#1774 Mos Nicolae

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

iti zic ca esti cel mai slab moderator...iti zic in fata nu mie rusine...chiar mi se rupe dar ce se intampla pe speedul romanesc nu am mai vazut niciunde...cand tu setezi o runda o lasi pana la capat nu ii schimbi de 10 ori durata...asta se face doar la voi in bucuresti...cred ca toti de aici sunt de acord cu asta...inca o data e jenant ce faci tu.mai bine lasa-l pe mario sa seteze rundele.e mult mai inteligent ca tine

+ 1
 

DeletedUser40422

vad ca toti se feresc sa le zica in fata dar asta e purul adevar
 

DeletedUser25829

iti zic ca esti cel mai slab moderator...iti zic in fata nu mie rusine...chiar mi se rupe dar ce se intampla pe speedul romanesc nu am mai vazut niciunde...Cand tu setezi o runda o lasi pana la capat nu ii schimbi de 10 ori durata...asta se face doar la voi in Bucuresti...cred ca toti de aici sunt de acord cu asta...inca o data e jenant ce faci tu.Mai bine lasa-l pe Mario sa seteze rundele.E mult mai inteligent ca tine

Bine si ce te doare pe tine ? Dute pe .Serbia!
 

DeletedUser40422

Bine si ce te doare pe tine ? Dute pe .Serbia!

off off ofticatule...monchengladbach e chiar IN germania cand ai trecut ultima data pe la ora de geografie?Daca vorbesc mai multe limbi ce te deranjeaza pe tine?ti-am scris tie in sarbeste sau in germana?asa ca Taci ...dute invata sa joci si dute dai un pwp la raka...poate iti scurteaza runda
 

DeletedUser25829

off off ofticatule...monchengladbach e chiar IN germania cand ai trecut ultima data pe la ora de geografie?Daca vorbesc mai multe limbi ce te deranjeaza pe tine?ti-am scris tie in sarbeste sau in germana?asa ca Taci ...dute invata sa joci si dute dai un pwp la raka...poate iti scurteaza runda

Stiu si eu stai linistit lafel ca si Borussia Dortmund !
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu am spus ca scurtez runda din setari, e interesant cum interpretati gresit anumite afirmatii. Din punctul meu de vedere este foarte simplu, nu iti place, i-ati jucariile si pleaca, fara suparare.

Te intreb si eu asa, sa ma aflu in treaba...daca nu iti pasa ce cauti aici sa iti dai cu parerea ?
 

DeletedUser33163

off off ofticatule...monchengladbach e chiar IN germania cand ai trecut ultima data pe la ora de geografie?Daca vorbesc mai multe limbi ce te deranjeaza pe tine?ti-am scris tie in sarbeste sau in germana?asa ca Taci ...dute invata sa joci si dute dai un pwp la raka...poate iti scurteaza runda

partizan nu era in serbia cumva ? ... ca parca erai mare fan
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
mda sa se termine vineri seara la 20:00 ar fi superb cine e Pro?



Si tu, horaraste-te ce vrei.


Sa fie clar, runda se termina mai devreme daca si numai daca se va indeplini o anumita conditie de win ce va fi anuntata zilele urmatoare. Voi credeti ca eu stau sa scurtez runde ca asa vrea muschiu meu sau al celor care posteaza mai sus ? Pe runda sunt 120 si ceva de jucatori acum, asa ca parerea celor 4-5 de pe aici este irelevanta din punct de vedere statistic.
 

DeletedUser

Sunt 120 de jucatori pe speed si mai joaca vreo 10 .
Si cei 10 care mai joaca sunt deja plictisiti.
 

DeletedUser40422

Sunt 120 de jucatori pe speed si mai joaca vreo 10 .
Si cei 10 care mai joaca sunt deja plictisiti.

pana duminica se vor mai juca maxim 5

deci +1

PS : zicea acuma un batran in spatele meu...cand jucam noi speed astia de pe .ro nici nu stiau ca va fi asa ceva pe serverul lor si acuma ei modifica rundele cum vor ei... :D nu dau nume dar majoritatea de aici il pot ghici
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Imi pare rau, dar nu se pot seta numai runde scurte desi v-ar conveni de minune, nu ? Asta este, nu putem mereu sa facem exact ceea ce ne place.

@borussia monchengladbach

Intra si tu sa fie 6
 

DeletedUser40422

Imi pare rau, dar nu se pot seta numai runde scurte desi v-ar conveni de minune, nu ? Asta este, nu putem mereu sa facem exact ceea ce ne place.

@borussia monchengladbach

Intra si tu sa fie 6

daca ma crezi chiar asa obsedat sa stau sa joc runda de 6 zile se pare ca ai gresit persoana..cand jucam eu runde dinastea eram clasa a 5a timpu imi permitea + ca avem co-player pe taicameu ce imi tinea locu cand eram la scoala dar acuma timpul a trecut majoritatea timpului il petrec pe terenul de fotbal sau in tribune .joc runde de maxim 5 ore in weekend si nici atunci toata runda;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Si eu imi petrec majoritatea timpului muncind...pentru datorii, pentru intretinere, pentru mancare...etc, am timp sa ma duc si la fotbal si pe stadion, dar stiu sa fac si diferenta intre o parere si o statistica, daca unu zice rosu si 2 zic verde, atunci se face verde, asta in primul rand, in al doi-lea rand consider ca viata m-a educat suficient incat sa imi exprim pararile personale fara a jigni pe altii, chiar daca pe unii i-ar putea deranja parerea in sine. Opiniile, sugestiile exprimate decent sunt constructive intotdeauna pentru cine stie sa le asculte.
 

DeletedUser

+1 de la mine tavy , dupa cum am zis si eu la spam acum cateva zile sunt foarte multi jucatori de triburile care sunt obsedati de calculator si care nu merg la scoala pentru ca vor ei sa joace speed.
Ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat niste parinti cu capul pe umeri care au grija de mine si care ma supravegheaza , altfel ajungeam si eu sa imi petrec patru ani din viata pe speed-uri.
P.S. mai iesiti si voi oameni buni prin oras la o gura de aer sau macar mergeti la scoala ... peste trei-patru ani cand o sa impliniti 18 ani nu o sa va ofere Rakanishu o locuinta si un serviciu de unde sa va castigati painea doar pentru ca ati jucat pe speed-urile lui !!!
 

DeletedUser40422

Si eu imi petrec majoritatea timpului muncind...pentru datorii, pentru intretinere, pentru mancare...etc, am timp sa ma duc si la fotbal si pe stadion, dar stiu sa fac si diferenta intre o parere si o statistica, daca unu zice rosu si 2 zic verde, atunci se face verde, asta in primul rand, in al doi-lea rand consider ca viata m-a educat suficient incat sa imi exprim pararile personale fara a jigni pe altii, chiar daca pe unii i-ar putea deranja parerea in sine. Opiniile, sugestiile exprimate decent sunt constructive intotdeauna pentru cine stie sa le asculte.

acuma o dai cu vorbitu corect?eu ti-am zis in fata cum sta treaba.m-am saturat sa-i aud pe unii pe skype ca asta baga runde de tot rahatu si asa trebuia cineva sa-ti spuna si nu mi-a fost rusine sa-ti zic eu chiar cred ca am avut un motiv bine intemeiat
 

DeletedUser

+1 de la mine tavy , dupa cum am zis si eu la spam acum cateva zile sunt foarte multi jucatori de triburile care sunt obsedati de calculator si care nu merg la scoala pentru ca vor ei sa joace speed.
Ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a dat niste parinti cu capul pe umeri care au grija de mine si care ma supravegheaza , altfel ajungeam si eu sa imi petrec patru ani din viata pe speed-uri.
P.S. mai iesiti si voi oameni buni prin oras la o gura de aer sau macar mergeti la scoala ... peste trei-patru ani cand o sa impliniti 18 ani nu o sa va ofere Rakanishu o locuinta si un serviciu de unde sa va castigati painea doar pentru ca ati jucat pe speed-urile lui !!!



hehe
si cu asta ai pus capac
eu nu joc din acel motiv
nu ca nu imi place jocu;...dar cand vii la ora 19:00 de la munca numa de triburi n-ai chef
 

DeletedUser40422

hehe
si cu asta ai pus capac
eu nu joc din acel motiv
nu ca nu imi place jocu;...dar cand vii la ora 19:00 de la munca numa de triburi n-ai chef

tu sa taci bai! :) ca nu ai mai dat nici1 semn de viata...ai uitat vremurile cand atacai cu lanci si te-am luat toti din MCL sub aripa noastra pe .net si te-am invatat sa joci...acuma nu mai dai nici1 semn de viata...RUSINE bai sapca rosie
 

DeletedUser

dar de ce nu spuneti voi k de fapt nu durata rundei va deranjeaza ci faptul ca nu puteti castiga niste amarate de PP-uri pt ca nu aveti timp sa jucati, avand in vedere ca toti sunteti fie la scoala fie la servici cred ca aveti aceleasi sanse, si din cateva runde jucate am observat ca sunteti mereu aceeasi, asa ca pana la urma care este problema? Ati cerut o runda speed de Mos Nicolae si vi s-a oferit.
 

DeletedUser

tu sa taci bai! :) ca nu ai mai dat nici1 semn de viata...ai uitat vremurile cand atacai cu lanci si te-am luat toti din MCL sub aripa noastra pe .net si te-am invatat sa joci...acuma nu mai dai nici1 semn de viata...RUSINE bai sapca rosie


eeeeee
scuze dar sincer chiar nu mai am timp de calculator
nici de sarbatori nu sunt liber
de abia 2dec si 1 ian sunt liber..stima pentru toti membrii MCL
si apropo,ala cu lanciile er marian
:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus