Rp vs Burn.

  • Autor subiect DeletedUser37151
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37151

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: BURN

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222
Tabăra 2: 41
Diferență: 181

chart
 

DeletedUser20252

Si-o ia burn la papacioc...hahaha ce comici sunt marii jucatori de pe lumea 13...hai daluz...mai fa o eschiza...poate vii inapoi in cent :))
 

DeletedUser

sarbatori fericte :)

Creanga ? Ai grija ca cer jucatorii de la voi invitatie si surpriza sunt cei care au venit din CENT :))
Oricum amuzant el in conducere la burn si cere invitatie la RP :))

Luci, jucatorii care au plecat din cent la burn sunt jucatori de 2 lei ..care au fugit la mai bine ...acuma asteapta invitatie de la noi :)) Le invitam satele cu contu sa se duca pe l27 cat mai au timp sa nu ramana in urma :eek: ..
 

DeletedUser20252

Daca ati sti ce fericit ma faceti cand ii babarditi pe fostii CRL,in special pe daluz.

Singura mea rugaminte e sa dati in ei pana sare tot sangele pe perete :))
 

DeletedUser6065

Sc0rn
domnul meu daca tot vrei sa imi zici ceva spune si tu frumos si numai fi ironic , ca poate nu ne am tarat amandoi valizele prin gara de nord , eu unul am vorbit frumos la adresa voastra si cand ati castigat chiar vam felicitat

multumesc frumos!

in rest despre ce zici tu nu vreau sa comentez asta este alegrea lor ,stiu ca nu tin pe nimeni cu forta si nu este puscarie acolo , fiecare a jucat cum a vrut muschiul lui daca asa au hotarat uni sa faca este alegerea lor si nu am nimica de adaugat ,n rest sa sti ca alti sunt si mai josnici si asa de disperati sunt ca sa nu piarda sate sau sa castige ca fac altele si mai de 2 lei :))

rugamintea mea este daca vrei sa imi scoti ochisori cu ceva , esti invitatul meu dar respectam si nu ma lua la misto ca nu ma cunosti ca sa ne permitem

in rest da tin sa va felicit , sunteti buni trebui sa recunosc si ai si colegii minunati care stie sa faca diferenta n jocul asta
va salut cu tot respectul , va doresc sarbatori fericite si un an nou plin de bucuri

n rest sper sa ma tin de promisiune si sa nu mai calc pe server romanesc vreodata asta daca voi mai juca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37151

Bafta in RL radule :)

asta e farmecu jocu...uneori castigi,alteori pierzi,sanatate si virtute sa fie.
 

DeletedUser37151

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: BURN

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 830
Tabăra 2: 324
Diferență: 506

chart


zdrobitor.
 

DeletedUser

frumoasa miscare burn , macar asa ajungem mai repede cu statistica generala contra voastra pe plus =))
 

DeletedUser18437

rp castiga lumea daca nu se cearta intre ei.topicurile de razboaie nusi mai au rostul ca niciun trib nu mai are sansa fata de ei.
 

DeletedUser

as vrea sa va multumesc personal pentru aceasta fuziune...mi-ati facut viata mai usoara la statistici:D

totusi,o fi oare cartea castigatoare?2 triburi fara aparare fuzioneaza sperand ca ce se va intampla?anyway,good luck

invins este cel care renunta din cauza stresului provocat de acest razboi.
 

DeletedUser

plesuv28
Moderator




Adaugă data: 04/04/08
Locaţie: Buzau
#121 Ieri, 20:03:33 Sus
Topic inchis!
Felicitari tribului RP!

Ce felicitari le mai dai la astia
Vad ca ii iubesti mult de tot :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus