Aceeasi Marie, dar cu alta palarie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu va ajunge reclama?18 pagini de povesti inutile,pentru un amarat de nume de trib..decizia e luata si nu o mai schimba nimeni..oricum mai dureaza maxim 2 luni pana va saturati de l20 si lasati tribul pe mana unui noob care ulterior se va lauda cu mostenirea pe toata harta..daca doreati sa evitati orice discutie pe tema asta de la bun inceput,nu trebuia sa aratati voi lumii cat sunteti de "nonconformisti"...."hai sa punem si noi un nume sa iesim in evidenta..daca are cineva,ceva de comentat,suntem acoperiti legal de numele complet al tribului :X "..asta ii un circ ieftin..in timpul verii si a campionatului mondial,voi stati sa discutati despre decizia asta frauduloasa care nici pe voi nu va intereseaza prea mult defapt

nuti place reclama nu citi :) sa nu zic ca mesajul tau nu are nici o relevanta pentru cei care joaca pe l20 ca oricine cunoaste tribul [STF] (fara suparare dar asa va voi numi in continuare pana cand...vedem noi :p)
 

DeletedUser

ba uite ca are relevanta... ne-a ajutat sa trecem la pagina 19.
oricum, din cate am inteles, e marfa ca nu mai trebuie sa scot drepturile colegilor, ca am inteles ca voi fi singura sanctionata in cazul in care de maine in colo se trezeste vreun idiot (idiotii sunt oamenii cu idei, nu am spus-o in incercarea de a jigni pe cineva) sa depuna tiket si sa spuna ca STTF are pentru el nu stiu ce conotatie in momentul in care e el in intimitatea lui si are singurele momente de scripiri si revelatii (adica la buda). in cazul in care tiketul ajunge la un admin care nu vede nimic in neregula cu acest nume, scap. in caz ca nu, sunt banata. sunt in culmea fericirii totusi ca o regula care ar trebui sa ne faca mai corecti, lasa atata loc de interpretare. si, imi pare rau ca nu cred ca mi se va spune si cine depune tiketul, pentru ca sigur mintea mea odihnita (stiu ca-s proasta si o recunosc, daca nu as fi nu as mai juca triburile) ar gasi in maxim 8 secunde motiv sa depun tiket si pentru numele tribului sau.
 

DeletedUser

Degeaba,daca nu faceti o scrisoare la INNO-Germania,degeaba..toti au ceva cu femeile (STTF),de la CCO pana la admini.

mine a spus:
sigur mintea mea odihnita (stiu ca-s proasta si o recunosc,daca nu as fi nu as mai juca triburile)
.

126688 jucători
Adica esti prost daca joci triburile?Ai prins ceva tupeu in ultima vreme.


Saluta femeile din partea mea,in special pe kkarma905 (daca e in trib,bineinteles).

Sanatate si un bronz placut daca mai iesi din casa :cool:

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai interpreteaza tu dupa cum te taie capul.
1. sunt proasta pt ca desi de multe ori am zis ca jocul a atins niste limite naspa de nesimtire (din partea unora care se cred mai zei decat dumnezeii), inca mai sper sa existe si dreptate. inca mai astept raspunsul la un tiket care nu vad de ce a deranjat atat de mult... inca mai astept sa le vina unora mintea la loc;
2. karma a facut pasiune pentru tribul tau, nu pentru al meu si ii merge extrem de bine din cate am vazut. promit ca il pup din partea ta cu prima ocazie;
3. afara e mult prea cald... si am pielea prea alba ca sa o las arsa de un soare atat de nesimtit. asa ca, in asteptarea concediului prefer sa stau mai mult pe la munca (nu de alta, dar bautura e scumpa la mare si trebuie sa ma asigur ca nu raman pe uscat; mai ales ca de mancare nu imi fac griji, pentru ca o parte din tribali au masa asigurata pe litoral).
 

DeletedUser4533

1 Punct 5.787.714 6.154.557 58 106.113 795 7.742
2 ul G 5.489.472 8.313.106 99 83.971 1132 7.344
Buna replica :D
 

DeletedUser

ati facut intelegere...schimbati denumirile in functie de locul ocupat in clasament? :D
 

DeletedUser

nope, le-am spus de cateva zile sa se miste pe 1 :D
in caz ca nu urcau ei, aveam alta varianta de nume. oricum, asta inca nu e batuta in cuie, dar sunt in pana de idei si raspunsuri la tikete :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus