ants si die. vs scitii

  • Autor subiect the survivor king
  • Data de început

DeletedUser

Ha ha ce figuri sunt unii din Scitii si unii din M.T....daca nu ataci e rau, daca le dai rapoarte ca ai atacat si le-ai luat sate tot nu le convine:confused::cool:"Rege" parca ai zis ca te-ai lasat de joc de aia te-a golit Ants de sate...dar vad ca tu decat sa joci pe contul tau, faci pe sitterul(sluga) pentru altii:D...Bravo(se spune pentru magari):)

tuh ala cu numere....zi si da paste unde am zis ca m'am lasat?
si nu se numeste sluga...ci membru fidel M.T.>:p

si in loc sa vorbesti ataca'ma pe contul meu....hai daca esti tare...nu mai am sprijin de la MT...is doar trupele mele...baga mare...sa'ti arat cum ma apar de n00bi! precum tuh si juma' de ANTS:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

pe bune ? wow ? mai forumisti voi va da-ti seama ce face regele ? a ajuns sa stea sitter in M.T. !!! de ce oare, de ce ?
pentru ca el nu mai poate face nimic pe contul lui. pentru ca ANTS nu ataca, de aceea a disparut L3T si implicit zecile de sate ale regelui.

tuh erai la 3 Ka'uri de L3T...asa ca.....custiii(...asta se zice la caini:D:D..)
si cred ca toti suntem de acord ca L3T a disparut prin vastele voastre recrutari...si invitatii...
 

DeletedUser8987

tuh erai la 3 Ka'uri de L3T...asa ca.....custiii(...asta se zice la caini:D:D..)
si cred ca toti suntem de acord ca L3T a disparut prin vastele voastre recrutari...si invitatii...

poi au recrutat ca sa le mai dea o sansa la playerii aia ametiti :)) ...
 

DeletedUser3357

tuh ala cu numere....zi si da paste unde am zis ca m'am lasat?
si nu se numeste sluga...ci membru fidel M.T.>:p

si in loc sa vorbesti ataca'ma pe contul meu....hai daca esti tare...nu mai am sprijin de la MT...is doar trupele mele...baga mare...sa'ti arat cum ma apar de n00bi! precum tuh si juma' de ANTS:rolleyes::rolleyes:

Ca si in fotbal, nu conteaza cine are cele mai multe ocazii, ex : germania .. conteaza cine merge mai departe si cine dispare.

Asa si L3t: a disparut. Ca o parte s-au lasat de cont, ca o parte erau inactivi, ca o parte au intrat in ants, ca o parte au fost cuceriti, ca o parte mai stiu eu ce.. dupa razboi multi viteji se arata. A disparut L3T, asta conteaza.
Scopul scuza mijloacele : adminii stiu bine.
 

DeletedUser3357

Ca si in fotbal, nu conteaza cine are cele mai multe ocazii, ex : germania .. conteaza cine merge mai departe si cine dispare.

Asa si L3t: a disparut. Ca o parte s-au lasat de cont, ca o parte erau inactivi, ca o parte au intrat in ants, ca o parte au fost cuceriti, ca o parte mai stiu eu ce.. dupa razboi multi viteji se arata. A disparut L3T, asta conteaza.
Scopul scuza mijloacele : adminii stiu bine.

Nu ma puneti sa aduc dovezi la afirmatia cu adminii, ca imediat pun poze cu ferma/sat de 40k si cu trupe inca in constructie, cu discutii in suport...
 

DeletedUser

Nu ma puneti sa aduc dovezi la afirmatia cu adminii, ca imediat pun poze cu ferma/sat de 40k si cu trupe inca in constructie, cu discutii in suport...

Stii ca pe treaba asta ar trebui sa-ti iei ban, nu?
Si daca tot spui ca ai dovezi, de ce nu le-ai postat si gata. Pff...copii cu lipsa de ocupatie.
 

DeletedUser

vă daţi seama cât munceşte omul ăsta? sper că măcar e plătit pe măsura efortului depus.
 

DeletedUser6553

Nu ma puneti sa aduc dovezi la afirmatia cu adminii, ca imediat pun poze cu ferma/sat de 40k si cu trupe inca in constructie, cu discutii in suport...

Heiiii ... ai uitat de noi ?:) ... vrem pozzee ...daa ....pozzzeee
E greu cand declari dovezi si nu le ai ? :rolleyes:
 

DeletedUser

probabil pune efecte pe poze...si le face in Format JPEG. sa le vedem mai bine...:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Heiiii ... ai uitat de noi ?:) ... vrem pozzee ...daa ....pozzzeee
E greu cand declari dovezi si nu le ai ? :rolleyes:

am primit eu o astfel de poza...cred ca aceeasi umbla din pc in pc si uimeste playerii de triburi :p
eu nu stiu sa o pun pe forumul extern ,daca vrea cineva sa o vada sau sa posteze sa ma contacteze...
parerea mea e ca era un bug ,mai ales ca se vede ca respectivul are deschisa si o pagina catre suport.
 

DeletedUser6681

exact cum pui .. poza pe forum tribului..

sunt siteuri pt urcat poze urci poza si .. pui


sper sa nu ma insel :)))
 

DeletedUser6553

am primit eu o astfel de poza...cred ca aceeasi umbla din pc in pc si uimeste playerii de triburi :p
eu nu stiu sa o pun pe forumul extern ,daca vrea cineva sa o vada sau sa posteze sa ma contacteze...
parerea mea e ca era un bug ,mai ales ca se vede ca respectivul are deschisa si o pagina catre suport.

http://imageshack.us/ ... iei poza din pc ... apoi copiezi ultimul link de jos ...si il pui intre
- parca asa era :p

ps. celebra poza am vazut-o si eu :)))...dar am cautat coordonatele si nu am gasit satele (pe L3) ...deci e un mare nimic :)
 
Sus