ANDAN sau ATDAT

  • Autor subiect VeiozaCuCaciula
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Esti genul tipic de nulitate, de non-valoare, care nu reuseste sa depaseasca mediocritatea sistemul educational romanesc, axat pe formarea de astfel de specimene absurde.
Te stresezi singur, amice.

de ce folosesti cuvinte al caror inteles nu-l cunosti?:)micut patetic:X
 

DeletedUser

:)) n-ai decat...=))

Vad k ai ramas in pana cu expresiile. Nu mai faci acum decat postari specifice copiilor de 8 ani. Ai o mentalitate infantila. Ramai la stadiul de fiinta inapta, care nu are capacitatea de a purta o conversatzie. Mergi frate la 9595, discuta cu un psiholog problema ta, si nu te mai fa de ras aici.:rolleyes:
 

DeletedUser

e greu sa te prinzi cand esti ironizat din mai multe parti...deh...cum ai spus...NIVELUL!

:))si imi imaginez ce drama traiesti ca nu te-ai prins ca eu nu-s asa cum crezi..si ca ironia ta..e doar o insiruire de cuvinte moarte:)..pic de feeling n-aveti...si e deja a 9a pagina..si va dovediti din ce in ce mai dezocupati:))
 

DeletedUser

stimati jucatori care va obositi sa cititi acest thread lipsit de sens (aici nu ma refer la veioza)...faceti va rog o compilatie cu jignirile directe pe care le-a adus acest mirific maestru al jocului...pentru ca s-a dovedit incapabil de a folosi "ironia", arma celor cu inteligenta peste 50.
Cu respect (cu acelasi amendament),
M.D.
 

DeletedUser

de ce folosesti cuvinte al caror inteles nu-l cunosti?:)micut patetic:X

Micut patetic sa le spui tu colegilor tai de gradinita.
Dak tu nu cunosti un cuvant nu inseamna k nici ceilalti nu-l cunosc.
"O sa-nveti ca nu toti sunt genii, si ca tu nu poti"(Parazitii - 17)
 

DeletedUser

:))si imi imaginez ce drama traiesti ca nu te-ai prins ca eu nu-s asa cum crezi..si ca ironia ta..e doar o insiruire de cuvinte moarte:)..pic de feeling n-aveti...si e deja a 9a pagina..si va dovediti din ce in ce mai dezocupati:))

ai o imaginatie foarte limitata, daca traiesti cu impresia ca starnesti o vibratie a corzilor mele sensibile.
 

DeletedUser

Micut patetic sa le spui tu colegilor tai de gradinita.
Dak tu nu cunosti un cuvant nu inseamna k nici ceilalti nu-l cunosc.
"O sa-nveti ca nu toti sunt genii, si ca tu nu poti"(Parazitii - 17)

nici nu ma asteptam sa folosesti ceva de la tine..."originalule"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus