Adio SOF, adio triburi.

DeletedUser

Va rog sa scuzati interventiile anterioare ale lui bubicul.
A fost un impostor care a furat contul, si a inceput sa faca el personaje pe aici.
Bubicul cel adevarat nu a postat nimic in acest topic.
O sa am eu grija de impostor in RL.

Semnat: manuextrem
 

DeletedUser

Postez un ultim mesaj aici pe acest forum, si vreau sa va anunt ca eu sunt adevaratul bubicul.
Eu pana acum cateva zile stiam ca acest cont al meu nici nu mai exista pe triburile, dar se pare ca a fost furat de cineva (nu stiu exact de cine) si acest "cineva" a ales sa imi faca de ras numele.
Cum m-a anuntat manu am si intrat pe triburile, am schimbat parola si am dat stergere de cont (again)... Dar am uitat un simplu fapt, de acest cont de pe forum.
Deci "domnul care mi-ai furat contul" nu mai spune ca high a schimbat parola si etc etc, eram chiar eu... bubicul.
Imi cer scuze pentru toti cei care au fost jigniti de acest "copil cu o capacitate de inteligenta egala cu zero" .

Multumesc inca odata tuturor prietenilor pe care i-am intalnit aici in joc, multumesc si dusmanilor :D .

Un joc placut in continuare.

Semnat, bubicul
 

DeletedUser

b79dyv a spus:
Sunt mult mai multe persoane care stiu de mladie. E usor de intuit pe ce user joaca.
Intr-un fel e aceeasi M____e, cu o alta palarie (adica o alta versiune intr-o alta limba).


zine ce nik are in joc daca tot stii ca m-ai facut curios:D
 

DeletedUser

lui mladie ii place jocul in sine, si nu trancanitul, de aceea nu a facut public numele contului de pe care joaca, ca sa nu mai aibe timp de joc , ci sa raspunda la mesaje sau chestii de genul. Ea se axeaza strict pe joc si o face cel mai bine, e de departe cea mai buna. Asa ca nu e imp contul pe care joaca, dar ii raspundeam **** cui, ca se trezise el sa faca remarci aiurea
 

DeletedUser

Subscriu primului post!

+

Tribul nou infiintat TGV AND SEMPER FIDELIS in care se afla membrii RIP si SOF anunta renuntarea la acest joc in data de 26.10.2008.

Renuntam scarbiti de lumea 1 si in principal motivul e ca s-a transformat in orice altceva decat un joc de cucerire si lupta dreapta si adevarata cum a fost odinioara.
Jocurile de culise din aceste vremuri ne lasa reci iar odata cu multi prieteni aflati linga noi pe harta a disparut si pofta si aspiratiile noastre catre o lupta demna de luat in seama.
Jocul s-a tranformat in mare parte in cel de a cucerii sate de barbari si cat mai multe sate din inobilari interne.
Am zis stop si pas acestui stil de joc care a pus stapanire pe lumea 1 si care ni se pare o pierdere de timp.

Uram prietenilor,aliatilor si dusmanilor joc placut in continuare.
 

DeletedUser

Postez un ultim mesaj aici pe acest forum, si vreau sa va anunt ca eu sunt adevaratul bubicul.
Eu pana acum cateva zile stiam ca acest cont al meu nici nu mai exista pe triburile, dar se pare ca a fost furat de cineva (nu stiu exact de cine) si acest "cineva" a ales sa imi faca de ras numele.
Cum m-a anuntat manu am si intrat pe triburile, am schimbat parola si am dat stergere de cont (again)... Dar am uitat un simplu fapt, de acest cont de pe forum.
Deci "domnul care mi-ai furat contul" nu mai spune ca high a schimbat parola si etc etc, eram chiar eu... bubicul.
Imi cer scuze pentru toti cei care au fost jigniti de acest "copil cu o capacitate de inteligenta egala cu zero" .

Multumesc inca odata tuturor prietenilor pe care i-am intalnit aici in joc, multumesc si dusmanilor :D .

Un joc placut in continuare.

Semnat, bubicul


Ermm,ba nu..nu esti tu originalul bubicul :D
 

DeletedUser12196

in mare parte devotat are dreptate.jocul nu mai e ce ar fi trebuit sa fie.dar de aici obiceiurile proaste s-au extins si pe celelalte lumi.toti se grabesc de parca ar fi pe o runda speed.
totusi decizia lor e prea drastica si sper ca cei ce au ramas sa aiba taria sa redevina ce au fost chiar daca in multe randuri mi-am numit prietenii din SOF,snobi si ei stiu de ce.
 
Sus