INNO ?

Intreb si eu pentru un prieten.
@Rakanishu
Știi ce dam noi la curioși?
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Acum, adresez si eu urmatoarea intrebare :

Domnul Dicsie (respectiv nenea Puiu4) s-au jurat pe ce au mai sfant (pacat ca s-a sters thread-ul acela) ca ei lanseaza dumnezeieste manual, si ca nu folosesc alte metode(gen lansatoare/plaforme - ptiu, ptiu, sa scuip in san sa nu fac de deochi) . Se pare ca Domnii INNO au fost de alta parere, si ca de fapt are si contul puiu4 urme de necuratie in el.

Cum se face? Cine are dreptate pana la urma ? Dicsie sau INNO ?

Intreb si eu pentru un prieten.
@Rakanishu

Dicsie a luat ban din cauza actiunilor unui sitter pe cont.

Panem et circenses, de atata au nevoie unii sa fie fericiti in viata, trist.
 

kreizy

member
Scor reacție
0
Dicsie a luat ban din cauza actiunilor unui sitter pe cont.

Panem et circenses, de atata au nevoie unii sa fie fericiti in viata, trist.
Imi imaginez. Asa ia tot timpul lumea ban. Din cauza sitterelor. Si ei raman 'curati' pana la proba contrarie.

Pana atunci, nihil nove sub sole. trist.
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Nu asta a spus cand a creat thread-ul in care se 'apara' ca a dat el cu manutele lui comenzile. Ce facem, schimbam declaratiile ?
Toata lumea a acceptat ca a gresit, numai el se da neprihanit.

Si nu inteleg de ce sar aghiotantii sa il apere. Dupa o sa scrie ca de fapt el a scris comentariile voastre. Sau are oameni si pentru asta, cum are sittere de ii lanseaza 'necurat', fara ca el sa stie...

Pana atunci, nihil nove sub sole. trist.

Vorbim despre ultimul ban, nu cel de tura trecuta. Dupa cum poti observa data trecuta a fost debanat fara pedeapsa, daca Inno l-a considerat nevinovat, atunci inseamna ca asa este.

Apropo, tu cine esti ?:))
 

VooDooMAGIC

member
Scor reacție
1
Ce zid , te referi la bug-ul ala când crești zidul în cele 3-4 minute când se blochează serverul la organizate dar îți apare ca l-ai fi crescut intre atacuri , în sub 1 sec ?
Problema veche de pe 85 la care nu are nimeni rezolvare cât timp serverele sunt cum sunt ... cu d'astea vii la mine ? ...Du-te tare .

Ai luat interne și dupa câteva zile, la ultimul vostru organizat, in mare parte pe AAO , mai mult v-ati făcut de ras cu câte sate ati luat în comparație cu organizatul nostru (ST+AAO) precedent ,pe voi și Legend , ai văzut ca scade foarte mult diferenta de sate între cele 2 alianțe ... atunci te-ai trezit ca vine vara ?

Ți ai luat Aspacardinul tataie ?
 

DarkDesire

member
Scor reacție
0
Durează 2-3 luni dacă e criza de nobili , ceea ce nu prea cred ... inafar de vreo 3-4 de la voi ,restul nu prea cred ca vor sta la încasat , mulți ati început să cedați sate (povestea cu corabia) ,aceleași motive viata personala , lipsa timp.
Acum că v-au " părăsit si brazilienii ".... ce să mai ziceți și voi ...
cu vreo doua luni in urma ziceau de Hardy ca "o sa se lase din motive personale", acum se lasa ei, daca mai stai vreo luna-doua cred ca or sa inceapa si cu dabis mihi pe revolut:))
 
Sus