ANDAN sau ATDAT

  • Autor subiect VeiozaCuCaciula
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))

stiti ce faceti voi acum..aici?:) vorbiti despre :aproape nimic despre aproape nimic:)..va anunt cand treceti la ATDAT
:))
 

DeletedUser

stiti ce faceti voi acum..aici?:) vorbiti despre :aproape nimic despre aproape nimic:)..va anunt cand treceti la ATDAT
:))

Bravo! In cele din urma, dupa lupte seculare, am cazut prada inteligentei tale sclipitoare. Filosofia ta ne controleaza mintzile bolnave.
Bafta in continuare!:rolleyes:
 

DeletedUser

=))...exact..daca nu v-ati agita, n-ati mai schimba nimic....kitty-kitty-kitty:D *hammerfall
*
 

DeletedUser

he he..azi devin interesanta...asa dati voi atentie cui nu e nevoie:))..adica mie:p
 

DeletedUser

apropo, lampa sau cum esti, pe ce lumi joci? ca nu te gasesc...

Poate nu joaca. Sunt unii frustratzi care isi creaza un cont in joc, asa de design :D, si apoi isi creaza unul care sa aiba cu totul alt nume pe forum. Doar asa, sa se simta si ei bagatzi in seama.:rolleyes:
 

DeletedUser

CUM POATE SA FIE DE DESTEPT COPILUL ASTA...DUMNEZEULE:O:O:O..i-m amazed:) du-te dracu:X
 

DeletedUser

S-au scris deja 6 pagini aici. Eu aj zice sa nu mai postam nimik si sa lasam lampa sa lumineze singura.:)
 

DeletedUser

Poate nu joaca. Sunt unii frustratzi care isi creaza un cont in joc, asa de design :D, si apoi isi creaza unul care sa aiba cu totul alt nume pe forum. Doar asa, sa se simta si ei bagatzi in seama.:rolleyes:

mda...auzi veioza, daca ai nick de joc spune-mi-l si mie, si hai in L5 in SE. Promit ca o sa iti ofer distractie dupa 5 zile :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus