admini care incalca regulile: Dave

DeletedUser722

da? nu te simti in siguranta ? ....citeste regulile mai atent , daca nu reusesti sa iti dai seama unde au gresit jucatorii din tribul tau da-mi un pm in joc si iti explic mai detaliat , adica ei recunosc ca au gresit si tu o tii in continuare pe a ta , sincer ....dute la un psiholog . ai probleme grave daca tu nu poti recunoaste ce recunosc cei ce au gresit .

Salut si multa bafta !

P.S. am vorbit serios cu psihologu chiar ai nevoie de ajutor !
 

DeletedUser

care ei?
a gresit unu' si au platit toti?

ce nu intelegi? daca e altfel eu plec din joc!

hai te rog sa ma ajuti sa plec... ce oameni! mintiti cu nerusinare! voi chiar credeti tot ce scrieti si scoateti pe gura.

quicksilver a gresit si a recunoscut. 9 conturi au platit. astept PM sa vedem ce si cum.
 

DeletedUser

care ei?
a gresit unu' si au platit toti?
Pe viitor poate or sa-si aleaga loctiitorul mai cu grija. Nu e vina adminului ca jucatorul <x> s-a gandit sa faca el o treaba.
Pana atunci poate cel care a gresit o sa-i despagubeasca pe ceilalti. Nu asa ar fi normal?
 

DeletedUser722

Mai sa fie , si brusc dintr-o data toti cei 9 dau atac coordonat si trebuie sa plece si il lasa sitter pe quicksilver , foarte interesant . Acum pot PRESUPUNE si eu ca ce zici tu acolo e o minciuna , eu unu nu pot sa cred asta , dau toti atac coordonat si imediat dupa il lasa sitter pe quicksilver . Iar daca intradevar e cum spui tu , data viitoare sa isi aleaga mai cu grija sitter-ul .

P.S. nu ne-a mintit nimeni omule , asta e concluzia mea dupa ceea ce ai scris tu in toate aberatiile tale de thread-uri deschise aiurea in care acuzi pe nedrept dintr-o simpla presupunere . Data viitoare cand te trezesti sa mai acuzi mai vino si cu dovezi , apropo tot propaganda se numeste ceea ce faci tu in continuare aici pe threadu asta !!!!!!
 

DeletedUser

da, toti dau atacuri coordonate pt ca erau pe sitting... deci quicksilver a gresit.

restu cand s-au intors... surpriza.

doresc sa remediem confuzia sau greseala facut: a gresit un om, nu 9. au platit 9.

o zi buna
 

DeletedUser

Totusi, e destul de ciudat ca 8-9 oameni s-au gandit sa lase in acelasi timp acelasi jucator ca sitter.
 

DeletedUser

nu e ciudat... quicksilver e genul de om care e sitter pt toti pt ca joaca mult.

inclusiv eu ii las contul de azi pana luni.

in ziua respectiva am refuzat sa-i fiu loctiitor lui vladis57 pt ca eram ocupat si asa a ajuns la quicksilver.

din cei 9 oameni 4 au plecat de pe triburile si conturile o sa le pierdem... oameni care au jucat cateva luni si care s-au trezit cu munca dusa pe apa sambetei.

acum joaca pe .net si e mult mai bine... si eu m-am intors acolo si m-am bagat pe w4 ... pacat ca mi l-au luat pe LizardKing :(

oricum, va recomand .net ... alta e atmosfera acolo.

ps: @vitejii neamului: vedeti ca o sa plec de pe .ro si inca nu m-ati lasat fara sate. plec neinvins de aici asa ca, expertilor, n00b senior va asteapta pe campul de lupta! ;)
 

DeletedUser

am mai zis acest lucru: daca atacurile le-a dat quicksilver sanctiunea e meritata, si e de datoria lui sa-i ajute pe ceilalti sa recupereze pierderile, dar daca au fost date inainte de a fi el loctiitor este nemeritata sanctiunea.

Cam atat. Restul este spam, si titlul topicului il consider exagerat.

Ce ii reprosez lui Dave este faptul ca fiind la aceea data membru al BPS nu trebuia sa se implice ci trebuia sa ceara sprijinul celorlalti admin.
 

DeletedUser

la 3 conturi eu am dat atacurile , la celelalte nu , vladis57 a dat atac pe hazily si dupaia m-a pus pe mine loctiitor , eu mi-am recunoscut vina cu toate ca era doar 60% a mea .
 

DeletedUser722

ps: @vitejii neamului: vedeti ca o sa plec de pe .ro si inca nu m-ati lasat fara sate. plec neinvins de aici asa ca, expertilor, n00b senior va asteapta pe campul de lupta! ;)

Pentru ca noi nu am dorit acest razboi , pentru ca tocmai iesisem dintr-un altul in care am fost invinsi categoric , noi nici bine nu apucasem sa ne refacem trupele , caci s-a trezit un lider ca LizardKing sa isi arate "coltii fiorosi" ai tribului sau atacand si nobiland un trib secat de 2 razboaie .
Iar tu acum pleci si te consideri INVINGATOR? pai asta e dovada de lasitate bagi tribul intr-un razboi , dupa care pleci . Esti de rasul curcilor , si de rasul triburilor . Drum bun , o sa iti urez un bun venit cum se cuvine pe tw.net w4 ;)

Salut si Multa Bafta pe world4 !!:rolleyes: :p
 

DeletedUser722

la 3 conturi eu am dat atacurile , la celelalte nu , vladis57 a dat atac pe hazily si dupaia m-a pus pe mine loctiitor , eu mi-am recunoscut vina cu toate ca era doar 60% a mea .

Nu trebuia sa ii iei in sitting mai ales ca stiai regulile , eu zic ca ar trebuii sa iti ceri scuze fata de acei jucatori care au picat din cauza ta , pt k vina iti apartine in totalitate . ;)
 

DeletedUser6

salutare,

urmatorul jucator incalca regulile:

Sat satul lui Dave
satul lui Dave
Coordonate: 999|999
Puncte: 75
Jucãtor: Dave
Trib: Hoarda Paladinilor
» Centrarea hãrþii
» Trimitere de trupe
» Trimitere de materii prime

se poate verifica si in joc.

inteleg testele dar nu si teste pe jucatori activi care conduc triburi.

acest jucator a profitat de drepturile lui si face ce vrea cu acest sat.

cum un admin trebuie sa fie impartial rog retragerea lui din grupul de admini mai ales cand a dovedit ca pe langa faptul ca face abuz de privilagii nu stie sa fie obiectiv.

Din cate tin eu minte un atac asupra adminilor pe forum se pedepseste prin warn. Oameni buni invatativa sa folositi sistemul de suport...
 
Sus