Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30746

vreau sa fiu primul loc astăzi la ora 09:43
accepta invitatia tribului [ally]~TLD~[/ally]
iti spun un mic secret, noi tribul [ally]~TLD~[/ally] avem un pact cu inca 10 triburi mari sa fuzionam peste 10 zile si astfel vom avea peste 80% din harta si vom fi castigatorii acestei lumi , vom fi cea mai rapida lume inchisa vreo data .ASA CA ALEGE ORI VII LA NOI SI ESTI CASTIGATOR ORI RAMAI ACOLO SI JOCI DEGEABA


tari de tot baietii au planuri mari
 

DeletedUser

Deci este clar vor domina lumea :)) , cred ca este o zapaceala pe forumul lor :D
 

DeletedUser

Dupa protectie vor iesi din trib 40-50% din membrii...20-30% vor fi farmati si restul oricum sunt praf :))

Mai mult de 1000 de membrii nu raman dupa 1 luna oricum.
 

DeletedUser

clarisima în data de 31.05. la ora 23:06
te invit sa dai inceput nou inca de pe acuma sa nu regreti mai tarziu :)

multumesc!

oldmac în data de 31.05. la ora 23:20
de ce?

clarisima în data de 31.05. la ora 23:21
doar un sfat prietenesc :)

oldmac astăzi la ora 09:07
ne cunoastem?


clar, nu ma pricep la intimidat vecinii :)))
 

DeletedUser

sper ca nu au dat mesajul la tot server-ul :))

vreau sa fiu primul loc astăzi la ora 09:38
accepta invitatia tribului [ally]~TLD~[/ally]
iti spun un mic secret, noi tribul [ally]~TLD~[/ally] avem un pact cu inca 10 triburi mari sa fuzionam peste 10 zile si astfel vom avea peste 80% din harta si vom fi castigatorii acestei lumi , vom fi cea mai rapida lume inchisa vreo data .ASA CA ALEGE ORI VII LA NOI SI ESTI CASTIGATOR ORI RAMAI ACOLO SI JOCI DEGEABA

uon tupecni iaD astăzi la ora 09:40
joc degeaba,

mai bine sluga intre vip-uri si prieteni decat rege intre noobi

uon tupecni iaD astăzi la ora 09:45
boss daca-mi gasesti iubita in trib la voi jur ca vin... sa fie frumoasa cu varsta intre 16-23 de ani...si sa dai si poze sa ma conving

vreau sa fiu primul loc astăzi la ora 09:53
dar tu ce ai cumva vreun handicap de nu poti sa-ti gasesti iubita in viata reala?

uon tupecni iaD astăzi la ora 09:54
da am

vreau sa fiu primul loc astăzi la ora 09:54
se vede

uon tupecni iaD astăzi la ora 09:55
unde?la profil...or fi pusa careva poza de cand imi curgeau balele dupa doua blonde

vreau sa fiu primul loc astăzi la ora 09:55
la profilul tribului

uon tupecni iaD astăzi la ora 09:58
vezi castelul de la profil?e al meu, mi l-a lasat bunica zestre...

"cand o sa cresti mare, va fi un joc Triburile, sa intri sa pui aceasta poza la profil...vei fi o legenda, te iubeste bunica"

vreau sa fiu primul loc astăzi la ora 10:02
cred ca ai puso prea devreme , bunica ta doar tia spus clar
"cand o sa cresti mare, va fi un joc Triburile, sa intri sa pui aceasta poza la profil...vei fi o legenda, te iubeste bunica"

uon tupecni iaD astăzi la ora 10:03
pai da sunt mare, saptamana trecut mi-am facut buletinul, cand iti faci buletinul esti major:) de acum ma lasa tata sa am prietena...de asta caut:)
 

DeletedUser

tu, ista de pe primul loc... cauti anturaj cu mine :p? (citez din kimo acum)
 

DeletedUser3192

clar, nu ma pricep la intimidat vecinii :)))

oldmac e de la scoala lui Martian :p

Ups.... eroare de sistem...sunt curios cine dintre cei doi da primul inceput nou

sper ca nu au dat mesajul la tot server-ul :))



cam da :
vreau sa fiu primul loc astăzi la ora 09:39
accepta invitatia tribului [ally]~TLD~[/ally]
iti spun un mic secret, noi tribul [ally]~TLD~[/ally] avem un pact cu inca 10 triburi mari sa fuzionam peste 10 zile si astfel vom avea peste 80% din harta si vom fi castigatorii acestei lumi , vom fi cea mai rapida lume inchisa vreo data .ASA CA ALEGE ORI VII LA NOI SI ESTI CASTIGATOR ORI RAMAI ACOLO SI JOCI DEGEABA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27688

asta cu inchisul lumii peste 2 sapt...e cea mai tare faza pe care am putut sa o aud de cand joc triburile:D
 

DeletedUser8914

I Love The Way You Lie astăzi la ora 21:36
Cu mii de scuze,suntem prea multi in zona,te-as ruga sa dai si tu inceput nou,deoarece vream sa le demonstram adminilor ca nu ne place pozitia noastra.

Astept confirmare.


Mersi!


I Love The Way You Lie astăzi la ora 22:12
ai dat?

jolit astăzi la ora 22:13
dap

I Love The Way You Lie astăzi la ora 22:13
mersi!



asta-i satul 475|564


I Love The Way You Lie parca a jucat o lume foarte bine , numai stiu care , asa isi exercita puterea mai nou jucatorii buni ?
 

DeletedUser

e ca la poker man. Arunca-te ca am eu 2 asi si sunt smecher, te fac oricum. La unii e valabil, altii blufeaza cu 2 si 7.
nu se stie peste cine dau si vor da ei inceput nou.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus