Am o senzatie de deja-vu

DeletedUser

Doamne ce senzatie de deja-vu am. M-a lovit acum cateva minute. Prietenii stiu la ce ma refer. E strict secret. Nu spun nimic, puteti sa va dati insa cu parerea.
 

DeletedUser5168

don't ask me!!!!! nu mai are voie omul sa aibe o senzatie de deja-vu ca se ia lumea de el...... doar prietenii stiu de ce ( Bergenbier)!!!
 

DeletedUser

Doamne, Dumnezeule!
P-asta unde l-ati mai gasit, fratilor??? :D:D:D

In jungla amazoniana m-au gasit. Au defrisat aia padurile mele ca doar imi fusesera retrocedate si am castigat procesul cu ei asa ca am avut bani sa ma mut in oras, sa imi iau casa, apartament, masina, motor, si alte lucruri pe care le-am uitat de fitze.

Prietenii era cu ghilimele dar nu am vrut sa le pun. :p
 

DeletedUser5168

asa ca am avut bani sa ma mut in oras, sa imi iau casa, apartament, masina, motor, si alte lucruri pe care le-am uitat de fitze.

esti si tu vedeta pe cocalari.com? sau doar esti un copil care a descoperit forumul extern si acum aduna posturi :confused::confused:
 

DeletedUser

Persoanele care trebuie sa stie cine sunt stiu. Restul trebuie sa se chinuie sa isi dea seama cine sunt, nu ca ar fi greu pentru unii dintre ei.
 

DeletedUser5168

Persoanele care trebuie sa stie cine sunt stiu. Restul trebuie sa se chinuie sa isi dea seama cine sunt, nu ca ar fi greu pentru unii dintre ei.

putin ma intereseaza pe mine ca te-ai intors tu.... eu tot cred ca esti madalin2009, sau o fi vreun cont de a lui dani-la-maxx? oricum pana cand vom afla si noi continua sa postezi.... sunt sigur ca cei care iti citesc posturile au un mic zambet :)
 

DeletedUser

putin ma intereseaza pe mine ca te-ai intors tu.... eu tot cred ca esti madalin2009, sau o fi vreun cont de a lui dani-la-maxx? oricum pana cand vom afla si noi continua sa postezi.... sunt sigur ca cei care iti citesc posturile au un mic zambet :)

Am stiut ca e madalin2009 sau daniminimax !Atunci trebuie sa le iau la amandoi diplomele de NooBi si sa i le dau lui !
 

DeletedUser

Respectele mele Duke :) Placuta surpriza si bine ai revenit...in sfarsit :)

Pentru ceilalti..nu jigniti oamenii aiurea...intrebati si veti afla cine e TheDukeSD
 

DeletedUser

Era si greu sa ne dam seama. :p
Bine a revenit printre noi.
Imi pare mie sau este un curent de reveniri?
 

DeletedUser

:p

Hi BlooM & SlimSlick. Bine v-am regasit. :) La mine e partial o revenire. Inca am un gust amar...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ultima oara discutam pe alt forum...cu tine, vyctor si aquilla, daca nu ma insel...in sfarsit..fii cuminte si ramai pe aici, lasa jungla amazoniana :)
:p

Hi BlooM & SlimSlick. Bine v-am regasit. :) La mine e partial o revenire. Inca am un gust amar...

Ia o gura de bere, si trece imediat gustul. Lasa chestiile vechi...lume noua, idei noi...nu mai e ce a fost atunci :) Asa ca inca odata, bine ai revenit si sper de data asta sa ramai aici :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vorba prietenului Bloom. Fiecare am avut senzatia pe care o ai tu, insa trebuie sa privim jumatatea plina a paharului... Asa ca, cheers! Welcome back!:D
 

DeletedUser

Tot rau am ramans. :p Cu minte nu stiu daca sunt, nu prea am dreptul sa zic eu asta. :p Cuminte hmm, iar nu pot sa spun eu asta. As fi impartial si nu as putea face o analiza cat de cat obiectiva.

Depinde de bere, ca daca nimeresc una amara e si mai rau :)) .

La partea cu ramasul aici nu depinde numai de mine, trebuie sa ma lase si altii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tot rau am ramans. :p Cu minte nu stiu daca sunt, nu prea am dreptul sa zic eu asta. :p Cuminte hmm, iar nu pot sa spun eu asta. As fi impartial si nu as putea face o analiza cat de cat obiectiva.

De ce nu ma mira ? :p Old DukeSD ... :D Si cheers tu Slim, ca eu fug inapoi la munca :(
 
Sus