3 zile de pace

  • Autor subiect DeletedUser1945
  • Data de început

DeletedUser1945

Dupa cum unii dintre dumneavastra ati aflat deja, unul dintre colegii nostri, cunoscut in lumea aceasta sub nickul Transilvania, a incetat din viata. Fost intemeietor si conducator al tribului Hold2, ne-a aratat in repetate randuri ca era un om deosebit, iar disparitia lui ne-a lasat o mare tristete in suflete.

Dorind sa ne oferim mai mult timp in aceste zile pentru a ne gandi la fostul nostru prieten, tribul nostru a decis in mod unilateral suspendarea oricaror operatuni militare impotriva opozantilor nostri din joc pana marti la ora 8, declarand 3 zile de pace. Actiunilor militare care sunt la aceasta ora "pe drum" nu le vom raspunde decat defensiv.

Invitam toate triburile acestei lumi sa ni se alature, in semn de respect fata de omul care a fost Transilvania.

Dumnezeu sa te odihneasca, prietene!

Floh Naxolb (aka Cher-Cher) - tribul Nu!
 

DeletedUser

ramane de vazut cine accepta pacea...


Condoleante Familei decedatului...si Dumnezeu Sa`l ierte!
 

DeletedUser

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!!!
Este teribil de trist cand auzi lucruri de genul acesta... condoleante familiei si tribului Hold2
 

DeletedUser

si din noobs a plecat unul dar asta asta e mai de mult
de la profilul noobs

"Si acum, lasand orice gluma la o parte, anuntam cu regret disparitia dintre noi a jucatorului
ianys.
Ne-a fost bun coleg, a fost un om extraordinar, dar din pacate, pentru el, jocul vietii s-a sfarsit mult prea devreme, la doar 25 de ani a fost chemat la Dumnezeu... In memoria lui, vom pleca zilnic privirile in pamant pentru un moment de reculegere
"

Dumnezeu sai odihneasca
 

DeletedUser25931

nui cunosc....nu am vorbit niciodata cu ei...dar d-zeu sai ierte....
____________________________________________________________________________

nu am mai auzit de cineva care sa moara si sa aiba cont de triburi....decat acum ...aici....:(:(
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
...
Ne-a fost bun coleg, a fost un om extraordinar, dar din pacate, pentru el, jocul vietii s-a sfarsit mult prea devreme, la doar 25 de ani a fost chemat la Dumnezeu... In memoria lui, vom pleca zilnic privirile in pamant pentru un moment de reculegere
Dumnezeu sai odihneasca


25 ani, D-zeu sa-l odihneasca in pace :(
 

DeletedUser

G~E, partenerii nostri de joc, care sunt in razboi cu noi, de exemplu, au raspuns apelului nostru. Le multumesc pentru ca au inteles ca dincolo de acest joc exista lucruri cu mult mai importante.



si eu am decis sa nu atac pe nimeni timp de 72 de ore...
ar fi trebuit sa dai msg` la fiecare trib...sa se faca pace...cum era si pe lumea 3 cand a murit el-comandante86....
s`a facut pace pentru 4 zile...

 

DeletedUser

Dumnezeu sa il odihneasca in pace!!!

HOLD2...multa putere sa continuati !
 

DeletedUser

Dumnezeu sa-l odihneasca!

Condoleante si Dumnezeu sa-l odihneasca in pace. R.I.P
 

DeletedUser

Sincere condoleante familiei sale si tribului sau......
Am speranta ca veti duce tribul acolo unde a vrut el sa fie.....
 

DeletedUser22880

tribul Gemina se alatura propunerii de suspendare a actiunilor ofensive, speram ca si altii sa se alature acestei initiative. Mi se pare de bun simt ca, macar in aceste momente sa aratam putin respect fata de unii din cei cu care ne-am intalnit in acest joc.

Transmitem condoleantele noastre familiei jucatorului si colegilor sai din tribul Hold2.
 
Sus