Mesaje amuzante l 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22880

aliv70 astăzi la ora 03:21
daca ai nevoie de niste puncte premium sa imi spui...asa nu se prea poate juca, pierzi prea mult timp...sau nu ? :)

noob123 astăzi la ora 14:11
ai dreptate, am nevoie de niste puncte premium :( ce sa fac si eu. dar cum ti-ai dat seama?

aliv70 astăzi la ora 15:40
sunt baiat destept :)

de fapt, ca sa fiu sincer, intru pe contul celor care ma ataca si verific daca trimit atacuri legale sau nu,,, tie nu am ce sa iti reprosez.


noob123 astăzi la ora 16:44
bravo, esti f tare daca poti intra pe contul altora. ma bucur ca ai intrat si pe contul meu si ai vazut ca nu ai ce sa imi reprosezi :), chiar si fara premium tot am fost corect. Dar daca tot ai intrat pe contul meu...cum se face ca nu apare alt IP decit cel pe care-l cunosc? :)), ce sa faci si tu ai incercat sa ma sperii :)).
 

DeletedUser

HACKERUL aliv70 ... yuhuhuuu :)

breee vezi ca a venit seful FBI dupa 'hackerii" romani :D
 

DeletedUser22880

cum se face de ras aliv :))

probabil, mie mi s-a parut mai amuzant faptul ca am aflat ca nu are premium, deci e un jucator pe sitter, sau unul de pe care se joaca pe parola...nu ca ar fi singurul de pe lumea 10.

Sincer, nu mi-am permis sa emit judecati de valoare despre posturile tale, te rog sa te abtii si tu pe viitor, multumesc frumos...
 

DeletedUser

probabil, mie mi s-a parut mai amuzant faptul ca am aflat ca nu are premium, deci e un jucator pe sitter, sau unul de pe care se joaca pe parola...nu ca ar fi singurul de pe lumea 10.

sau poate are omul probleme financiare ...:confused:
 

DeletedUser

pisica13 în data de 25.02. la ora 02:20
Chiar nu ai somn?Cred ca ti-a fost dor de mine,in cel mai scurt timp si mie mi se v-a face dor de tine;)

costaan astăzi la ora 16:06
te cred, cu 4 admini în grupă şi mie mi-ar veni a rîde...
apropos, cum luaţi contu' ăsta fiecare?
legătură internet...sau... că deh...ceva fcilităţi ar trebui să fie...nu...?


Vulpea cand nu ajunge la struguri zicea ca sunt acri:D
 

DeletedUser

of costaan ... boala grea suspiciunea asta.
dar cred ca ti-e mai "usor" sa acoperi neralizarile tribului People dand vina pe... deja clasica acuza "admini".
 

DeletedUser

eu nu inteleg intrebarea cu contul,ei nu inteleg ca pe contul asta joaca o singura persoana?!Mai am si eu sitter cand nu am acces la internet...nu las sitter decat in cazuri exceptionale,nu sunt asa disperata daca pierd un sat:p
 

DeletedUser

P.S Este foarte ofticat deoarece nu a reusit sa pastreze nici un sat din cele care mi le-a luat:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus