abc - Activ in interior si te simti bine!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Dar ce limbaj demn de un mare conducator mai mcbecks :) .
In tribul tau ~TRX~ eu am batut pe alte lumi minim 20 de jucatori de acolo ;) .
Nu stiu daca mai joaca sau nu dar jucau oricum in ~TRX~ .
Si ce crezi ca daca esti locul 1 esti cine stie ce jucator :) ???
Ai luat 90% sate de la jucatori din tribul tau ;) .
Desi si asta este o arta sa faci jucatori sa se lase pe capete ca sa ii iei satele ;) .
Hai succes cu tribul asta este parerea mea despre tine .
 

DeletedUser

Gata, gata. Bloom a inventat "abc"-ul! Aveti orgasm acuma?

Felicitari Bloom pentru ca ai inventat un nume la care cu siguranta nu se putea gandi nimeni! E ceva extraordinar... mirific... senzational... morobolant... oricine si-ar dori numele acesta la trib, insa nu il poate folosi pentru ca e inregistrat (A venit X-ul pe el, ca pe mIRC)

Cu aceasta ocazie vreau sa va amintesc ca:
- Eu am pus punctul pe j
- Eu am pus virgula sub ş
- Eu am pus caciula pe â
... asa ca va rog: MARE atentie cu diacriticele!

Bai, fete, baieti, melodii si cantareti... lasati-ne mai cu prostiile astea insignifiante.

Pana una alta eu, alaturi de prietenii mei am adus pe L4 urmatoarele denumiri:
TRX (aTaRaXic)... multi nu stiti nici sa scrieti asa ceva, asa ca nu am pretentia sa stiti si ce inseamna!
Boşii!... care a fost cel mai caterincos profil pe care l-a avut L4.

Voi veniti sa imi spuneti mie de originalitate ca am denumit un trib abc cand altii nu mai stiu cum sa inventeze TRX-ul pe alte lumi???

Cat despre tine, om al zapezilor:

Atat vreau sa-ti spun:
- Ai Q7??? (si nu ma refer la masini)
... baiete, stai linistit, relaxeaza-te... esti in semestrul 2... vine vacanta de vara si o sa intri si tu in a 7-a, iar dupa cate vad eu, asta s-ar putea sa fie o clasa dificila pentru tine! Relax... take it easy!
bun limbaj, offtoppic commentarii aiurea despre ce ...nici tu nu stii...

cat despre creativitatie in a alege numele...Latustele Loz iti spune ceva??

PS. se spune IQ nu Q....
 

DeletedUser1630

esti mare,ce sa zic
Inamici învinşi
Ca agresor
1 Sp@rt@nu 27,87 Mio.
2 Una * 26,09 Mio.
...
226 MCBecks 7,36 Mio.


Inamici învinşi
Ca apărător
1 doareutoteu 95,88 Mio.
2 TUDOREL-LUP 95,08 Mio.
...
1883 MCBecks 861.744
 

DeletedUser

Felicitari...mai trebuie sa posteze si cel/cea care a inventat gaura la macaroana si putem face echipe pt Tara, tara, vrem ostasi! sau Flori, fete si baieti...

p.s. eu am inceput primul sa provoc pe toata lumea, asa ca va rog frumos sa incetati :p
 

DeletedUser

Mişel, tu ai batut 20 de jucatori din ~TRX~ pe alte lumi??? Felicitari, ai reusit sa bati 20 de jucatori dintr-o academie!!!
Tribul meu era TRX, fara alte semne inainte sau dupa!
Trbul TRX e pe primul loc la o distanta MARE de urmatoarele locuri la orice tip de inamici invinsi, si era pe primul loc si ca punctaj, avand o singura alianta serioasa si in rest razboi cu toata harta!

Cat despre LL Miss Piggy, eu intrasem in tribul lui ISeeVoices pe L7 care se numea astfel fara sa stiu nimic de vreun alt trib cu o asemenea denumire, apoi am intrat pe L9 si am trecut-o pe ISeeVoices la profil, nu mi-am insusit numele... NU stiam ca tribul e al lui MamaZmeilor decat dupa ce mi-a spus ISeeVoices, iar in momentul ala am trecut-o si pe MamaZmeilor la profil. Nu mai vorbi din filme...

Yettisor, asa cum ai postat si tu in statistica aia, ca agresor pe locul 1 e Spartanu, care e cu mine in trib, iar ca aparatori, pe locurile 2-3 sunt tot colegi de-ai mei de trib.
Ca agresor sunt unde sunt pentru ca atat am atacat, nici mai mult, nici mai putin. Nu inteleg de ce ai postat statistica mea ca agresor... Iar ca aparator nu cresc pentru ca nu ma ataca nimeni desi am vreo 15 sate intre prietenii din Banda... spune-le tu sa ma atace sa mai cresc si ca aparator, eu sunt pregatit!

Revenind, Mişel, daca tu stii vreun jucator care e rang 1 pe o lume si nu a innobilat intern te rog sa imi spui nick-ul lui pentru ca vreau sa ii transmit toata stima mea!
Nu am zis niciodata ca nu am innobilat intern si nu m-am laudat niciodata cu ceea ce am facut eu ca jucator, ci mereu m-am laudat cu tribul din care am facut parte, pentru ca triburile e un joc de echipa! Daca esti o jucatoare care joaca singura si se lauda cu performantele ei, atunci iti recomand cu caldura unul dintre urmatoarele sporturi: tenis, bowling, saritura cu prajina, 50m garduri...

Pana atunci, pe L4, cu sau fara innobilari interne, cei care au facut parte din TRX (iar acuma sunt in ABC) si cei care fac parte din TRX, alaturi de prietenii din DEF, domina autoritar lumea fara niciun fel de alianta cu vreun alt trib.
 

DeletedUser

Pana atunci, pe L4, cu sau fara innobilari interne, cei care au facut parte din TRX (iar acuma sunt in ABC) si cei care fac parte din TRX, alaturi de prietenii din DEF, domina autoritar lumea fara niciun fel de alianta cu vreun alt trib.

:eek::eek::eek::eek::eek:

deci asa ne minti tu pe noi, femei nebune, cu care ai si un copil ilegitim!

te urasc....:(
 

DeletedUser2821

Mişel, tu ai batut 20 de jucatori din ~TRX~ pe alte lumi??? Felicitari, ai reusit sa bati 20 de jucatori dintr-o academie!!!
Tribul meu era TRX, fara alte semne inainte sau dupa!
Trbul TRX e pe primul loc la o distanta MARE de urmatoarele locuri la orice tip de inamici invinsi, si era pe primul loc si ca punctaj, avand o singura alianta serioasa si in rest razboi cu toata harta!

Cat despre LL Miss Piggy, eu intrasem in tribul lui ISeeVoices pe L7 care se numea astfel fara sa stiu nimic de vreun alt trib cu o asemenea denumire, apoi am intrat pe L9 si am trecut-o pe ISeeVoices la profil, nu mi-am insusit numele... NU stiam ca tribul e al lui MamaZmeilor decat dupa ce mi-a spus ISeeVoices, iar in momentul ala am trecut-o si pe MamaZmeilor la profil. Nu mai vorbi din filme...

Yettisor, asa cum ai postat si tu in statistica aia, ca agresor pe locul 1 e Spartanu, care e cu mine in trib, iar ca aparatori, pe locurile 2-3 sunt tot colegi de-ai mei de trib.
Ca agresor sunt unde sunt pentru ca atat am atacat, nici mai mult, nici mai putin. Nu inteleg de ce ai postat statistica mea ca agresor... Iar ca aparator nu cresc pentru ca nu ma ataca nimeni desi am vreo 15 sate intre prietenii din Banda... spune-le tu sa ma atace sa mai cresc si ca aparator, eu sunt pregatit!

Revenind, Mişel, daca tu stii vreun jucator care e rang 1 pe o lume si nu a innobilat intern te rog sa imi spui nick-ul lui pentru ca vreau sa ii transmit toata stima mea!
Nu am zis niciodata ca nu am innobilat intern si nu m-am laudat niciodata cu ceea ce am facut eu ca jucator, ci mereu m-am laudat cu tribul din care am facut parte, pentru ca triburile e un joc de echipa! Daca esti o jucatoare care joaca singura si se lauda cu performantele ei, atunci iti recomand cu caldura unul dintre urmatoarele sporturi: tenis, bowling, saritura cu prajina, 50m garduri...

Pana atunci, pe L4, cu sau fara innobilari interne, cei care au facut parte din TRX (iar acuma sunt in ABC) si cei care fac parte din TRX, alaturi de prietenii din DEF, domina autoritar lumea fara niciun fel de alianta cu vreun alt trib.


Hey .. .
Tu ai luat-o prea asa.
Nici vorba sa fi noob si nici nu vreau sa se creada asta dar nici cum te-ai prezentat ca un zeu nu esti :) .
Inca ceva - eu vorbeam de tribul mare ;) .Scuze am crezut ca asa e cu ~TRX~ si daca nu ma crezi asta este ii poti intreba :) .
Cat despre ce ai facut cu TRX sau cum o fi tot respectul ;) .
Nu joc singur( intelegi tu :p ) ,dar eu de exemplu nu vreau sa iau sate moka ca arata statistica :) si asta doar pentru ca sa am cu ce ma lauda :) .

Nu exista numarul 1 fara inobilari interne dar CU TOATE ASTEA LOCUL 1 NU E EGAL CU CEL MAI BUN JUCATOR !!!
 

DeletedUser

Nu stiu despre ce vorbiti, de ce pusca mea va certati dar apare si numele meu pe undeva pe sus prin cele spune de voi (asa mi-a zis cineva) si atunci simt nevoia sa fac act de prezenta.

Cine vrea autografe?:D
 

DeletedUser16903

Hey .. .
Tu ai luat-o prea asa.
Nici vorba sa fi noob si nici nu vreau sa se creada asta dar nici cum te-ai prezentat ca un zeu nu esti :) .
Inca ceva - eu vorbeam de tribul mare ;) .Scuze am crezut ca asa e cu ~TRX~ si daca nu ma crezi asta este ii poti intreba :) .
Cat despre ce ai facut cu TRX sau cum o fi tot respectul ;) .
Nu joc singur( intelegi tu :p ) ,dar eu de exemplu nu vreau sa iau sate moka ca arata statistica :) si asta doar pentru ca sa am cu ce ma lauda :) .

Nu exista numarul 1 fara inobilari interne dar CU TOATE ASTEA LOCUL 1 NU E EGAL CU CEL MAI BUN JUCATOR !!!

din trx am luat si eu sate... asta nu inseamna ca eu sunt mai bun decat toti membri din trx... nu inseamna ca sunt mai bun decat oricare luat in parte, io nu vad nimic rau in a lua sate gratis... daca te gasesti in centru nu ai alta alternativa + ca ai beneficiul de a nu pierde trupe in innobilare, ceea ce e totdeauna un bonus nu?
 

DeletedUser

In primul rand: MamaZmeilor e baiat... imi cer scuze pentru greselile din mesajul precedent :)

Apoi, NU am spus niciodata ca sunt cel mai bun, ci ca sunt rang 1 si am avut si am cei mai buni colegi si cel mai bun trib.

Un coleg de trib, al carui apogeu pe L4 a fost 900.000, apoi a renuntat la joc, cred ca ar da clasa la 98% din jucatorii de triburile, iar cu ceilalti 2% ar face un meci extrem de strans...

Niciodata nu am spus ca rangul arata cine e cel mai bun jucator, insa eu, cu 550 de sate, am un avantaj foarte mare fata de un jucator cu 250 de sate... chiar daca le-am luat intern si in eventualitatea in care el e mai bun decat mine, pleaca cu un handicap imposibil de recuperat...

Pana la urma, triburile nu e o asa mare filozofie si sunt convins ca nu exista jucator care sa stie mai multe chestii decat stiu eu, insa sunt extrem de multi jucatori care stiu la fel de multe chestii cate stiu eu... Cat este de bun un jucator??? Aici intrebarea ar trebui sa sune: Cat de mult timp liber ai sa joci triburile???

Cred ca un jucator cu multe puncte trebuie sa stie sa dea atacuri la secunda de pe acelasi sat sau de pe alte sate... sa trimita in timp scurt peste 1000 de fake-uri si toate sa aiba berbecul cea mai lenta unitate... Sa noteze atacurile cand e atacat... Sa omoare doar nobilii... Sa trimita sprijin la secunda dupa atacuri... etcetc... Intr-un final, cand toti jucatorii stiu toate detaliile, atunci totul se rezuma la timpul disponibil pentru triburile si la cat de diplomati sunt jucatorii...

Un jucator arogant ca mine nu are niciun prieten in alte triburi si cu siguranta o sa aiba probleme intr-un viitor mai apropiat sau mai indepartat, iar un jucator diplomat si prieten cu toata lumea cu siguranta va juca jocul asta pana se va plictisi sau pana se vor plictisi toti ceilalti aroganti de pe harta...

Nu ma intereseaza prea mult parerile celor din afara, insa cu siguranta ceea ce am facut eu alaturi de Paul in TRX va insemna mereu ceva pentru L4, deoarece TRX si MaSoN pe L4 au aparut si pe L4 vor muri (au murit, in cazul prietenilor Masoni).

Decat sa am un trib prieten cu toata lumea care sa nu reprezinte un pericol pentru nimeni, prefer sa am un trib fara prieteni si care sa reprezinte un pericol pentru toti.

Am doi colegi de trib care au trecut printr-un val de 2000 de atacuri (reale, niciun fake) intr-o singura zi si au pierdut in jur de vreo 10 sate impreuna. Dupa o perioada a mai urmat un val de 2000 de atacuri reale asupra lor tot intr-o singura zi, iar de data aceasta au pierdut doar un sat impreuna... Pe langa ceea ce au pierdut, au si luat sate in aceasta perioada. Asta e ceea ce numesc eu un jucator defensiv bun... A fost si ceva sprijin din trib, dar in proportie de 90% a fost meritul lor si trupele lor...
Nu multi jucatori de triburile au trecut prin chestii d'astea, dar asta nu inseamna ca sunt nubi sau ca nu s-ar descurca daca ar trece...

La fel e si cu atacul... daca nu am extrem de mult la inamici invinsi si daca am mai innobilat intern, asta nu inseamna ca nu stiu sa trimit atacuri in timpul carora sa te poti culca pentru ca nu prea ai ce sa faci, iar asta pot confirma si unii din triburile rivale... Daca am innobilat intern inseamna ca fermele mele sunt full si acasa... deci oricine se poate astepta oricand la o rafala... :)

Nu are rost sa ne injuram pe un topic ce a fost deschis doar informativ :)

Pentru a evita discutiile despre numele tribului, noi cei din trib, fiind putini, am decis ca numele tribului, imaginea si textul de profil sa fie stabilit in fiecare zi de un alt jucator...
 

DeletedUser

Am vazut clasamentul tau din Die. yettisor, si crede-ma, daca tu ai avut si eu nu am avut atatea atacuri, nu inseamna ca nu m-as descurca. Crede-ma, am invatat jocul asta de la cei mai buni si pot sa spun ca am ajuns la nivelul ala in care nu mai am ce sa invat din el si depinde doar de cat de mult sunt activ si de cat de mult noroc am cu vecinii slabi din triburile dusmane si cu prietenii care se lasa de joc.

Repet, nu rangul da cel mai bun jucator, dar numarul satelor da un MARE avantaj (imposibil de recuperat as putea spune) intr-o eventuala lupta 1vs1...
 

DeletedUser2821

Cred ca un jucator cu multe puncte trebuie sa stie sa dea atacuri la secunda de pe acelasi sat sau de pe alte sate... sa trimita in timp scurt peste 1000 de fake-uri si toate sa aiba berbecul cea mai lenta unitate... Sa noteze atacurile cand e atacat... Sa omoare doar nobilii... Sa trimita sprijin la secunda dupa atacuri... etcetc... Intr-un final, cand toti jucatorii stiu toate detaliile, atunci totul se rezuma la timpul disponibil pentru triburile si la cat de diplomati sunt jucatorii...


Asta este matematica jocului ;) .
Daca stii "matematica jocului" restul cum zici si tu e doar vorba de timpul si cheful pe care il ai ;) .
 

DeletedUser

alwaysabcL4.jpg



abcmembriana.jpg


adm23 e Always pe faza :D
(pont: corelati profilul cu lista de membri ;) )
 

DeletedUser

mda. noroc ca ati postat pe forum. altfel nu bagam de seama ca sunt protejata:D Va multumesc pe aceasta cale. aveam magaziile pe rosu:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus