Mesaje amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

I Love The Way You Lie e noob rau, pe 24 ajunsese ferma, iar pe lumea 22 unde a avut un punctaj decent a crescut numai din interne
 

DeletedUser40223

Cel mai tare mesaj:


luck1803 a spus:
Ceau,eu am 10 ani si vroiam sa stiu ce e aia MILF,ca nu vrea nimeni sa-mi zica.


Raspunsul , pe masura :))))))


elgoion a spus:
parcda la filmele alea stiti voi rusinoase parca era ceva cu milf ca am descarcat eu de pe onternet




Tribul Might and Magic a declarat război tribului Tribal Legion Of Death!

Nume război: Va declaram razboi

Declaraţie:
Va declaram razboi datorita invitatiilor pe care la dati membrilor tribului nostru!Sunteti multi sa va vad!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta a mai fost pe undeva ?

Bogdan02 astăzi la ora 14:28
Salut,
Ai primit acest mesaj pentru ca esti in primii 2000 de jucatori din lumea25.
Daca ai jucat alaturi de mine pe L21 (Viespi), L23(H/V, aici am stat putin) sau L24 (Ninja Assassin, apoi FaQ) as fi cu atat mai bucuros sa fim colegi de trib si aici. Chiar si daca ai fost inamic ale acestor triburi tot vei fi binevenit in [ally]Gothic[/ally].
Daca joci deja alaturi de prieteni ignora acest mesaj. Daca nu esti intr-un trib inca, sau tribul in care esti nu te-a convins, da-mi un reply mie sau colegilor si vei primi invitatie in tribul [ally]Gothic[/ally].
De ce Gothic? Pentru ca este un trib unic, nou, va avea reguli clare si o emblema frumoasa :p

Stima si spor la farm!
Respect triburilor bune de pe toate lumile.


cine vrea poze frumoase ... sa accepte invitatia .

15xpiz7.jpg


:):):) se cearta cu BW-ul pe directia fuziunii :):):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E clar, esti al doilea care nu a prins faza cu "emblema frumoasa".
B-W nu ma intereseaza pentru diplomatie deoarece jumatate sau chiar trei sferturi vor disparea.
a doua steluta se refera la fuziuni cu alte triburi mici, care ma invita la ei.
merci

Au inceput sa se oftice ca am scris de ei la profil!

serjiniowar astăzi la ora 15:07
RUPTULE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ba nu e clar deloc bre . cum ti-am mai zis afirmatia cu emblema este pusa in alt context decat cel in care ai vrut sa fie pusa .

De ce Gothic? Pentru ca este un trib unic, nou, va avea reguli clare si o emblema frumoasa :p

nici pomeneala aici de cele ce mi le-ai spus pe privat

le : vreti razboi cu ei ? aveti grija ca ei sunt cata frunza si iarba .
oare peste 1 luna cati vor mai ramane si cati din ei vor sti sa joace ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ba nu e clar deloc bre . cum ti-am mai zis afirmatia cu emblema este pusa in alt context decat cel in care ai vrut sa fie pusa .

De ce Gothic? Pentru ca este un trib unic, nou, va avea reguli clare si o emblema frumoasa :p

nici pomeneala aici de cele ce mi le-ai spus pe privat

stai omule calm,a mai fost un trib cu acest nume si pe lumea 15 :)
 

DeletedUser

In acest caz voi modifica denumirea tribului :p oricum nu se potriveste cu frumoasa si controversata emblema.

Eu am jucat pe 1,2,3,4,5 (nu imi mai aduc aminte nici in ce trib am fost) si apoi in 21,23,24, deci nu stiu toate triburile de pe toate lumile. de aceea am nevoie de ajutor cu numele. si asa m-a intrebat cineva daca sunt roker. nu sunt, gothic e un joc rpg.

GoT - a fost ? :confused:
Throne - merge? imi place dar numai daca e primul. :D
Stark - familia nobila din filmul Urzeala tronurilor :rolleyes:, cred ca ar fi cel mai potrivit, daca e original bineinteles.

Va multumesc anticipat de ajutor.
 

DeletedUser

Bogdan02 astăzi la ora 15:05
Salut,
Ai primit acest mesaj pentru ca esti in primii 2000 de jucatori din lumea25.
Daca ai jucat alaturi de mine pe L21 (Viespi), L23(H/V, aici am stat putin) sau L24 (Ninja Assassin, apoi FaQ) as fi cu atat mai bucuros sa fim colegi de trib si aici. Chiar si daca ai fost inamic ale acestor triburi tot vei fi binevenit in [ally]Gothic[/ally].
Daca joci deja alaturi de prieteni ignora acest mesaj. Daca nu esti intr-un trib inca, sau tribul in care esti nu te-a convins, da-mi un reply mie sau colegilor si vei primi invitatie in tribul [ally]Gothic[/ally].
De ce Gothic? Pentru ca este un trib unic, nou, va avea reguli clare si o emblema frumoasa :p

Stima si spor la farm!
Respect triburilor bune de pe toate lumile.

Cred ca toti au primit asa ceva....
 

DeletedUser11240

robert stone astăzi la ora 18:29
ma faci pt un min intemeietor?

cosmin12 astăzi la ora 18:29
Sigur ca nu

cosmin12 astăzi la ora 18:29
Daca asta ai sperat sa gaesti aici imi pare rau sa te dezamagesc insa poti pleca

robert stone astăzi la ora 18:31
ei! vezi ca ma enervezi!! alege ori membru de onoare si sa am drepurile astea sa fiu in conducerea tribului !!

robert stone astăzi la ora 18:32
bine , sper sa ai un trib mai slab , daca nu imi dai ce vreau , pa!

robert stone astăzi la ora 18:32
aaa... da , cand devin cam pe la 500 pcte , te atac !!

cosmin12 astăzi la ora 18:33
Pa . Sa sti ca te astept

robert stone astăzi la ora 18:34
iti dau un sfat nu ma mai enerva!

cosmin12 astăzi la ora 18:34
Ca daca te superi ma inobilezi?

robert stone astăzi la ora 18:35
cand imi fac curtea, da!!

robert stone astăzi la ora 18:35
ba piciulache pe ce l mai joci?

cosmin12 astăzi la ora 18:36
Ok , te astept sa vi cu nobilii. Degeaba ameninti daca nu o sa pui in practica nimic

robert stone astăzi la ora 18:36
ba piciulache pe ce l mai joci?

cosmin12 astăzi la ora 18:37
Nu mai joc pe nici o lume bunicule

La profilul lui la varsta scrie 13 si ma face pici pe mine.
 

dac ul

member
Scor reacție
2
I Love The Way You Lie e noob rau, pe 24 ajunsese ferma, iar pe lumea 22 unde a avut un punctaj decent a crescut numai din interne


Nu a ajuns ferma,a lasat contul in sitter celor din MoD,apoi dupa ce au terminat ce au avut de facut a dat delete.
Nu e frumos sa vorbiti fara sa stiti...
 

DeletedUser

Faus7 astăzi la ora 22:33
Noi vom lua ori ce jucator.......De ce ???
Pentru ca nu se stie care din jucator va fi pe locuri bune peste cateva zile! Un jcuator de 26 de puncte poate ajunge pe locul 1!
Desigur ce inacitvi vor fi concediati:!

ANUNT:

Peste 10 zile se face control! Fiecare jucator va da sitter peste 19 zile la unu din conducatori sau intemeietori si ei va vor ajuta cu sfaturi!

Faus7 astăzi la ora 22:42
Ori ce problema se anunta de zi in colo pe Forum la RUBRICA PROBLEME DE GENERALE! Acolo puteti deschide ce topicuri vreti! Puneti ce intrebari vreti!


O seara placuta!

mama ei de limba romana =))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Peste 10 zile se face control! Fiecare jucator va da sitter peste 19 zile la unu din conducatori sau intemeietori si ei va vor ajuta cu sfaturi!

Adica peste 10 zile, si la ultimii le vine randul peste 19 sau cum ? Poate e mesaj trimis pe bucati in ordine alfabetica, 10-12 zile de la a-f, 12-14 zile f-n...etc :confused:
 

DeletedUser

a batut 9 in loc de zero , la laptoace stiti ca sunt una langa alta cele 2 cifre . e de inteles in euforia trimiterii unui mesaj de importanta vitala pentru trib ca nu ii sta in obicei sa verifice ceea ce scrie ;)
 

DeletedUser

sunt multi care nu stiu sa scrie corect in romana.
mai stiu exemple de "ma-i" si altele. cu liniuta e cel mai greu
 

DeletedUser30856

Necromancer1009 astăzi la ora 22:33
Citat
@@@ Important (2) @@@@


1.SA CREEM UN CENTRU DE NEGOT ( multi au cea ce nu le trebuie si ar vrea sa dea la schimb pe ** folositor )
2.EU ZIC CA PRIMA DATA SA VA CONSTRUITI SATUL ASTFEL ( satul original zid max. , si trupe de aparare cum ar fi arcasii sau cavaleria) - daca va faceti primul sat de aparare aveti cu 45% mai multe sanse sa ramaneti in joc .
3.SA CAUTAM OAMENI SERIOSI CARE POT SA MENTINA TRIBUL CUM AR FI UN CONDUCATOR BUN , SITER , MODERATOR SI RECRUTOR ( nu ne trebuie decat cate unul din fiecare pentru a crea o disciplina profunda ) - daca sunt mai multi de ex. moderatori (se incurca intre ei ) ..
4.CREATI IN PRIMUL RAND O ARMATA BUNA !
5.SI SA AVEM MARE GRIJA PE CINE INVITAM PESTE 3-4-5 SAPT. SAR PUTEA SA FIE CHIAR SPIONI !!
6.SA IMPARTIM TRIBUL IN MAI MULTE BUCATI EX. PARTEA 1- CEI MAI BUNI PESTE 5 000 p Partea 2 - CEI MAI MICI 2500 p si part. 3 - CEI SUB 1 000 p , IAR LA FIECARE TRIB IMPARTIT SA FIE CATE UN CONDUCATOR PUTERNIC PENTRU AI CONDUCE PE RESTUL (cei mici)


strategie de joc in trib cu 600 de jucatori
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus