Mesaje amuzante l 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3192

mamulea în data de 24.10. la ora 22:37
cititi raportele,cititi mesajele fiti mai activi,putin.raspundeti,si uniti-va! ca ne maninca de vii.Nu asteptati dusmanul sa ajunga la voi.


iar titlul mesajului este:
cititi!!!!ca ne ducem draq!!!!

:p:p:p:p
 

DeletedUser

:)
de mult nu am mai avut un mesaj amuzant...

eminem2 astăzi la ora 16:54
man vrei un cont pe metin2 de lvl 38 1 mil yang tot ce ai pe tn armuri si arme +9 si imi dai contul de pe triburile atat vreau.vrei?
 

DeletedUser20103

podutzflorin în data de 05.12. la ora 15:38
de atat vreme tot imi iei tu satele.. tu si altii hamnisati.. stai calm ca oricum domnu ii sus si vede, ca voi jucati aici din ura si din invidie. ca haita de nesatuli faceti orice numa sa aveti sate.. sa fiti pe locul 1. mai dati si bani pt. asta! :))) nu ma pot opri din ras .., in fine jocul asta e facut sa te relaxezi poate vreo cateva minute.. da nu sa stai nonstop pe el, ce mai still de viatza. trezirea va rog! nu vedeti cu ochii din ceafa ca sunteti manipulati? imi pare rau pt voi... sincer. un sfat:iesi la o plimbare, fa ceva util. nu ii finanta pe astia, nemernicii.. pa! no ca acuma m am intrecut. da serios io nu mai joc de vreo juma de an.. ce bine e acum!


copia tribului din care face parte:D
 

DeletedUser

asta o avea ceva puteri paranormale de nu mai joaca de juma de an dar iti da mesaje pe joc :D:D:D:D
 

DeletedUser20103

ori ai facut psihologia ori ai o putere mare de caracterizare...cum carazterizezi un trib dupa un membru... ? explica-mi si mie :)


sau poate ca am intrat in contact cu majoritatea jucatorilor din acel trib, noob bagator de seama ce esti:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32877

dani35 în data de 10.12. la ora 14:40
sall..pai tu ce faci ma ataci ?? ..eu curat satul si tu il iei ??..sa ti le iau amandoua acum sau ........:)) :))...lasa .....!!!

Spam? în data de 10.12. la ora 15:50
la ce moral ai pe mn.. :))

dani35 în data de 10.12. la ora 18:57
stai linistit ca iti dau de pe celalalt cont..sa ai ce duce ..:))..pune nume la sate..,,LA REVEDERE..!!!..:)) :))

Spam? în data de 10.12. la ora 19:42
care celalalt cont ??

dani35 în data de 10.12. la ora 20:15
pai mai am unul !.surprizeeeeeeeeee !!...,,dar totusi hai sa te lasam sa cresti !!,,,sunt alaturi de tine !!..:))

Spam? astăzi la ora 00:28
atunci fi alaturi de mn cu ***** resurse :D

hpppppp ma ataca de pe multicont :| cn ma apala si pe mn?
 

DeletedUser10188

daca si....claudiniho....e no name...atunci nu stiti ce vorbiti....:)
 

DeletedUser20103

daca si....claudiniho....e no name...atunci nu stiti ce vorbiti....:)

tu ai cumva impresia ca daca esti intemeietor al unui trib aliat ai vreun drept sa-mi critici si sa-mi comentezi mie posturile pe forum? pentru mine esti doar un nimeni, straduieste-te sa ramai asa:)
 

DeletedUser10188

ti se pare ca ma intereseaza parerea ta ?! pentru mine tu esti doar un jucator crescut din innobilari interne care n-a dus niciun razboi real, un jucator cu gura mare care habar n-are a juca....da asta-i partea a 2-a...

prima parte e ca n-ai pic de respect si ai o gura prea mare care ar trebui sa ti-o ti inchisa si sa vorbesti atunci cand trebuie, atunci cu cine trebuie, si cum trebuie....pana atunci ciocu mic si joc de glezne.

pana sa ajungi la nivelul lui claudiniho, atat ca om, cat si ca jucator, mai ai de mancat vreo 30 de ani, si nici atunci n-ai sa ajungi nici la nivelul degetului lui mic de la piciorul stang din partea dreapta....

hai salut ca n-avem ce vorbi....
 

DeletedUser20103

ti se pare ca ma intereseaza parerea ta ?! pentru mine tu esti doar un jucator crescut din innobilari interne care n-a dus niciun razboi real, un jucator cu gura mare care habar n-are a juca....da asta-i partea a 2-a...

prima parte e ca n-ai pic de respect si ai o gura prea mare care ar trebui sa ti-o ti inchisa si sa vorbesti atunci cand trebuie, atunci cu cine trebuie, si cum trebuie....pana atunci ciocu mic si joc de glezne.

pana sa ajungi la nivelul lui claudiniho, atat ca om, cat si ca jucator, mai ai de mancat vreo 30 de ani, si nici atunci n-ai sa ajungi nici la nivelul degetului lui mic de la piciorul stang din partea dreapta....

hai salut ca n-avem ce vorbi....



daca eu sunt jucator crescut din innobilari interne..tu ce esti junior? dai dovada de o nesimtire crasa..incepatorule:)
http://ro.twstats.com/ro10/index.ph...3913&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=


respect pentru tine sa am ? pentru unul care e degeaba pe harta..:) jet ma obositule:rolleyes:

dar tu de unde-mi sti mie nivelul..am avut placerea sa ne intalnim pana acum pe harta de comentezi aiurea? sau poate ca tu ai alte standarde...sincer..eu daca as intalni 10 ca tine langa mine..nu cred ca as avea nici o problema sa va scot pe toti 10..:) ce tot vorbesti de claudinho..vorbeste de tine, jucator de doi bani ce esti:)
pe claudinho nu am avut placerea sa-l vad evoluand pe vreo lume pe care am jucat si eu..sau poate ca nu l-am observat.insa ma indoiesc ca aprecierile tale sunt aproape de adevar. din punctul meu de vedere parerea ta face pentru mine fix 0 si asta pentru ca tu esti fix 0 ca jucator..papagal vorbitor ce esti:)
 

DeletedUser

n00bSt3R, th9one a fost si este cel mai bun jucator din IMMO.

Stiu ce va poate pielea la amandoi! Ne-am intalnit pe harta si crede-ma pe cuvant ca nu te poti compara cu th9one....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38023

ti se pare ca ma intereseaza parerea ta ?! pentru mine tu esti doar un jucator crescut din innobilari interne care n-a dus niciun razboi real, un jucator cu gura mare care habar n-are a juca....da asta-i partea a 2-a...

prima parte e ca n-ai pic de respect si ai o gura prea mare care ar trebui sa ti-o ti inchisa si sa vorbesti atunci cand trebuie, atunci cu cine trebuie, si cum trebuie....pana atunci ciocu mic si joc de glezne.

pana sa ajungi la nivelul lui claudiniho, atat ca om, cat si ca jucator, mai ai de mancat vreo 30 de ani, si nici atunci n-ai sa ajungi nici la nivelul degetului lui mic de la piciorul stang din partea dreapta....

hai salut ca n-avem ce vorbi....

Tu chiar n-ai nici cea mai mica idee despre ce vorbesti acum.. Tu si noobul ala nu o sa va puteti compara vreodata in materie de triburi cu Th9one.. Nu spun asta pentru ca imi e prieten, spun asta pentru ca am vazut ce stiti voi si ce stie el.. Unde? Pe harta..
Voi in afara de innobilari interne, recrutari, fuziuni altceva nu stiti..
Analizeaza in mod obiectiv statistica lui th9one de pe lumea 10 si compar-o cu a oricarui jucator pe care tu il consideri bun sa vedem ce iti rezulta!
Daca vei vedea ce ti-am spus si nu o sa te simti retardat in comparatie cu el, inseamna ca nu ai vazut bine..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus