Rp vs Burn.

  • Autor subiect DeletedUser37151
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce zboara stolul ala de rame si da din coada :))) sa nu fie invers cu atacurile alea dublat:))
 

DeletedUser26763

nu stiu cum mai ai tupeu sa comentezi octaviane tu daca primesti si 200 de atacuri pierzi 30-40 de sate =))) de emy ce sa mai zic mare jucator stie lua sate de inactivi :)))
 

DeletedUser

nu stiu cum mai ai tupeu sa comentezi octaviane tu daca primesti si 200 de atacuri pierzi 30-40 de sate =))) de emy ce sa mai zic mare jucator stie lua sate de inactivi :)))

pierd boss cand nu sunt sprijinit...ca nu pot sa fac singur fata la atatea atacuri aia e....parca tu nu ai luat sate de la inactivi...rade ciob de oala sparta
 

DeletedUser26763

pierd boss cand nu sunt sprijinit...ca nu pot sa fac singur fata la atatea atacuri aia e....parca tu nu ai luat sate de la inactivi...rade ciob de oala sparta
am luat si de la aia dar si de la oameni f activi??? am si eu intrebare pt pdb burn black si ce dracu s-a mai facut...cum de nu ati reusit sa luati niciun sat niciodata de la je??? oricate atacuri s-au dat tot nu ati reusit doar sa va recuperarti in cazuri speciale satele care vi le-am luat sunteti demn de jena
 

DeletedUser

Lasati, iar ati furat conturi si ne atacati rapid de acolo
Ma gandeam sa va apreciez ambitia..dar de fapt sunteti jalnici..nu meritati nici un fel de respect la cum furati pe fata. Daca era doar 1 cont..nu ma agitam..dar deja sunt 5-6 si mai ziceti ca sunteti buni?

Nu mai merita sa te obosesti..orice am face goliti conturi pe banda rulanta..

Am ras de altii cand spuneau ca voi furati, nu-i credeam, acum am simtit-o pe pielea mea! sunteti nimicuri, hoti la drumul mare ..

RP, rusine sa va fie!
 

DeletedUser26763

fustratilor cat mai trebuie sa mintiti....pt ce sa va acoperiti incompetenta???? felicitari burn cel mai incopetent trib de pe l21
 

DeletedUser

Lasati, iar ati furat conturi si ne atacati rapid de acolo
Ma gandeam sa va apreciez ambitia..dar de fapt sunteti jalnici..nu meritati nici un fel de respect la cum furati pe fata. Daca era doar 1 cont..nu ma agitam..dar deja sunt 5-6 si mai ziceti ca sunteti buni?

Nu mai merita sa te obosesti..orice am face goliti conturi pe banda rulanta..

Am ras de altii cand spuneau ca voi furati, nu-i credeam, acum am simtit-o pe pielea mea! sunteti nimicuri, hoti la drumul mare ..

RP, rusine sa va fie!

de curiozitate,ce conturi am furat?sa stiu si eu,conducatorul RP,ca sa nu se termine lumea si fix conducatorii sa nu stie...
 

DeletedUser37659

e simplu,conturile alea care pierdeau sate pe banda rulanta si au fost concediate din Burn...alea sunt cu pricina. toate le-am furat noi si ni le-am golit.

ps:mad:fanatikcriss ce intelegi tu prin cont furat? spargere de parola? am intrat peste el in casa si i-am furat contu? explica-mi si mie te rog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e simplu,conturile alea care pierdeau sate pe banda rulanta si au fost concediate din Burn...alea sunt cu pricina. toate le-am furat noi si ni le-am golit.

GOSTAT Părăsit 29th December 2011 - 02:23 10,972,050
alinescul Părăsit 29th December 2011 - 02:23 8,669,157
Sardi Părăsit 28th December 2011 - 00:24 5,890,484
deathrunner Părăsit 27th December 2011 - 23:24 6,229,127
gigivd333 Părăsit 27th December 2011 - 21:07 10,027,620
Bigmather Părăsit 26th December 2011 - 17:20 10,466,805
Sishu AK47 Părăsit 24th December 2011 - 19:20 179,221
ALPHAED Părăsit 24th December 2011 - 13:22 4,355,629
ochid3lup Părăsit 24th December 2011 - 13:22 5,151,396
corleone68 Părăsit 24th December 2011 - 01:22 0
pandele79 Părăsit 23rd December 2011 - 13:21 7,841,031
pyrobooby Părăsit 20th December 2011 - 01:24 115,339


adica toate astea le-am furat:O?
bai ce tari suntem!!!!care-i ma asa hacker in trib ca vreau sa ma invete si pe mine????ii dau drept de conducator o zi!
 

DeletedUser33394

eu nu vreau sa ma agit. dar intr-o oare care masura este nesimtire..

eu (un oarecare jucator) am renuntat la triburile si m-am gandit sa dau contul.
la care contu a ajuns la co-playeru lui bolocan..
ce a ajuns contul meu..?
spion in Burn + ca ceda satele ..
comicii !!
 

DeletedUser

nu va grabiti...dupa ce pierd satele din granita unii or sa intre inapoi...ex.pandele
 

DeletedUser20252

Burn a uitat cand lua conturi cu forta din CENT,conturi ce nu le apartineau lor ci doar erau in sitter a mai zis cineva ceva?

Pierdeti si acum va dati raniti,hai ca sunteti penibili cu tot cu vedetele lumii 13,albinuk,fervex si care agarici mai sunt pe acolo.


Roata se invarte,lucrurile ce voi le-ati facut in trecut s-au intors si v-au lovit fix la bilute. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37659

eu nu vreau sa ma agit. dar intr-o oare care masura este nesimtire..

eu (un oarecare jucator) am renuntat la triburile si m-am gandit sa dau contul.
la care contu a ajuns la co-playeru lui bolocan..
ce a ajuns contul meu..?
spion in Burn + ca ceda satele ..
comicii !!

pai stai asa. tu,de buna voie si nesilit de nimeni,dai contu lu x,si apoi urli ca de ce a ajuns contu la x? :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus