Adio SOF, adio triburi.

DeletedUser

ziceam si eu :)) nam de unde sti ca nu ma mai interesat

Petzyy, D4nYl0v3, Desire, Legatus legionis, nanmarius, Sir Alecs, Sir Mariio, undulce, wldsnk

creste audientza? nu`s vedeta mai copii
 

DeletedUser

tot nu mi-=ai explicart puyut unde este cidatenia.
curatenia pe cele 2-3 k a facut sa fim luati in seama si sa fim priviti ca un trib unit, corect si saritor;

daca ai timp de istorie poate ai sa vezi si despre ce triburi ** aici - 300, india, bluek, nici nu mai stiu

erau de 20-30 de ori mai mari decat noi si degeaba.

dar e istorie
nu mai conteaza ce a fost

nu uita ca nu am fuzionat cu nimeni, nu am depasit niciodata mai mult de 70 de mb si nu am schimbat peste noapte tabere, oameni si alte asemenea
 

DeletedUser

tot nu mi-=ai explicart puyut unde este cidatenia.
curatenia pe cele 2-3 k a facut sa fim luati in seama si sa fim priviti ca un trib unit, corect si saritor;

daca ai timp de istorie poate ai sa vezi si despre ce triburi ** aici - 300, india, bluek, nici nu mai stiu

erau de 20-30 de ori mai mari decat noi si degeaba.

dar e istorie
nu mai conteaza ce a fost

nu uita ca nu am fuzionat cu nimeni, nu am depasit niciodata mai mult de 70 de mb si nu am schimbat peste noapte tabere, oameni si alte asemenea

Ma taci ma ca te improshc cu muci tutzi SOF-u ala a tau care a crescut deabia cand ati recrutat 3 sferturi de REPLY, ce razboaie ati purtat voi zi de zi noapte de noapte sa rupeti tot ca altii? luavar paduchii de putrigai ce sunteti
 

DeletedUser

@ sir mario la penultimul rand am ceva de obiectat :))

oricum, da'k ati dat contul lui bubicul altcuiva, ceea ce se practica normal peste tot cand se lasa cineva sa gasesti alt om sa joace, dc nu aveti control si asupra parolei de pe forum, nu de alta ca o sa va faca aici de cacao cu fel de fel de minciuni probabil, si **** cati au fost atenti pana acum ca cel care posteaza de pe bubicul e un necunoscut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Deci iti spun scurt pe doi...BLuek trib in deningrolada dupa iesirea din CA...care era atacat din toate partile si odata cu retragerea selenka s-a dus tot...plus ca nu ati avut un razboi mare pana acuma....cand aveati ocazia s-a demonstrati ca sunteti o putere da-ti delete la cont...nu uitati ati ajuns pe primul loc datorita intrarii fostilor TLD-isti la voi....uita-te ca odata cu iesirea lor unde ati ajuns...in anonimat!!!
 

DeletedUser

Eu am ramas sincer dezamagit de decizia lor, am sperat tot timpul ca vor reveni asupra deciziei de a renunta. Le doresc mult succes in viata reala si le multumesc ca au fost niste colegi adevarati ,ca din acest joc cu tot ceea ramanem sunt prieteniile care ni le-am facut de-a lungul timpului.
 

DeletedUser

:DSOF trib mic, urcat de niste lideri grozavi prin ce...fuziuni...cucerirea celor mici si vai de ei si ulterior cateva academii...dupaia au mai schimbat una alta..sau invartit sau bla bla bla au luat TLD si au urcat pe 1 istoria voastra in cateva randuri
 

DeletedUser

Dar chiar nu va puteti abtine sa mai aruncati cu noroi in SOF, nu aveti un pic de demnitate, vorbiti fara sa aveti habar ce a insemnat acest trib.
 

DeletedUser

Dar chiar nu va puteti abtine sa mai aruncati cu noroi in SOF, nu aveti un pic de demnitate, vorbiti fara sa aveti habar ce a insemnat acest trib.

pai pe plan extern stim ce a insemant , un moloz de cacat.
Pe plan intern? nu ne intereseaza :)) puteti sa fiti prieteni si sa va spargeti in tub cat vreti
 

DeletedUser

Dar chiar nu va puteti abtine sa mai aruncati cu noroi in SOF, nu aveti un pic de demnitate, vorbiti fara sa aveti habar ce a insemnat acest trib.

Imi pare rau daca nu ai observat, dar majoritatea posturilor au si rol de propaganda. Niciodata nu o sa vezi un post aici in care toata lumea sa fie deacord. Poate cu o mica exceptie, daca s-ar deschide un topic in carte PETZY este anuntat ca fiind cel mai josnic caracter din istoria triburilor, poate atunci vor pica toti deacord.
 

DeletedUser2154

Dar chiar nu va puteti abtine sa mai aruncati cu noroi in SOF, nu aveti un pic de demnitate, vorbiti fara sa aveti habar ce a insemnat acest trib.

marius nu lua apararea unui trib care nu merita....azi s-au descoperit niste dedesuputuri....daca vrei ** pe mess!!!
 

DeletedUser2154

Imi pare rau daca nu ai observat, dar majoritatea posturilor au si rol de propaganda. Niciodata nu o sa vezi un post aici in care toata lumea sa fie deacord. Poate cu o mica exceptie, daca s-ar deschide un topic in carte PETZY este anuntat ca fiind cel mai josnic caracter din istoria triburilor, poate atunci vor pica toti deacord.

eu zic ca te inseli nu ar fi toti deaccord nu ** in numele tutoror!!!
 

DeletedUser

Oricum in SOF au fost oameni la care tu nici sa le lustruiesti pantofii nu vei ajunge niciodata, pentru ca atat te duce capul atata faci. De numele tau se va auzi doar de spargator de conturi imi pare rau ca adminii in aceste cazuri nu isi fac treaba.
 

DeletedUser

marius nu lua apararea unui trib care nu merita....azi s-au descoperit niste dedesuputuri....daca vrei ** pe mess!!!

nu s-a descoperit nici un dedesupt referitor la soful initial , **** de unde le scoti, citesti ce se scrie pe aici dar tu chiar nu ai de unde sa sti nimic, I'm out of here iar, ca citesc numai porcarii
 

DeletedUser

Imi pare rau daca nu ai observat, dar majoritatea posturilor au si rol de propaganda. Niciodata nu o sa vezi un post aici in care toata lumea sa fie deacord. Poate cu o mica exceptie, daca s-ar deschide un topic in carte PETZY este anuntat ca fiind cel mai josnic caracter din istoria triburilor, poate atunci vor pica toti deacord.

pun pariu cu tine pe ce vrei tu :D
fara sa ma laud pot spune ca nu veti sti niciodata cate am avut pe jocul asta si cate mai am (ma refer la conturi proprii sate si alte magarii care le faceti toti)
 
Sus