About WRATH! Rushinik:P

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sir-NyCkY nu trebuie sa arunci cu tot felul de vorbe in tribul WRATH deoarece tu ai fost vinovat. Ti-am spus ca nu am primit nici un mesaj de la tine, daca primeam si tot continuam iti garantez ca satul era tot la mine si ca nu a fost nici o greseala faptul ca ai ramas cu adeziune mica. Faptul ca ai folosit niste cuvinte pe care tin sa le reproduc m-a facut sa insist in cucerirea satului, nu altceva. Si ar trebui sa ii zici mersi lui interistul, daca nu era el acum numai aveai satul, si nu din alt motiv decat acesta:

Titlu Taraneeeee!
Partener de discuþie Sir-NyCkY

Da' ce faci?! Nu ai vazut mesajul?! X( Am facut claim pe satul ala!! Stai sa vezi cum iesi din WRATH!


jeez gata cu scandalu;)

pe L3 mam ocupat d el:D



Sa o luam drept, pe L3 ai profitat ca ai avut posibilitatea de a concedia jucatori, m-ai dat afara din trib si mi-ai luat satul! Asa ca nu o da in altele, oricum ti-am promis ca ma ocup de tine pe L3. Subject closed!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sir-NyCkY nu trebuie sa arunci cu tot felul de vorbe in tribul WRATH deoarece tu ai fost vinovat. Ti-am spus ca nu am primit nici un mesaj de la tine, daca primeam si tot continuam iti garantez ca satul era tot la mine si ca nu a fost nici o greseala faptul ca ai ramas cu adeziune mica. Faptul ca ai folosit niste cuvinte pe care tin sa le reproduc m-a facut sa insist in cucerirea satului, nu altceva. Si ar trebui sa ii zici mersi lui interistul, daca nu era el acum numai aveai satul, si nu din alt motiv decat acesta:

Titlu Taraneeeee!
Partener de discuþie Sir-NyCkY

Da' ce faci?! Nu ai vazut mesajul?! X( Am facut claim pe satul ala!! Stai sa vezi cum iesi din WRATH!






Sa o luam drept, pe L3 ai profitat ca ai avut posibilitatea de a concedia jucatori, m-ai dat afara din trib si mi-ai luat satul! Asa ca nu o da in altele, oricum ti-am promis ca ma ocup de tine pe L3. Subject closed!
Frumos contraatac!;))
Uite aici mesajul... si nu mai minti cu nerusinare... chiar nu e frumos:
Claim! a spus:
Sir-NyCkY în data de 11.12. la ora 23:01
Claim pe satul lui [player]Magnum[/player] --> [village]510|435[/village]! Il iau in maxim 48 de ore! O seara buna!;)
Cine se indoiestede validitatea acestui mesaj, il rog sa imi trimita un mesaj pe L Clasic si il voi lasa sitter! ;)
Referitor la mesajul pe care tu l-ai postat aici, da, e real:) Oameni ca tine ma fac sa spun lucruri necugetate... poate ca am fost putin cam dur, dar oricum cel care ai gresit esti tu, iar aceasta problema dupa parerea mea trebuia rezolvata prin excluderea ta din WRATH, dupa care fostii camarazi sa te atace... poate ca asa nu mai repetai asemenea greseli! In locul tau nici nu mai comentam.

Felicitari double1:D ...Si tin sa multumesc jucatorilor care m-au sustinut!
O seara placuta in continuare!;)
 

DeletedUser

Si trebuia sa vina si pana la mine acasa sa imi traga o mama de bataie si sa ma dea cu capu de cativa pereti ca sa ma invat minte data viitoare, sa nu cumva cuceresc alte sate ca poate cine stie se trezeste vreun vecin nervos si il supar si ma face cu ou si cu otet pentru ca nu e in stare sa trimita mesaj la toti! Cred ca ar trebui sa iti trimit si niste reurse pentru ca am avut curajul sa atac acel sat si sa imi cer si scuze :confused:


Tu vorbesti ca pe maidan dar tot eu sunt ala lipsit de caracter si mai stiu eu ce s-a scris mai sus ca sincer nu m-a interesat sa citesc cuvant cu cuvant ce prostii debiteaza tot forumul in lipsa mea.
 

DeletedUser

Povestea asta este deja tipica pentru serverul romanesc. Este clar ca cei din Wrath au gresit, oricum ai privi problema. Daca un jucator de-al meu ar face asa ceva, l-as zbura pronto si ar si fi innobilat imediat. Nu poti s-o dai cotita, e clar ce s-a intamplat, ma mir ca cei din WRATH mai au si tupeul sa vina sa scrie altceva in afara de scuze si un copy paste al momentului cand a fost concediat Alienware.
Pentru a fi respectati, incepeti prin a respecta si a va purta respectabil, in caz contrar, veti fi de rasul serverului si demni de oprobiul celolalti jucatori...
 

DeletedUser

topic redeschis la cererea ambelor parti.

faceti-mi placerea insa sa nu continuati cu mizeriile.

 

DeletedUser

Si trebuia sa vina si pana la mine acasa sa imi traga o mama de bataie si sa ma dea cu capu de cativa pereti ca sa ma invat minte data viitoare, sa nu cumva cuceresc alte sate ca poate cine stie se trezeste vreun vecin nervos si il supar si ma face cu ou si cu otet pentru ca nu e in stare sa trimita mesaj la toti! Cred ca ar trebui sa iti trimit si niste reurse pentru ca am avut curajul sa atac acel sat si sa imi cer si scuze :confused:


Tu vorbesti ca pe maidan dar tot eu sunt ala lipsit de caracter si mai stiu eu ce s-a scris mai sus ca sincer nu m-a interesat sa citesc cuvant cu cuvant ce prostii debiteaza tot forumul in lipsa mea.
Daca tot m-ai provocat uite ca vine si dovada, ca sa stie lumea ce fel de persoana esti! ;)
http://img88.imageshack.us/my.php?image=clipboard04cm9.png
Dupa cum se vede mesajul este primit si citit de catre Alienware;))
Sper ca macar acum sa recunosti, oricum onoare nu mai ai! :)

Multumiri lui Asfaloth!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hmm.... tin sa iti dau dreptate pe calea asta, dar din pacate se pare ca a fost citit in graba si nu retinut. Era pe pagina a treia la mesaje si cu toate ca am mai trecut odata peste ele nu l-am vazut :eek:. Si stai linistit, chiar a fost o greseala, dupa cum spuneam daca era rea intentie satul acum era la mine si cred ca stii si tu asta!

Oricum scuze nu imi voi cere deoarece limbajul folosit de tine a depasit cu mult greseala mea!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hmm.... tin sa iti dau dreptate pe calea asta, dar din pacate se pare ca a fost citit in graba si nu retinut. Era pe pagina a treia la mesaje si cu toate ca am mai trecut odata peste ele nu l-am vazut :eek:. Si stai linistit, chiar a fost o greseala, dupa cum spuneam daca era rea intentie satul acum era la mine si cred ca stii si tu asta!

Oricum scuze nu imi voi cere deoarece limbajul folosit de tine depasit cu mult greseala mea!
Eu unul am recunoscut... m-ai enervat si am folosit unele cuvinte care nu imi stau in caracter! Dar tu... in primul rand, inainte sa arunci cu noroi si sa minti verifica de doua ori!:D Totusi cred ca pe minciuna asta te-ai bazat atunci cand te-ai gandit sa ataci satul lui Magnum. Si uite ca totusi minciuna are picioare scurte.;)) Tu nu iti ceri scuze, dar eu voi face asta, poate ca acele jigniri nu isi au locul... e totusi un simplu joc! Spor la sate si de acum gandeste-te de 2 ori inainte sa faci vreo afirmatie, oricare ar fi aceea! ;)
 

DeletedUser

Un sfat prietenesc : 4 L triburile = 1 W TW . Intelegi tu...


am o nedumerire..de ce iti sustii parerea asta?
eu unu nu joc TW din lipsa de timp insa nu cred ca ce ai zis tu e adevarat
poate unu ce joaca doar pe .ro are experienta mai mare ca unu ce joaca pe 6 lumi pe .net
asa ca nu te mai hazarda cu asemenea posturi
 

DeletedUser

Eu unul am recunoscut... m-ai enervat si am folosit unele cuvinte care nu imi stau in caracter! Dar tu... in primul rand, inainte sa arunci cu noroi si sa minti verifica de doua ori!:D Totusi cred ca pe minciuna asta te-ai bazat atunci cand te-ai gandit sa ataci satul lui Magnum. Si uite ca totusi minciuna are picioare scurte.;)) Tu nu iti ceri scuze, dar eu voi face asta, poate ca acele jigniri nu isi au locul... e totusi un simplu joc! Spor la sate si de acum gandeste-te de 2 ori inainte sa faci vreo afirmatie, oricare ar fi aceea! ;)



Dupa cu spuneam mai sus, nu a fost o minciuna, nu inteleg de ce o tot tii pe a ta si nu vrei sa intelegi ca mai exista si greseli. Ca sa nu zici ca mint o sa pun si eu o poza sa imi sustin "cazul", si daca ai sa ma crezi tu sau oricine altcineva bine, daca nu iarasi bine: POZA


PS: Din partea mea se poate inchide!
 

DeletedUser1563

Daca ma face unul pe mine taran as fi mandru. Daca nu ar fi ei nu ar avea ce sa manance restul ca atare nu ar exista (sincer unii chiar nu merita, persoanele care citesc acest topic se exclud, sau poate nu toate se exclud, hmm, unele nu se exclud se stiu ei care nu e nevoie sa dau eu nume). Nu inteleg care e problema. Din punctul meu de vedere cand il faci pe unul taran il lauzi.

Alienware ce e cu atatea mesaje? Sa nu imi zici ca se dau circulare in halul ala. Eu ma plangeam pe lumea 1 ca imi veneau vreo 3-4 pe zi si ca ziceau sa trimiti sprijin unui jucator, dar nu tu BBCODES, nu tu sat pe care sa ii trimit sprijin, nu tu K-ul pe care se afla.

Daca vreti sa fie frumos seful de continent are o lista cu jucatorii din continentul lui si cu jucatorii din continentele vecine si le trimite doar lor solicitarile de sprijin. Dar de, nu am vazut asta pe nicaieri. E greu de tot sa tii o amarata de evidenta, foarte greu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe mine sincer m-a ofensat, dar poate ai dreptate :D

Intradevar trebuie organizare sa faci asa ceva, si e destul de complicat deoarece mai vine unul mai pleaca altul (din conducere) si nu e greu de tinut lista, e greu de alcatuit deoarece suntem 600 de insi si fiecare divizie are cam 60-70 jucatori :p


Faza cu mesajele e destul de culmea, dar in ziua aia am primit vreo 10 la interval de cateva ore si cand am intrat nu le citisem pe nici unul, le-am luat in graba (daca exista doritori pot sa pun poza si cu pagina 4). Asta e, s-a intamplat dar totul e bine cand se termina cu bine, si exceptand acest topic in care toti si-au dat cu parerea de parca ar fi cunoscut situatia cu adevarat, eu zic ca totul a fost bine!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus