al doilea razboi mondial? ~PHX~ - ~EC~ ?

  • Autor subiect DeletedUser9032
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3235

deocamdata e un razboi alk recrutarilor din cate vad eu :))

ec a reusit sa adune cei mai iscusiti jucatori de pana acum:

intradevar cativa jucatori au veni in ~EC~ ... jucatori care au fost de la inceputul ~PHX~-ului ... ti-ai pus intrebarea de ce au plecat ???
 

DeletedUser

nici nu a trebuit sa imi pun intrebarea ca mi-a si venit raspunsul
de frica :)
 

DeletedUser

ooo mare zeu care stie cucerii doar sate parasite....esti bun
ai facut un gest nobil
waw ai facut oameni sa planga si sa fuga la caldurica ....tu esti cel mai zeu
vei avea medalie dupa razboi


acum sincer...tot respectul pentru unii din EC dar cand vad asemenea fenomene mi se face pielea de gaina



OOOO tu mare conductor ..pardon conducator ce esti .. ma frate de cand nu mai e rhymes ..tu nu ai facut decat sa ingropi PHX .. tu nu vezi ca il ruinezi ma?? ..toti pleaca ..si de ce oare?? din cauza bunului conducator care il au :D (vorba vine conducator) ..pai ce crezi ca cine sta cu tine .. tu al mai mare ducadam din Banie .. cel putin in locul tau as inchide gura si as incerca sa mai opresc din membri ..oricum fi fericit ca esti Intemeietor intr-un trib in care veti ramane doar 3 membri ..pardon 3 zei :p
 

DeletedUser4932

fratilor acest razboi sa fim serios isi are samantza in Fm
o nuca dupa care au fugit 3 triburi
negocierile duse mai bn de PHX au facut sa intre la ei
va spun k daca FM intra in TUA era invers tua declara razboi PHX
totul era inevitabil
 

DeletedUser3235

de frica nu plecau .... au fost oameni cu care au luat nastere ~PHX~-ul , si nu ar fi plecat ei ..... au plecat din cauza conduceri, si chestile care le faceti voi acolo in interior.

cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser4932

de frica nu plecau .... au fost oameni cu care au luat nastere ~PHX~-ul , si nu ar fi plecat ei ..... au plecat din cauza conduceri, si chestile care le faceti voi acolo in interior.

cel mai bun sa castige!

deocamnda se pare k conducetila recrutari, dar revenim la nr de sate recuperate fara recrutari ;)
 

DeletedUser

paolyka....fii serios
de ce nu pleaca blu3angel ...dc nu pleaca Noria...dc nu pleaca mycutzoce....sa mai zic?
placea doar jucatorii care nu au avut parte de un razboi adevarat in viata lor si jucatorii care au stat doar la caldura
imi doresc sa mai plece inca vreo 20 de astfel de fenomene din PHX
daca mai exista
 

DeletedUser

circul asta a inceput pt ca marele conductor ..pardon conducator (mereu confund) nu suporta idea ca o ACADEMIE sai intreaca in clasament .. si acum ce au reusit?? o branza ..in fine .. ei is aia cu muschi .. sa vedem care is mai incordati acuma :D
 

DeletedUser4932

paolyka....fii serios
de ce nu pleaca blu3angel ...dc nu pleaca Noria...dc nu pleaca mycutzoce....sa mai zic?
placea doar jucatorii care nu au avut parte de un razboi adevarat in viata lor si jucatorii care au stat doar la caldura
imi doresc sa mai plece inca vreo 20 de astfel de fenomene din PHX
daca mai exista

multi deabia azi au aflat ce inseamna sa fi atacati cu adevarat
 

DeletedUser

circul asta a inceput pt ca marele conductor ..pardon conducator (mereu confund) nu suporta idea ca o ACADEMIE sai intreaca in clasament .. si acum ce au reusit?? o branza ..in fine .. ei is aia cu muschi .. sa vedem care is mai incordati acuma :D

mai usor cu jignirile mucosule ca esti 0 la jocul asta
o sa iti demonstrez
culmea ca nu ma jigneste paolyka sialtii cu punctaj mai mare si mai multa siinta a jocului ca ma jignesti tu
muce
era alta chestia cu academia
TUA vroia sa recruteze din FM pentru a ne intrece in clasament
frumoasa alianta
 

DeletedUser4932

mai usor cu jignirile mucosule ca esti 0 la jocul asta
o sa iti demonstrez
culmea ca nu ma jigneste paolyka sialtii cu punctaj mai mare si mai multa siinta a jocului ca ma jignesti tu
muce
era alta chestia cu academia
TUA vroia sa recruteze din FM pentru a ne intrece in clasament
frumoasa alianta

aici pot sa confirm asta
 

DeletedUser3235

paolyka....fii serios
de ce nu pleaca blu3angel ...dc nu pleaca Noria...dc nu pleaca mycutzoce....sa mai zic?
placea doar jucatorii care nu au avut parte de un razboi adevarat in viata lor si jucatorii care au stat doar la caldura
imi doresc sa mai plece inca vreo 20 de astfel de fenomene din PHX
daca mai exista

cei care mi-iai enumerat mai sus fac parte din conducere , ii normal sa nu plece, dar unii din jucatori care erau de la inceput in PHX , inainte de fuziunea cu NON au venit in ~EC~ ...... mai bine ai face sa iti ti membri in trib.

nu sunt genul de jucatorul care sa o faca pe zmeul pe forum , deci ne vedem pe teren.
fie ca cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser

mai usor cu jignirile mucosule ca esti 0 la jocul asta
o sa iti demonstrez
culmea ca nu ma jigneste paolyka sialtii cu punctaj mai mare si mai multa siinta a jocului ca ma jignesti tu
muce
era alta chestia cu academia
TUA vroia sa recruteze din FM pentru a ne intrece in clasament
frumoasa alianta


ce sa demonstrezi tu ma??? deja ai demonstrat ca esti in stare sa duci un trib la moarte ..altceva ce poti demonstra???
 

DeletedUser8950

Bai fratilor voi pana de curand erati aliati si unii buni prieteni? E doar un joc nu trebuie sa va jigniti fiti fayr-play si giulesteanu are dreptate la faza asta:) dar sper sa va calmati si sa fie un razboi frumos fara lovituri sub centura
 

DeletedUser

si arpopo ma ... paolyka. si ceilalti nu te jignesc pt a nu lua un ban ... dar stai fara griji ca ai frigideru plin ;):D
 

DeletedUser

fie de o parte fie de alta politica unor astfel de recrutari imi displace... dovedeste neloialitate sau comoditate... lpaolyka cred ca nui nevoie sa spun cum a alergat ec la just cand cu doua zile in urma fusesera refuzati de castillo cu privire la pna... si sa nu spun cate jigniri leau fost aduse celor din jsut cand au spus ca vor pace:) cred ca e ceva mai mult decat de faptu ca acei membrii erau de la inceput in phx:)

p.s. prin acest post vreau sa lamuresc faptul ca nu ec este victima aici... jocul devenise anost asta trebuie sa recunosti si tu si stiu ca unii sar fi complacut in starea aceea de letargie si de comoditate .. ca un rai etern(altundeva il numeam sim city) daca unora le tremura pantalonii si vor sa faca orice ca sa omoare jocul sa o faca:)

p.s2.intrebare pt toti jucatorii... ca un sondaj daca vreti... pe cati jucatori credeti ca se bazeaza ec si pe cati phx?
 

DeletedUser7072

Bai fratilor voi pana de curand erati aliati si unii buni prieteni? E doar un joc nu trebuie sa va jigniti fiti fayr-play si giulesteanu are dreptate la faza asta:) dar sper sa va calmati si sa fie un razboi frumos fara lovituri sub centura

nu mai bine ne zici care e pozitia nobil in acest razboi? e una din putinele nelamurite
 

DeletedUser3235

nu m-am inplicat eu in cazul cu just deci nu stiu prea multe despre el.... eu am stat mai detasat de joc o perioada destul de lunga , pana zilele astea ma gandeam daca sa ma retrag sau nu de pe clasic ...... faptul ca PHX au hotarat sa rupa alianta cu noi , asta insemnana aproape un razboi , cum se spunea si in circularele trimise in FM , ma face sa ma reintorc pe clasic ... acum am parte de actiune , si chiar multa actiune.
~EC~ este sau nu victima asta nu comentez , totusi peste noapte sa te intorici impotriva nu este nici chiar frumos.
 

DeletedUser9032

nu mai bine ne zici care e pozitia nobil in acest razboi? e una din putinele nelamurite

De ce trebuie ca Nobil sa aiba o pozitie fata de acest razboi? Deviza lor, o stiu de cand am fost cu ei in trib este sa nu aiba dusmani. Este modul lor de a juca... aia e:)
 

DeletedUser7072

cum a spus si cineva de mai sus. sim city ruleaza. :D spor la lupta tuturor combatantelor. inclusiv noua :D si cel mai bun si mai iscusit sa castige.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus