88 vs C.I.R.

  • Autor subiect DeletedUser36141
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30628

eeeeee :d...sa stii :p...ce frumos am intrat intre voi :D....statea si eu la caldura voastra :))))
 

DeletedUser24374

=)

sa imi trimiti resurse
vreau sa trag tare sa intru in actiune iar
nu il las eu pe bismaster asa :D
 

DeletedUser30628

ma sincer nu prea am resurse :( ca is in refacere totala cu trupele :)).....ca acum m-am mutat si eu pe granita...si am nevoie de resurse :D:D:D:D
 

DeletedUser

ma sincer nu prea am resurse :( ca is in refacere totala cu trupele :)).....ca acum m-am mutat si eu pe granita...si am nevoie de resurse :D:D:D:D

Ce chitros, de cand e pe 9 gata, nu mai baga muritorii de rand in seama :D:D:D
Neme, lasa bre ca ne facem noi mari si ii luam tot :p:p:p
ON: Bafta ambelor triburi...
 

DeletedUser34356

Care este pozitia Alt+f4 fata de acest razboi ?Pot reprezenta un factor decisiv in victoria unora sau altora(parerea mea de amator)
 

DeletedUser35876

Pai si Viking poate fi un factor...*** se va forma o colaborare cu cei din CIR
 

DeletedUser35286

da,si SMR,FUN si -TOR- sunt decisivi...daca fac coalitie cu mama
 

DeletedUser20252

Declaratia de razboi a trebuit sa o fac prin SMS,ca mesajul din joc nu mi l-a citit tulio :(

Si CENT a declarat razboi C.I.R.-ului tot datorita faptului ca au recrutat Lords,dar nu a citit nimeni mesajul meu. :)
Cu ocazia asta o sa afle de pe extern. :D

Iar si-au facut astia Lords,doamne...cum naiba au ajuns noobii astia sa aiba un punctaj atat de mare? :))
E de rasul curcilor,ceva mai penibil de cat ce fac astia pe lumea asta nu am vazut nicaieri :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iti dai prea multa importanta man,pe tine te scot in 8 ore fix de pe joc,tu calitati individuale de joc nu ai,tu esti un jucator de duzina tot te bagi in seama,dar iti inchid eu gura curand,sincer mam cam plictisit de luciferi,de mai stiu eu ce personaje venite din intuneric,nu ai tu treaba cu jocul asta,zi sincer de cate ori ai inceput si ai reinceput jocul asta,pe 21,pe langa ca esti un juc mediocru mai ai si tupeu,hai ca deja ** cam mult :)
 

DeletedUser20252

Am inceput jocul de vreo 10 ori pe lumea asta,pana cand intr-un sfarsit am cazut pe langa noobi si am reusit sa ma dezvolt si am ajuns la punctajul care il am doar pentru ca altii mi-au cedat satele.Te rog frumos sa nu ma ataci pentru ca sunt foarte slab si nu vreau sa ajung la margine.

Multumesc pentru intelegere. :D
 

DeletedUser

Am inceput jocul de vreo 10 ori pe lumea asta,pana cand intr-un sfarsit am cazut pe langa noobi si am reusit sa ma dezvolt si am ajuns la punctajul care il am doar pentru ca altii mi-au cedat satele.Te rog frumos sa nu ma ataci pentru ca sunt foarte slab si nu vreau sa ajung la margine.

Multumesc pentru intelegere. :D


ai puncte si inamici invinsi cam putini,dar nu despre asta e vorba,e vorba ca tu nu ai treaba cu jocul si o sti si tu,ai 200000 de pct si ti se pare ca esti vreun jucator nemaipomenit?
 

DeletedUser11365

domnule,alex kenji..si eu personal m-am saturat de aroganta ta nejustificata..daca tu asa crezi ca esti jucator,te invit langa mine pe harta..oricum,acuma de cand s-a lasat dudu,zona e pustie,ma mai ataca cate un copil ambitios,prin urmare ma plictisesc..vino langa mine sa vedem daca tu ai habar de jocu asta..vorbeste cu ozzy sa-ti cedeze niste sate..

Spor..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus