abc - Activ in interior si te simti bine!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cruella DeVille, ia zi, cum te-a convins "femeia usoara" (expreia ii apartine d-lui Barbie) sa ii faci un trib intreg s-o protejeze?
Ce...usori sunteti :p

Ca sa clarificam situatia si sa nu fie insinuat nimic, nu voi vorbi in numele tribului abc, pentru ca nu sunt avocatul lor si nici nu fac parte din trib, ca sa-mi exprim parerea, dar ceea ce se vede mai sus este doar lista de membrii ,care nu atesta sub nici o forma ca as fi avut dreptul de a schimba profilul tribului, ci doar ca mi s-a permis, pe baza relatiilor de prietenie, sa fac o mica escapada in acest trib :D
Nu sunt protejata de membrii tribului, Mater Dolores a facut o gluma in ton cu actuala poza a tribului abc :p
 

DeletedUser

Consider ca aceasta tema cu privire la noul profil al tribului abc a ajuns la final si nu mai este absolut nimic de comentat.
Daca nu s-a inteles nimic din subtilitatea subtilitatii atunci nu mai este problema noastra ;)
 

DeletedUser

Nu se mai lasa nimeni, nu mai da nimeni stergere cont? E cam plictiseala, nu de alta... :p
 

DeletedUser8343

In caz ca ati uitat ...nu se face SPAM!
Asa ca domnilor:
# *n0ob*
# ionutzu94
# rakeru

daca nu vreti si avertismente cu puncte...mai bine stati cumintei ca punctele nu-s puncte premium :D
 

DeletedUser7708

Cică faci praf când deschizi gura...aka spam...

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8972

aha
cu punctele alea ce e ca nu am inteles am vreo 20:D
la 50 primesc vreun premium?:D
as vrea o masinutza cu telecomanda:D

Nu vei primi nimic ... suntem in plina criza financiara ... ia fi cuminte ... :))
Cred ca ma invart si eu de ceva puncte ...

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ok... vad ca desi am facut cerere la LaMine de stergere de cont nu l-a sters... foarte bine:

Anunt oficial catre toata lumea 4.

Recrutarea de jucatori din tribul Kings* fara consultarea tribul ABC v-a fi considerata ca un act de razboi.

Va multumim.

Master... LMA dar liniste... prea mare gura de voi in conditiile in care sunt triburi mult mai bune decat voi... liniste...venim...
 

DeletedUser

Anunt oficial:

Recrutarea oricarui membru sau fost membru Kings* sau SHADOW constituie un act de razboi. Daca doriti reinfiintarea tribului ...xyz cu o componenta extinsa va invitam calduros sa o faceti. Noobii va asteapta.

O seara placuta si joc frumos in continuare!
 

DeletedUser

Sa inteleg din cele spuse mai sunt si de vigilenta celor din ykz ca lucrati in echipa.
Este foarte interesant cum unii se dau de gol singuri.
Multumim pentru dovada ca lucrati in echipa.

Nu este o declaratie oficiala a NOVA ci doar parerea unui umil jucator.
 

DeletedUser

de parca ne-ar interesa ca stiti...lol... sincer ma asteptam la mai mult de la tine... recunosc ca am ramas dezamagit si ca aveam o cu totul alta parere despre tine... chiar am un gust amar...
 

DeletedUser

o mica mare completare...
macar unii de pe harta asta... putini fiind ei... au sange in caracter si isi ia inima in dinti.. atat tu cat si nova... nu faceti nimic... si e normal ca in curand sa dispareti de pe harta
 

DeletedUser

Sa inteleg din cele spuse mai sunt si de vigilenta celor din ykz ca lucrati in echipa.
Este foarte interesant cum unii se dau de gol singuri.
Multumim pentru dovada ca lucrati in echipa.

Nu este o declaratie oficiala a NOVA ci doar parerea unui umil jucator.

Nu ne-am ascuns niciodata.Dar nu iti inteleg problema.
Kings* atat pentru noi sunt rosii pe harta cat si pt abc(difera probabil nuanta)Este evident ca urmarim acelasi lucru:sa luam cat mai multe sate rosii.In fond asta e scopul jocului,sau ma insel,sghe?
 

DeletedUser5970

sirdevil, nu contest valoarea voastra sau a oricarui alt trib de pe harta :) ma bucur ca pe l4 sunt numai triburi de valoare.
Veniti, veniti, va asteptam la petrecere ;) Bine ca ne-ati anuntat, avem rezerve de vin pentru vecinii de peste mari.
 

DeletedUser

Nu stef nu uit ca jucam acest joc pentru a cuceri si ca se numeste triburile insa asta nu inseamna ca ajuti fostul inamic doar pentru a dovedi ca sunteti mai buni ca kings.

SirDevil cat despre tine ,am stiut tot timpul ca suntem dusmani ,nu conteaza ca jucat la inceput impreuna , insa eu vad totul pe termen lung si realizez care vor fi urmarile dupa ce veti termina cu kings..daca o sa terminati :)
Eu tin cu NOVA stef nu cu TRX si abc (toata stima pt ei insa doar atat ) iar tu nu realizezi ca acum ajuti fostul inamic.
 

DeletedUser14250

sirdevil, nu contest valoarea voastra sau a oricarui alt trib de pe harta :) ma bucur ca pe l4 sunt numai triburi de valoare.
Veniti, veniti, va asteptam la petrecere ;) Bine ca ne-ati anuntat, avem rezerve de vin pentru vecinii de peste mari.


Iar daca e prea mare deranjul , venim noi spre voi. Rabdare...
 

DeletedUser17169

voi?=)))
e cea mai mare placere...dar la felul cum va miscati voi e prea greu pt voi
oricum si distanta e mult prea mare
 

DeletedUser

Nu stef nu uit ca jucam acest joc pentru a cuceri si ca se numeste triburile insa asta nu inseamna ca ajuti fostul inamic doar pentru a dovedi ca sunteti mai buni ca kings.

SirDevil cat despre tine ,am stiut tot timpul ca suntem dusmani ,nu conteaza ca jucat la inceput impreuna , insa eu vad totul pe termen lung si realizez care vor fi urmarile dupa ce veti termina cu kings..daca o sa terminati :)
Eu tin cu NOVA stef nu cu TRX si abc (toata stima pt ei insa doar atat ) iar tu nu realizezi ca acum ajuti fostul inamic.

Mda,fostul inamic din privinta familie STFU din care faceam parte.Nu uita sghe,de ce TRX a fost inamic.Ne-a fost impus razboiul cu ei de catre kings.Noi aveam o granita minuscula,trebuia sa sarim peste altii sa putem ataca si noi.Cu ce ajuta asta tribul?Cu absolut nimic,doar ca ni s-au lasat membri de plictiseala.Razboiul cu TRX nu a fost niciodata al nostru,dar asta acum nu mai conteaza.
Da,ajut fostul inamic si fostul inamic ne ajuta.Daca avem acelasi scop,nu vad de ce nu am face asta.Eu nu vreau sa dovedesc ca suntem mai buni decat kings cu ajutorul altora.Nu le-am cerut eu celor din abc sa declare razboi tribului kings,ei il aveau de mult.
Si sghe,eu tin cu YKZ nu cu altii,e normal ca fiecare sa tina la tribul lui cel mai mult,dar asta nu inseamna ca nu iti poti respecta si aliatii care ,desi tu faci niste afirmatii ce nu se bazeaza pe nimic concret,eu ii respect indiferent ca se numesc NOVA sau altcumva.Trage concluziile acum,pentru urmarile pe termen lung,dar tragele pe baza acestor afirmatii,nu pe niste idei ce-ti venira tie asa peste noapte.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus