Am o senzatie de deja-vu

DeletedUser

Eu sunt la munca mai fugitivule :p

Eu am revenit pe forum, Duke, pentru ca efectiv mi-era dor de anumite persoane. Am decis pana la urma ca pot sa-mi sacrific cateva ore pentru ei si sa ma simt in acelasi timp bine.
 

DeletedUser

Da...dar din cate vad Duke, deja-vu s-ar putea sa am eu. La ce ai inceput sa postezi se va repeta istoria. Si chiar nu-i vad sensul... :(
 

DeletedUser

Oamenii nu se schimba in general. Poti sa incerci sa ii schimbi dar ai mari sanse sa esuezi.

In caz ca unele persoane nu si-au dat seama eu ma amuz pe forumul asta. :) Scriu si lucruri serioase dar multe nu sunt deloc serioase. Asta e o problema pe care o au si cei care ma cunosc in viata de zi cu zi mai putin, pentru ca nu isi dau seama cand vb serios si cand nu vb serios.

Spor la munca si aveti grija sa nu va prinda seful si sa va dea afara, am auzit cateva cazuri de genul asta.

Daca te referi la asa zisul meu razboi de pe lumea 6, pai daca e trib stiam ca am voie sa le declar razboi.
Iar legat de afirmatia ca daca se vrea se poate. Eu sunt genul ala de om care crede ca daca vrei se poate pana la urma.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus