Început nou?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19306

Este ff greu daca vei da inceput nou....
Sa luam prin absurd urmatoarea situatie...
Un trib format din prieteni,se hotarasc cu toti sa o ia de la capat,printr'un inceput nou..Se stabileste zona,ora ....dar este urmatoarea problema.
De cate ori creste raza,"cercului"...se miscoreaza sansele de a nimeri toti intr'o anumita zona....automat se diminueaza si sansele de supravietuire a tribului.


Concluzia mea este... Nu se merita,prin simplul fapt ca dai cu piciorul intr'o munca deja facuta,iar probabilitatea sa faci ceva mai bun este ff.mica..
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Nu se merita,prin simplul fapt ca dai cu piciorul intr'o munca deja facuta,iar probabilitatea sa faci ceva mai bun este ff.mica.
Angel, cu ce scop joci acest joc?
Ce scop ai tu in joc?
Un trib format din prieteni,se hotarasc cu toti sa o ia de la capat,printr'un inceput nou..Se stabileste zona,ora ....dar este urmatoarea problema.
Sa combinăm situaţia de faţa:
Tribul nu ar fi format de prieteni, asta ar insemna ca sansele de supravieţuire sau de reuşită pot fi mai mari.In sens unic, ar interveni dorinţa de cunoaştere, sau a inchegare a unei echipe bună din toate punctele de vedere.
Apoi, nimeni nu da inceput nou, daca nu sunt destui doritori.
Contează mulţi pe baza calităţii, nu a cantităţii.Deci, cat mai puţini si cat mai dornici.

Nimeni incântat sa plece de la zero?
 
Ultima editare:

quz0r

member
Scor reacție
144
In caz că nimeni nu răspunde pozitiv propunerii, rog un moderator să inchidă tema.

Pentru nehotărâţi, propunerea rămane disponibilă, contact in pm.
 

DeletedUser

ce faci Q, gata covalescenta :eek: si ai chef de joc sau a fost doar o scuza penibila? nu ma pot abtine sa nu comentez din moment ce anunti ca nu ai timp de joc in schimb esti prezent zilnic pe extern :D

pentru ceilalti: in caz ca nu a fost suficient de clar, vrea sa isi faca trib la caldurica, langa cuka ;) :eek:
cauta recruti cu plapumioare :p
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Nu am timp de joc,
1.dacă nu-mi prieşte anturajul.
2.daca sunt scarbit de unele prezenţe.
3.pe extern, nu dau comenzi si nu rezolv problemele a 120 de playeri, zilnic.(Doar de dragul de a fi conducător sigur nu unicul, dar posibil singurul.)
4.o poţi numi scuză penibilă, dar foarte intemeieată.(Amintesc ca mi-a fost schimbata parola de un coleg, intemeietor la naiba.Apoi, eu cu ce incredere si tragere de inima sa mai joc acolo, unde au ramas doar guralivii?Seniorii si oamenii cu activism s-au retras, veteranii au fost retraşi)

Cont in top 25, facut praf.Prefer sa-mi numeşti retragerea cum doreşti.Asta, daca te referi la L16.Acolo nu se mai putea face nimic, in esenţa, contul mi-a fost facut praf.Si, da.Am gasit o scuza penibilă, ca sa nu va/le spun in fata ca m-am saturat de figurile si discutiile aburitoare ale voastre/lor.Sa nu va simtiti prost, nu mai am timp de joc.Nah.
Apropo, eram pe patul de spital cand mi-au facut "schema".Ia zi, e sau nu scuza penibilă?
Am un gust amar si sper sa nu mai dau peste astfel de fenomene gen Pohar.


Apoi, fiind singura lume pe care activez, si faptul ca am intrat abia acum in paine, unde crezi ca aş putea intra?In K54?
Dupa logică, la margine.
 

DeletedUser

vezi ca scot cuisorul imediat :D

on topic: nu dau inceput nou chiar daca e penurie de resurse in zona, chiar daca vecinii sunt blindati, chiar daca sunt langa un cont de 3 ori cat mine (la punctaj, ca la kilograme mai greu ma ia careva: mai nou am inscriptie cu 'gabarit depasit')

@Q: nu imi plac ipocritii indiferent cat de corect ar scrie (prefer un incult cu caracter)
ce-mi plac mie astia de se bat cu pumnii in piept referitor la corectitudine si in timp ce o fac sunt incorecti =))
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Să arunci grenada?:))
Uşor, să nu nimereşti pe vreo careva.

Da, m-am prins Xb :)..Mai greu, dar am facut-o.

p.s Mulţam pentru luminare Borgora.
 
Ultima editare:

DeletedUser

quzor era un mesaj codat catre mine si nu are treaba cu grenada :D. Nici eu nu dau inceput nou niciodata deoarece intotdeauna imi indeplinesc obiectivul pe orice lume as juca si de obicei ce am de facut nu se poate face avand un cont la margine ci doar daca esti prezent in mijlocul actiunii.
 

DeletedUser

De ce ai deshis aceasta tema?...Nu te baga nimeni in seama??...Planuiesti marginea...sau pur si simplu ai vrut sa ne faci o impresie :)

Stai linistit,ca,ne-ai facut impresii prin posturile tale anterioare,prin alte topicuri :p

On topic: Nou Inceput este pentru n00bi sau pentru n00bieni,cum le spunem noi...Voi astia de sunteri mari punctari si jalnici jucatori...n00bienii nostrii preferati,ati face si pe dreaq in 4 ca sa ramaneti sus...

Un jucator nu da niciodata nou inceput...Mai bine da stergere :D
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Prea multe liniuţe desparţitoare.
Nu cred că am fost vreodată provocat 1 vs 1 si am refuzat.Nu-mi amintesc.
Vorbesc, pentru ca ori cunosc persoana de pe alte servere, ori imi este prieten, fost duşman.Clar nu subscriu in neştiinţă.
Am buzunarele pline de posturi inutile.Fă ceva util.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Da, imi eşti superior la tot, inclusiv cultura.
Poftim, acum de ce ai mai postat replică?

Nu te chinui sa mai aşezi una mai jos.
 

DeletedUser

Ba da, ai.
Cel mai recomandat este ignorul...:D..

Dacă nu merge, aplicăm X-u ala al tau:))

Te rog sa ma ignori :D
Te rog sa ma x-ezi pe harta...si te rog sa imi faci ceva :D
Cum nu poti,cum nu ai cu ce...ramane sa mai dai cateva dume ieftine pe extern :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus