ants si die. vs scitii

  • Autor subiect the survivor king
  • Data de început

DeletedUser

my.php
[/URL][/img]:)
 

DeletedUser

am dat o rezolutie prea mica ...... este vorba de 1000000 de fiecare defense in sat si de 1000 nobili ....
 

DeletedUser

Eu am intrat cu link-ul, e facatura grosolana si un pic in gluma, chiar :)
 

DeletedUser

Faza cu screenu ala nu este nimic ... poti folosi tot felul de programe sa modifici nivelul caldirilor (de exemplu, cum este in screen), dar nu ajuta la nimic si dupa un restart revine la forma initiala .. de ex zidul este la 100.010, dar da exact acelasi bonus cu cel de 20 deoarece este schimbat doar un simplu numar ...
 

DeletedUser

chestiile acestea le am de la unul stefanutzzz2007 ... cel care ( nu mai imi aduc bine aminte) ii furase contul lui hellraiser sau asa ceva .....:)
 

DeletedUser8987

photoshopu rulssss :)) si este si pe l4 nu stiu ce caut aici :D ...
 

DeletedUser

Tema este: ants si die. vs scitii

Voi continua cu penalizari si avertismente daca nu urmati subiectul temei. Avand in vedere ca am fost preocupat zilele trecute, nu voi modera postarile anterioare, se considera ca s-au ocupat colegii mei de ele.
 

DeletedUser

ce bine se tin scitii dar totusi slabut razboiul asta:D

Side 1: ANTS Die.

Side 2: Scitii

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 25
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210,497
Tabăra 2: 235,486
Diferență: 24,989

image.php
 

DeletedUser8987

ants este intr'o mica pierdere pentru ca ii bate pe dealde mt rau ...de aceea ;))
 

DeletedUser

pastreaza-ti parerea pt tine ...nu ii bate ci doar cedeaza unu de la ei satele lu unu din ANTS;)

in concluzie ants pana acum si-a dovedit renumele de pANTS
 

DeletedUser8987

ahahah esti penibil ... acele sate de care vorbesti tu sunt doar vreo 10 :-? ... celelalte 50 sunt luate de la mt

o sa vezi ca o sa se ocupe si de scitii ;) ... scitii acum joaca lejer ca ants chipurile sunt slabi si ii mai ataca din cand in cand .... ei se lupta cu die
 

DeletedUser

ahahah esti penibil ... acele sate de care vorbesti tu sunt doar vreo 10 :-? ... celelalte 50 sunt luate de la mt

o sa vezi ca o sa se ocupe si de scitii ;) ... scitii acum joaca lejer ca ants chipurile sunt slabi si ii mai ataca din cand in cand .... ei se lupta cu die

multumim prezentatorului de stiri pentru informatiile de ultima ora...
cu aceasta ocazie dorim sa renuntam la serviciile dumneavoastra...

am decis ca nu avem nevoie de vorbe'n vant....asa ca va rugam sa va mai faceti prezenta pe FORUM EXTERN....:D


buh-byee!
 

DeletedUser4863

=)) cum sa rad :)) sau asa :)

Mai sa stii ca daca ar fii inca 2 persoane k razvan Nu ar mai treb sa vb cu nimeni de pe extern ca imi da el stirile :D

Aceste razbele vor fii de long time cya
 
Sus