Mesaje amuzante l 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10188

Deja ajungeti la jigniri. Eu nu v-am facut retardati, prosti, noobi sau alte chestii...dar sa stiti ca nu ma doare gura sa o fac.

E treaba mea cum cresc, ce fac si cum stau pe harta...si ma doare fix in c*r de ce credeti voi despre mine. In opina voastra voi sunteti cei mai buni, iar restul sunt praf. Ei bine, nu-i chiar asa...nu sunteti cei mai buni, n-am spus ca eu sunt cel mai bun, n-am spus ca claudiniho este cel mai bun, am facut pur si simplu o paranteza la ceea ce ati spus despre claudiniho....dar vad ca voi vedeti doar ce doriti...

Cum spuneam, n-are rost sa discut cu voi, sunteti pur si simplu sub 0....vedeti ce doriti si doar atat.

O zi placuta.
 

DeletedUser38239

n00bSt3R, th9one a fost si este cel mai bun jucator din IMMO.

Stiu ce va poate pielea la amandoi! Ne-am intalnit pe harta si crede-ma pe cuvant ca nu te poti compara cu th9one....


Eu unul tind sa te cred, de asta ai fugit de langa IMMO si ai venit langa noi :)

Pentru restul, nu il cunosteti pe claudihnio pt ca nu foloseste acelasi nick pe toate lumile, zero nu e in nici un caz. iar jignirile nu isi au cazul...replici acide si inteligente se gasesc repede.

Se merita ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cine vorbeste....

Sa nu uiti ca 283 de sate ce au apartinut VM-EC sunt la mine.... Iar ultima "mare" ofensiva a VM-EC (vreo 3.000 de full-uri) s-a soldat cam asa:

Side 1:
Players: Iha123
Side 2:
Tribes: VM-EC

Timeframe: 22/11/2010 00:00:00la09/12/2010 00:28:23

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 33
Diferență: 9
 

DeletedUser

ti se pare ca ma intereseaza parerea ta ?! pentru mine tu esti doar un jucator crescut din innobilari interne care n-a dus niciun razboi real, un jucator cu gura mare care habar n-are a juca....da asta-i partea a 2-a...

prima parte e ca n-ai pic de respect si ai o gura prea mare care ar trebui sa ti-o ti inchisa si sa vorbesti atunci cand trebuie, atunci cu cine trebuie, si cum trebuie....pana atunci ciocu mic si joc de glezne.

pana sa ajungi la nivelul lui claudiniho, atat ca om, cat si ca jucator, mai ai de mancat vreo 30 de ani, si nici atunci n-ai sa ajungi nici la nivelul degetului lui mic de la piciorul stang din partea dreapta....

hai salut ca n-avem ce vorbi....

Ce spui tu aici nu e jignire? plus ca ai gasit pe cine sa acuzi ca a crescut din innobilari interne :))))
chestia cu 30 de ani nu se pune. unu - jocul asta nu exista de 30 de ani. doi. si dupa 30 de ani tot necioplit poti fi... nu timpul trecut este important, ci cum il valorifici!

Plus, daca nu e IMMO cel mai bun trib, cine e primul loc acum??? Si uite-te si la nr de membrii :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38239

Quetzalcoatl2 ai dreptate, locul spune cine este mai bun intotdeauna, asta nu e motiv sa scuipi in cap la altul .Si noi cand am fost pe locul 1, am fost buni, si cand am fost pe locul 3, si rangul 1 la atac am fost buni , asta inseamna nu ? Si cand am discutat cu liderul vostru despre razboiul mondial eram buniNu cred ca am fost atunci innobilatori interni...doar faptul ca foarte multi dintre noi nu mai joaca de 1 AN face ca acum sa ne miscam greoi...asta este, nu e o scuza e pur si simplu o constatare.
Numarul de membrii este o cu totul alta discutie.
 

DeletedUser

Destul

Rog toti membrii IMMO si VM-EC sa inceteze cu atacurile unul asupra celuilalt
 

DeletedUser38023

Ce oameni de 2 lei...ca ma simt generos azi...

theone ala, asa cred ca vrea sa-i sune de fapt nickul, in ce poate spune ca e cel mai bun? Triburile e un joc ce poate fi inteles de unul de 8 ani, cu toate regulile lui. Cand te caci pe tine ca esti cel mai bun, inseamna ca il bati pe unul de cel putin (si posibil) 8 ani, care sta cu 20 de minute mai putin ca tine pe joc...sunteti degeaba!:)

As vrea sa subliniez ruptura dintre immo si vm-ec, desi nu cred ca a fost vreodata vreo legatura, si sa recomand alianta vm-ec cu sudul hartii...vad ca sunt timizi oamenii.

PS: Eu am inteles ca e un joc, si fac performanta pe orice lume JOC...voi va bazati pe numele creat pe o singura lume...succesuri!

In primul rand, degeaba esti tu.. Pe toate lumile pe care am jucat, am jucat cu cei mai buni ori impotriva celor mai buni si da, tu esti un no-name pe acolo pe unde am fost eu..
Nici pe lumea asta, 10, nu am auzit de tine si am jucat ceva vreme..
Sa se alieze VM-EC cu G~E sa ce? Sa scapati?! :eek!:

Ai inteles ca e un joc.. Bravo tie... Replica asta a devenit patetica de vreo 3 ani incoace si are mare frecventa in randul faunei de clasa 4-a - 5-a ..
Ne bazam noi pe numele creat pe o singura lume?
Iti dau doar cateva care au legatura cu membrii IMMO despre care vorbesti tu acum ca nataraul:
IMMO L5
IMMO L9
IMMO L10
IMMO L15
nBz - high performance .net
nBz - speed
Ai vorbit prost si fara rost.. Tu unde ti-ai creat un nume?
BTW.. Sudul asta al vostru se subtiaza pe zi ce trece sub asediul trupelor ce provin din nord :eek: infantilule
 

DeletedUser

dar cine ti-a zis tie ca este o ruptura intre IMMO si VM-EC?Si cum poti afirma tu ca nu a fost o legatura intre cele 2 triburi,stii tu ceva ce noi nu stim?
Sa se aleze VM-EC cu sudul harti...hmmm ar fi o chestie frumoasa
P.S VM-EC sa se alieze cu jumatate din sudul harti ca cealalta jumatate din cate vad va intra in posesia IMMO;))
 

DeletedUser18570

IMMO de acum este fantoma tribului de alta data,au fost o mana de jucatori buni la inceput care pe parcurs au abandonat l10 in detrimentul altor lumi,IMMO a crescut pe fuziuni cu alte triburi iar apoi au innobilat intern,mai sunt cativa jucatori respectabili in trib dar restul sunt din triburile asimilate pe parcurs...asta e tribul IMMO,daca ma insel aveti dreptul sa ma jigniti:)))
 

DeletedUser20103

IMMO de acum este fantoma tribului de alta data,au fost o mana de jucatori buni la inceput care pe parcurs au abandonat l10 in detrimentul altor lumi,IMMO a crescut pe fuziuni cu alte triburi iar apoi au innobilat intern,mai sunt cativa jucatori respectabili in trib dar restul sunt din triburile asimilate pe parcurs...asta e tribul IMMO,daca ma insel aveti dreptul sa ma jigniti:)))


si cum ai ajuns tu la concluzia asta respectabilule, ti-a ghicit cineva in cafea?
 

DeletedUser3192

IMMO de acum este fantoma tribului de alta data,au fost o mana de jucatori buni la inceput care pe parcurs au abandonat l10 in detrimentul altor lumi,IMMO a crescut pe fuziuni cu alte triburi iar apoi au innobilat intern,mai sunt cativa jucatori respectabili in trib dar restul sunt din triburile asimilate pe parcurs...asta e tribul IMMO,daca ma insel aveti dreptul sa ma jigniti:)))

nu te cunosc ca si jucator/ jucatoare dar aici ai facut o afirmatie de noob: arata-mi si mie un trib care pastreaza aceeasi formula inca de la inceputul lumii pana la starea in care a ajuns L10 acum!

Cat despre fantome? Acelea probabil umbla prin sudul hartii! IMMO de la inceputul lumii si pana acum a doborat aproape orice jucator pe care a dat atacuri: singurii jucatori pe care nu a reusit sa ii scoata de pe harta sunt acum in echipa IMMO: poda, nyk3dany, etc .... si nu pentru ca nu am fost in stare sa ii doboram , ci doar pentru ca ne-au castigat respectul ca si jucatori si oameni!
Cat despre fuziuni cu alte triburi: nu stiu ce intelegi tu prin fuziuni ...dar eu inteleg ca fuziune inseamna ca toti jucatori dintr-un trib trec in alt trib: asta inseamna ca noi avem o singura fuziune: cu NEM-ul! in rest au fost doar recrutari de jucatori- jucatori care ni s-au parut suficient de buni pentru a juca in IMMO!
 

DeletedUser

aici a fost "macel" pe forum...

cred ca 7 -10 mesaje au fost sterse cu totul :D
 

DeletedUser

Circulara in tribul RAZBOI

Război împotriva G~EÎnsuşiri
Numele tribului: Război împotriva G~E
Prescurtare: Război
Număr de membri: 151
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 13.532.377
Punctaj total: 13.730.247
Punctaj mediu: 90.928
Loc: 9
Inamici învinşi: 387.126.407 (12.)
» Marchează pe hartă
» Actele tribului (pagina externă)


Jugatorii K.70 si jugatorii totul lumea 10
Partener de discuţie Hunkrum
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

Hunkrum astăzi la ora 13:03
circular mesaj, nu răspund forum mulţumiri pentru mai multe informaţii despre jucători K.70 ;)

Câteva sate cu cel puţin 4 nobil aveţi fiecare jucator?

Sate se pregătească pentru o ofensivă majoră împotriva eulica2 & Getica in Zona.

Am o liste de 55 de sate, cu 5 nobili în fiecare din aceste:
total de 275 nobil.

După rezervare va ataca sate, rezerve care au doar 48 de ore între rezervare şi cuceri, cu o marjă de 8 ore de diferenţă faţă de nobili ;)

Sâmbătă pentru a ataca bine si va dura toata asediu zi, cu fachir la toate satele şi de atac real în rezervă, un sat de atac real, urmate de 4 cucerirea nobile din acelaşi sat.

Exemplu:
1-.Crea 5 file şi reglaţi proporţia atacurilor îndreptate.
2-.Odată ce acest lucru se face in 5 file, apăsaţi şi da OK în fiecare dintre aceste file apăsând apoi Crtl + Tabulator
3-.a ajuns o dată cele 5 atacuri 1 secundă într-un sat, repetaţi paşii în satele învecinate

Ofensator pregătească pentru sâmbătă
(va rugam sa vârfuri în imediata apropiere a fiecărui jucător, să împartă forţele generate în ambele duşmanii tribale şi personale, sunt recunoscute falsuri)
Hunkrum a scris:

1.600 Axe (pentru Lanzera)
3.600 Lumina cavalerie (pentru Infanterie Săbii şi arcaşii)
500 Berbeci (pentru Zid)
200 Catapulte (pentru Fermă)
1 Nobil (pentru a seta timpul maxim transferurile de patru alţi nobili)

+4 Atacurile Nobil consecutiv pentru cucerirea direct
(Atacurile la o secundă, după de atac de curăţare)
+ 50 Axe + 1 Nobil consecutiv pentru cucerirea direct
+ 50 Axe + 1 Nobil consecutiv pentru cucerirea direct
+ 50 Axe + 1 Nobil consecutiv pentru cucerirea direct
+ 50 Axe + 1 Nobil consecutiv pentru cucerirea direct
 

DeletedUser

Sâmbătă pentru a ataca bine si va dura toata asediu zi, cu fachir la toate satele şi de atac real în rezervă, un sat de atac real, urmate de 4 cucerirea nobile din acelaşi sat.

pssst psssst sa ma lamureasca si pe mine cineva....ce e cu fachiru asta pe triburi

au introdus astia o nou trupa ? o noua arma la paladin ? :
 

DeletedUser35216

hai ca te luminez eu zanzi... asa se intampla cand traduci cu google ;))
eu tin minte ca asta era din spania... sau cam asa ceva...
 

DeletedUser

presupun ca e clar ca nu-i roman si ca foloseste google translate... :)

mie imi place ca fiecare nobil din trenuletz e insotit doar de 50 de topoare...
cu astia nu tre sa te chinui mult sa faci interceptare ca ajutat de noroc negativ si cativa amarati de soldati pot omora nobilul (ex 10 spade si 5 cav grea omoara un nobil la noroc 0 )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus