#1774 Mos Nicolae

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Aici gresesti, speedurile nu sunt ale mele si nici ale lui mario sau mai stiu eu cine va fi "de servici" dupa noi, rundele noi doar le setam si atat, atat eu cat si mario, si cei care au avut grija de serverul asta inaintea mea au tinut cont de parerile voastre in mare parte si in limita posibilitatilor ( tehnice, permisive, etc ) si asta nu aveti cum sa negati, dar dupa cum am spus mai sus...nu se pot satisface toate parerile si dorintele, intotdeauna vor exista critici, uneori jigniri, injuraturi...etc, n-are nimic...mergem inainte. Eu mai stiu ca nu este obligat nimeni sa participe la runde, nu iti place...astepti ce consideri tu ca ti se potriveste.
Ca exista jucatori care sunt non-stop pe joc, da, nu contest asta...dar nici nu trebuie sa ii judecam/jignim...poate au fost perioade cand fiecare dintre noi a avut momente de genul.
 

DeletedUser40422

dar de ce nu spuneti voi k de fapt nu durata rundei va deranjeaza ci faptul ca nu puteti castiga niste amarate de PP-uri pt ca nu aveti timp sa jucati, avand in vedere ca toti sunteti fie la scoala fie la servici cred ca aveti aceleasi sanse, si din cateva runde jucate am observat ca sunteti mereu aceeasi, asa ca pana la urma care este problema? Ati cerut o runda speed de Mos Nicolae si vi s-a oferit.

daca tu crezi ca niste amarate de pp-uri 400 la numar sunt problema te inseli. singura problema e ca nu avem parte de FUN ceea ce vrem noi la 1 runda de speed ...sa fie cat mai animata
 

DeletedUser

dar de ce nu spuneti voi k de fapt nu durata rundei va deranjeaza ci faptul ca nu puteti castiga niste amarate de PP-uri pt ca nu aveti timp sa jucati, avand in vedere ca toti sunteti fie la scoala fie la servici cred ca aveti aceleasi sanse, si din cateva runde jucate am observat ca sunteti mereu aceeasi, asa ca pana la urma care este problema? Ati cerut o runda speed de Mos Nicolae si vi s-a oferit.


Ma intelegi ca mie mi se rupe(scuze de exprimare) de 400 PP-uri ?
Daca vroiam sa le castig cautam pe cineva sa joace la mine pe cont non-stop dar le pot obtine si daca ii cer lui maicamea niste bani sa-mi cumpar , dar decat sa dau 40 de lei pentru 400 pp mai bine ma duc cu prietenii la o bere si in oras...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
acuma o dai cu vorbitu corect?eu ti-am zis in fata cum sta treaba.m-am saturat sa-i aud pe unii pe skype ca asta baga runde de tot rahatu si asa trebuia cineva sa-ti spuna si nu mi-a fost rusine sa-ti zic eu chiar cred ca am avut un motiv bine intemeiat

Nu o dau cu vorbitul corect, nu am specificat nicaieri asta, citeste te rog mai bine tot ce am postat mai sus.

Este normal ca unii sa fie nemultumiti de anumite runde, totusi sunt runde propuse de voi, in procent foarte mare, deci cu alte cuvinte va cam injurati singuri...ma rog, cel putin cei la care faci referire mai sus. Poate de acum inainte voi baga doar runde gandite de mine si nu voi mai tine cont de propunerile voastre( nici eu nici mario - cel care face rundele de vreo luna ), si atunci macar o sa aveti motive intemeiate sa ma injurati.

avem 1 mare si bine INTEMEIAT...unde e FUN-UL de pe runda asta?NICAIERI!

Eu sunt totusi de parere ca nu ar trebui sa te erijezi in purtatorul de cuvant al majoritatii.
 

DeletedUser

Aici gresesti, speedurile nu sunt ale mele si nici ale lui mario sau mai stiu eu cine va fi "de servici" dupa noi, rundele noi doar le setam si atat, atat eu cat si mario, si cei care au avut grija de serverul asta inaintea mea au tinut cont de parerile voastre in mare parte si in limita posibilitatilor ( tehnice, permisive, etc ) si asta nu aveti cum sa negati, dar dupa cum am spus mai sus...nu se pot satisface toate parerile si dorintele, intotdeauna vor exista critici, uneori jigniri, injuraturi...etc, n-are nimic...mergem inainte. Eu mai stiu ca nu este obligat nimeni sa participe la runde, nu iti place...astepti ce consideri tu ca ti se potriveste.
Ca exista jucatori care sunt non-stop pe joc, da, nu contest asta...dar nici nu trebuie sa ii judecam/jignim...poate au fost perioade cand fiecare dintre noi a avut momente de genul.


Si eu am avut perioade cand am fost obsedat de acest joc si de calculator dar credema ca in viata mea nu am chiulit de la scoala sa intru pe speed si nici nu o sa fac asta !!!
Imi imaginez ce parinti au aia care nu merg la scoala ca sa joace triburile !
Nu este vina lor , este vina parintilor.
 

DeletedUser40422

uitate la meci si o sa vezi Fun-UL
jci+te uiti la meci=26 pct
:))

nici macar 26.ca nu ma chinui sa intru pe runda


@ raka: daca bagi runde setate de tn e si mai jale :) macar lasa-l pe mario...si pana la urma dc nu incercati modelu de pe .br?
 

DeletedUser

nu este vina parintilor ca ei lucreaza 12 ore sa aiba odrasla cu se imbraca la scoala si ce manca acasa, si nu are timp sa treaca pe la scoala sa vada cate absente au copiii, si sa nu uitam k sunt si multi care joaca de pe tel mobile....
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Uite ca sa iti fac tie pe plac, voi baga numai runde setate si gandite de mine personal. Nu mai accept nici un fel de propunere ( am inchis si thread-ul respectiv ), macar sa aveti motiv intemeiat sa ma injurati, nu-i asa ?

Nu va convine ? Nu imi pasa.
 

DeletedUser

Nu o dau cu vorbitul corect, nu am specificat nicaieri asta, citeste te rog mai bine tot ce am postat mai sus.

Este normal ca unii sa fie nemultumiti de anumite runde, totusi sunt runde propuse de voi, in procent foarte mare, deci cu alte cuvinte va cam injurati singuri...ma rog, cel putin cei la care faci referire mai sus. Poate de acum inainte voi baga doar runde gandite de mine si nu voi mai tine cont de propunerile voastre( nici eu nici mario - cel care face rundele de vreo luna ), si atunci macar o sa aveti motive intemeiate sa ma injurati.



Eu sunt totusi de parere ca nu ar trebui sa te erijezi in purtatorul de cuvant al majoritatii.



nu am nimic cu rundele care sunt facute acum
dar parca atunci cald le facea alizeea eram mult mai colorate
 

DeletedUser40422

nu este vina parintilor ca ei lucreaza 12 ore sa aiba odrasla cu se imbraca la scoala si ce manca acasa, si nu are timp sa treaca pe la scoala sa vada cate absente au copiii, si sa nu uitam k sunt si multi care joaca de pe tel mobile....

hahahahahahha buna asta...daca imi arati pe cnv care joaca speed viteza 100+ de pe tel mobile iti dau eu 400ppuri :)


@raka : eu chiar ma bucur! oricum te voi injura
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
nu am nimic cu rundele care sunt facute acum
dar parca atunci cald le facea alizeea eram mult mai colorate

Procedura era aceeasi, se tinea cont de parerile voastre, poate avea mai mult talent, mai mult timp liber...nu stiu, dar stiu ca mereu tot ce "a fost" e mai bun ( si nu e valabil doar pentru jocul asta ).

@raka : eu chiar ma bucur! oricum te voi injura

Daca atata poti, n-am cum sa ma supar.
 

DeletedUser

din pacate pt triburi eu nu joc cu PP-uri, am uitat, mai nou ne jucam pe tablete, am avansat...
 

DeletedUser

nu este vina parintilor ca ei lucreaza 12 ore sa aiba odrasla cu se imbraca la scoala si ce manca acasa, si nu are timp sa treaca pe la scoala sa vada cate absente au copiii, si sa nu uitam k sunt si multi care joaca de pe tel mobile....

Credema ca parintii mei lucreaza si ei foarte mult ca sa am si eu ce manca acasa dar sa nu suni dirigintele macar odata sa te interesezi de situatia copilului asta inseamna ca nu iti pasa de copil.
 

DeletedUser

Procedura era aceeasi, se tinea cont de parerile voastre, poate avea mai mult talent, mai mult timp liber...nu stiu, dar stiu ca mereu tot ce "a fost" e mai bun ( si nu e valabil doar pentru jocul asta ).

cam ai dreptate
dar faza e ca din joc chiar lipseste FUN-UL acum..sunt putini...trebuie cumva promovat speedul
vad ca de ce se baga premii la runde de ce sunt mai putini jucatori...e chiar interesanta treaba asta
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Hai ca de la setari de runde am ajuns sa o dam in viata reala si sa tinem lectii de moralitate, nu e cazul si nici locul potrivit pentru asta !

Topic inchis, se va anunta aici daca runda in curs va suferi sau nu modificari.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Maine ( sambata 10.12.2011 ) intre orele 11-12 vor fi introduse pe harta doua sate superdezvoltate, jucatorul care va cuceri ambele sate si le va pastra timp de 1 ora va castiga si va inchide runda.

* Daca pana la ora 15:00 conditia de victorie nu va fi atinsa, runda va continua normal si se va incheia la data si ora stabilita. ( satele speciale vor fi retrase )
* Limita de ferma ramane activa pe toata durata rundei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus